• Mali dioničar
    15.5k
    Ma seru s tom koronom, već desetljećima slušamo kako igrači igraju pod blokadama i temperaturama.

    Ramos otvoreno veli da je Salah pičkica kaj nije uzeo injekciju protiv bolova i nastavio igrati finale nakon pada na rame, i sam Ramos veli da je odigrao hrpu utakmica pod injekcijama. Astore, Turina, dečki umiru u snu, Ademi doping, Viduka se ne želi ni testirati na doping, tko zna kaj su im sve davali i kaj im sve daju.

    I sad jebeni protokol oko korone, a pola sportašica je izvadilo štitnjaču od svih tih kemikalija kojima ih filaju.

    Ne velim da korona nije ništa nego velim da puno gadnije probleme u sportskoj medicini guraju pod tepih, a sve su zaustavili radi bolesti za koju većina sportaša nema simptome. Ok, znam da ovaj nogometaš Dinama ima simptome, ali Borna Ćorić i Vrsaljko ih recimo nisu imali.
  • nkdz
    887
    Igrač Dinama ima koronavirusCrusades1986

    samo da nije Gojak, jer ko ce ga onda prodati
  • deda
    32.8k
    Ma pitanje tko sve ima tu koronu tj. koliko se prikriva
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    tj. koliko se prikrivadeda

    To i realno pitanje je koliko ih možda ima, a da ni ne znaju. Jer to je po meni zajebano jer možeš biti nositelj, a nemaš simptome pa kako onda znati?
  • deda
    32.8k
    Upravo to. Kak uopće dođeš na ideju da se testiraš ako ti nije ništa.
  • xavier
    12.1k
    Upravo ovo što @deda kaže. Ne sumnjam da klubovi testiraju, ali pitanje je izlaze li s točnim podacima u javnost ili ih skrivaju.

    Iako sam i sve bliže ovom što @Mali dioničar kaže. Igraču igraju s puno ozbiljnijim ozljedama, ali zbog korone sve staje. Morat će se u jednom trenutku prelomiti. Ili bubble po uzoru na NBA ili jednostavno ignorirati i igrati normalno jer ovako kako je krenulo, naslove će diktirali pozitivni testovima, a ne kvaliteta.
  • Mali dioničar
    15.5k


    Mogu se samo nasmijati na teoriju da profesionalni klubovi brinu o dugoročnom zdravlju sportaša.

    Sve se bojim da hormoni rasta kojima je Messi šopan čine dobro njegovom organizmu u dugom roku.

    Dečko je svake noći primao injekciju hormona, a u ovom tekstu se to naziva liječenjem. :clap:

    https://www.jutarnji.hr/naslovnica/messi-nije-bilo-lijepo-svake-noci-primati-injekciju-2316782
  • xavier
    12.1k


    Zdravo je baviti se fizičkom aktivnošću, ali da profesionalni sport nije zdrav, to je jasno već jako dugo.
  • Majki2111
    3.2k
    Idem špekulirat, pošto u klubu vele da neka potrebe za izolacijom ostalih, nekako imam osjećaj da bi to mogao biti Tolić. Nije trenirqo sa ekipom, prvi test mu je bio negativan. Čekao je drugi test za priključenje momčadi. Možda je bio pozitivan??
  • Mali dioničar
    15.5k
    Idem špekuliratMajki-Papi2111

    Imaš dobar omjer za pogoditi, 1/50.
  • agramZ
    2.5k
    odrzava li gnk jos ikako ovu arhivu? vidim da su zadnji "clanci" iz 2016te a zadnja sezona je 2014/2015. znam jedino jos za ovu stranicu koja izgleda isto ponesto arhivira. postoji li jos koja? ako nemaju detaljan popis grobova svih bivsih igraca, trenera i funkcionara nisam zainteresiran :lol:
  • markoli
    1.7k
    Ne održava se povijest.gnkdinamo.hr, ali barem ne gase pa arhiva stoji gore.
  • agramZ
    2.5k
    steta.. iako mi je stranica svakako malo "preteska" ovakve stvari bi se trebale jednostavno odrzavati. jako volim te nogometne arhive.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Jel netko od vas radi http://www.dinamo-zg.com/ ?

    Opaka stranica.
  • Guinness
    2.2k
    Jel netko od vas radi http://www.dinamo-zg.com/ ?

    Opaka stranica.
    Mali dioničar

    Horor od stranice, stajališta i konstantnih podjebavanja zone i sveg ostalog na fb.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.