• xavier
    12.1k
    Ako ostane ovakav kadar sigurno bi mi igrali Ademi, Ivanušec i Majer.Morales7

    To je previše ofanzivno. Meni samo ne ide u glavu kako je jedino Bjelica to shvaćao. Govorim naravno o Europi, za HNL je svejedno.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Zar bi mogla funkcionirat igra Dinama sa Majerom i Lukom u isto vrijeme? Jer ja se osobno i ne sjećam da sam ih viđao zajedno na terenu(ili nisam upratio ili stvarno i nisu zajedno igrali) , mahom je bilo da jedan drugog mjenjaju kad dođe do zamjene.
  • xavier
    12.1k
    Prva trojka će biti Ademi, Gojak, Ivanušecmarcio amoroso

    Upravo tako. Pa nije ovo FM nego stvarni nogomet.
  • xavier
    12.1k
    Vjerovatno se i onda sama formacija mijenja, vjerovatno prelazimo na 4-2-3-1 u kojoj će Tolić biti polušpica iza Brune, a po krilima Oršić lijevo i Kastrati/Kadzior desnoNavijač Dinama

    Do prije neki dan je Tolić bio otpadak koji ide u Osijek, a sad će Dinamo mijenjati formaciju kako bi se njemu prilagodili. Kak da ne.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    naveo sam vjerovatno, što i dalje znaci da nije 100% sigurno, jer je kolega prije moga komentara napisao za Tolića, ako dođe da se igra mjenja, odnosno kao da je Tolić već u prvih 11, pa sam se referirao na njega
  • The Undertaker
    5.4k
    Za ovu sezonu, nakon planiranih prodaja, neki programirani vezni red je trebao biti Ademi, Đira i Ivanušec. Meni je osobno Đira potentniji zadnji vezni od svih koje smo doveli. Ovo gomilanje igrača mi jedino ima smisla ako je dogovoreno još prodaja (Livaković, Oršić, Petković) pa treba tu lovu investirati. Ili očekuju da Bandić amenuje privatizaciju kluba.
  • Carrasco
    4.1k
    Tolić odličan joker s klupe
  • Neki tip
    21.3k
    Na krivoj temi sam napisao:

    Od Tolića bi se, a i to možda, mogao napraviti igrač za Dinamo da je ovo 1976.

    Za razliku od trenera Obradovića koji tvrdi da je Tolić najveći HNL potencijal i da bi ga Dinamo odmah trebao uzeti i maltene na njemu graditi igru, ja tvrdim da Tolić nikad neće postati igrač za klub jači od gornjeg doma HNL-a, poljske Ekstraklase i slično.
    Neki tip sa Zapada
  • marcio amoroso
    36.6k
    ja tvrdim da Tolić nikad neće postati igrač za klub jači od gornjeg doma HNL-a, poljske Ekstraklase i slično.Neki tip sa Zapada

    Nezgodno je nešto tvrditi u nogometu. Par golova i dobrih tekmi te vine u neslućene visine. Ne kažem da će se to desiti Toliću, ali nije isključeno. Nije baš neznalica i nije na vi s loptom.
  • Neki tip
    21.3k
    nije uopće na vi s loptom, dapače.. zato većina i voli Toliće i Ćoriće.

    Naravno, možda pretjerujem s "tvrdnjom" oko Tolićevih dosega, ali premda se u nogomet ne kužim dovoljno da bih išta tvrdio, u ljudsko ponasanje, mentalnu snagu, radnu etiku se ipak ponešto razmem. Tolić po meni zbog navedenoga, a ne lopte, nije igrač koji će daleko dobaciti.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ja ih iskreno malo poznajem koji vole Ćorića, ne zbog toga što je na ti s loptom, nego zbog toga što je na vi s mozgom, bar sudeći po društvenim mrežama. Tolić se meni osobno ne čini kao takav lik, dapače.
  • Neki tip
    21.3k
    ko do 24. godine nije čuo zs igranje obrane, a nije Messi, taj ne može očekivati puno u top nogometu..

    Sa zadovoljstvom bih priznao pogrešku i pljeskao novoj Dinamovoj zvijezdi.

    Evo na stranu i Ćorić, uzmimo Majera.. on nije posvađan s mozgom, pristojan dečko. Ali kao što znaš i za njega sam ovdje pisao da ne očekujem nogometni uspjeh. Promatrao sam talent iz prve ruke, gledao kako bratićeva karijera od ogromnih očekivanja (zbog talenta) ide ka dolje.. A bistar je i dobar dečko. Ok, imao je i peha s ozljedama, ali igra bez lopte je ono što ga je koštalo jačih dometa, po meni.

    Mislim da će i Tolića i Majera. Budući da od nogometa nemam baš niš osim gušta, nitko sretniji da posve pogriješim, a oni budu novi Olmo, Modrić, tko god..
  • Papastrumf
    12.4k

    Priznaj da si htio ljude navuci naslovom :wink:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Clickbait by kwedi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions