• deda
    32.7k
    Hwang je plaćen 2,5 od strane Rubina
  • marcio amoroso
    36.6k

    Toliko smo mogli i mi dati, posebno ako smo uvjereni da je to to.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    ja sam nekako sretan da nismo jer koliko sam skuzio lik je igrao jaako lose u Vancouveru ako je vjerovati njihovim medijima i navijacima
  • Morales7
    184
    Tolić ostaje u Lokosima na posudbi
  • marcio amoroso
    36.6k

    Razumio bi da ima 19 godina. Kupiti igrača koji ima 24 godine pa ga ostaviti na posudbi je glupost.
  • Dudu
    2.6k
    Strucni naziv za to je pranje para :lol:
  • Neki tip
    21.3k
    Nek se kali, možda do 26. iskaže vrijednost za Dinamo. Ovo je ulaganje u budućnost. :cool:
  • deda
    32.7k
    A dobro i Jakić je '96.
  • Morales7
    184
    A karačić? Ista stvar.
  • Neki tip
    21.3k
    A dobro i Jakić je '96.deda

    Pa nije stvar u godištu samom po sebi, nego svrsi "transfera". Jakić je 96. god., ali on je doveden u Dinamo makar da bude backup, ali i sa šansom da se izbori za prvu momčad.

    A karačić? Ista stvar.Morales7

    Ovo jest ista stvar. Igrač koji ne donosi Dinamu ništa, a toga su i sami svjesni. Pa je plaćen i onda ostao tamo gdje je i bio.. baš kao i Tolić. Obojica bez ozbiljne perspektive da će postati pravi igrači za Dinamo.
  • vjeko1701
    8.4k
    Da nema Međugorja kaj bi bilo loše u tome? Pa nek igrač dođe k nama s 26 ak je tek onda spreman igrati na potrebnoj razini. Ne mora svako s 17 u prvi sastav a sa 17,5 u Real za 500 milijardi eura. Dao bog više Oršića a manje Halilovića Dinamu.
  • xavier
    12.1k
    Nije poanta ovog što @Neki tip sa Zapada piše koliko Tolić ima godina u ovom trenutku. Imao je KTC 30 kad je došao i sjajno je pojačanje. Jakić isto nije klinac i neće nikad vrijediti desetke milijuna eura, ali doveden je kao backup za poziciju na kojoj smo tanki. Sve pet.

    No Tolić ima 24 godine i očito je da sad nema mjesta na rosteru. Znači ne u prvih 11 nego u cijeloj momčadi. U najboljem je slučaju tek 3. ofanzivni vezni. Znači kupio si igrača od 24 godine koji se ne može izboriti da bude u 25 igrača te ga šalješ na posudbu. Kakva je perspektiva da za godinu ili dvije bude toliko bolji da nam odjednom zatreba? Jako mala rekao bih.

    Za to vrijeme je mogao otići u Osijek gdje bi ga dočekali kao kralja i imao bi sigurno mjesto u prvih 11. Po meni je tu izbor prilično jasan, ali...
  • Kwedi
    3.8k
    tolić nije potpisao još ništa. prekjučer bio u maksimir poslije toga ćutanje.
  • Beowulf112
    332
    Ma dobro je ako ova sezona opce pocne.Kako je krenulo ovo s koronom opet ce nas Capal sve u kuce zatvoriti.Imat ce posla samo za Glovo.
  • Neki tip
    21.3k
    točno tak, mislio sam da je očito, ali fala kaj ti se dalo pisat :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions