• NORTE
    11.5k
    Hajrović ne ide u Loksu, milijun eura za TolićaKwedi

    Krcanje igračima i strah od Cluja. Čerupanje Lokomotive koja kao da je bez ambicija u najvećoj tekmi ikad.
  • Infinity
    16.4k
    Nesto sumnjam da ce Tolic odmah preseliti u Maksimir. Ostat ce u Lokomotivi vjerojatno.
  • Kwedi
    3.8k
    Čerupanje LokomotiveNORTE

    e, sad čerupanje... to kaj je praonica love u dva smjera se teško može zvati čerupanje.

    jel čerupanje platit karačića šest mjeseci prije isteka ugovora skoro milju eura,a možeš ga potpisat badava i onda tog istog karačića plaćenog pošalješ do kraja sezone u lokomotivu...

    taj klub je sve ono što ne treba postojati, svaka čast na sportskom rezultatu al šipak bi došlo do toga da nije to sistem povezanih posuda gdje dinamo financira postojanje prvoligaša deset godina.

    ukratko, ko ih jebe
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Zar nije Tolić bio na pragu Osijeka?? :yikes:
  • xavier
    12.1k


    Očito mu je bolje biti treći ofenzivni vezni u Maksimiru nego prvi u Osijeku.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Netko iz terceta Gojak, Majer, Ivanušec će otići, inače ovo dovođenje Tolića nema smisla.
  • Dudu
    2.6k
    Kad cemo dosegnut brojku od 500 transfera s Lokomotivom?! Nije mi jasno kako bar Uefi ovo ne smeta, pa dopistaju da isti tim igra iz iste lige igra dvije utakmice u kvalifikacijama za Ligu Prvaka..
  • deda
    32.7k
    Zašt, pa već je igrao RB
  • Papastrumf
    12.4k

    A Salzburg i Leipzig su u istoj ligi?
  • deda
    32.7k
    Igraju isto takmičenje UEFE. Još gore
  • Navijač Dinama
    8.3k
    A Sazburg i Leipzig su istoj ligi?Papastrumf

    A LP? Ona se ne računa ili se gleda samo domaće prventsvo?
  • deda
    32.7k
    Ma sve je to travestija koja je prešla sve gramice dobrog ukusa, ali što ćemo, rulja to voli i plaća
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Gojak, Majer, Ivanušecmarcio amoroso

    Imam neki osjećaj da su šanse za odlazak nekog od te trojice nekako podjednake što se Amera i Majera tiče, Gojak vjerovatno da se zaradi nešto, baš kao i za Moru što su, dok za Majera ako i ode otic ce možda u Osijek ili ekipu takvog ranga, a Ivanušeca čisto sumnjam da će ga prodat, imam neki feeling da ga uprava vidi kao Olmovog nasljednika
  • Infinity
    16.4k
    UEFA-i je odnos Dinama i Lokomotive 'drazi' nego odnos Salzburga u Leipziga. Ovima je vlasnik ista osoba, a Dinamo i Lokomotiva su pravno nepovezani. Mozemo mi tu pricati sta hocemo, al zakon je vise nego lako izigran. Oni bi rekli da su to samo dva kluba sa super odnosima. Nije da Dinamo na osnovu tog 'super odnosa' osvaja LP svake sezone, je*e se njima za buraniju kakva mi u njihovim ocima jesmo.
  • vjeko1701
    8.4k
    Pa točno to. Svima su jasne moralne implikacije odnosa Lokomotive i Dinama. U prvih par godina, sigurno je bilo i neke pravne problematike no ona je relativno brzo rješena. Kaj UEFU boli k za dva kluba iz Zagreba, njoj ni iz džepa ni u džep. RBS i RBL jesu imali problema kaj se tiče UEFE, nakon ulaska u isto natjecanje, mislim da se RBS malo restrukturirao i da vlasnik nije više bio naše gore list nego se to prebacilo na nekog negovog rođaka ili sina/kćer.

    Da budem iskren, uvijek sam navijao da preuzme neki naš klub. Osobno mi ne bi smetao Red Bull Šibenik ili Zaprešić....a naš nogomet, mladi igrači i liga bi samo profitirala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions