• marcio amoroso
    36.6k
    Za mene je Izet bolji igrač od ova dva desna krila koja ostaju. Kod njega je očigledno psiha problem, treba mu potpuna podrška da bi bio dobar.
  • Crusades1986
    12.5k
    liga prvaka teško, prije europska liga ako i to
  • NORTE
    11.5k
    liga prvaka teško, prije europska liga ako i toCrusades1986

    Kako god, Lokomotiva već je na velikoj sceni, a malo im fali da se to produži na bar još pola godine. Svakom igraču je to velika prilika.


    Kaj se prije nece napravit, stadion ili kamp? :rofl:Crusades1986

    Dinamo već ima "kamp" i to već jako dugo, uz stadion ima nekoliko vrhunskih terena i najbolje uvjete u Hrvatskoj. Tereni na Rujevici nisu ništa bolji od Dinamovih, a Osijekov kamp neće zaživit još godinu dana. Novi stadion Dinama je druga priča, on se nikad neće izgradit.
  • Infinity
    16.4k
    Nije bas da bira izmedju igranja Europe s Lokomotivom koja cak i ima neke sanse u toj Europi, jer nisu losa ekipa, iako su se razisli, ali sastavljaju opet dobar tim i s druge strane Vallete koja ce puci na prvoj prepreci. Lokomotiva je danas jako zanimljiva igracima koji se zele dokazati.
  • Crusades1986
    12.5k
    Ovo kaj Dinamo ima nije nikakav kamp. To je 6 pomoćnih terena nabacinih gdje god je bilo mjesta bez ikakvog reda.
    Pogledaj kampove u Belgiji ili Nizozemskoj od klubova prve lige. Kampovi su na izoliranim mjestima, udaljeni od grada. Ovaj se stisnuo između Maksimirske i Borongaja. U pravilu imaju manji stadion za cca 2000-3000 mjesta. Al ovo nije tema ovdje.
  • Beowulf112
    332
    Jos nista sluzbeno za mora.Jucer su pisali da je izabrao izmedu tri dinama.Ali sluzbene potvrde jos nema.
  • Neki tip
    21.3k
    Jos nista sluzbeno za mora.Jucer su pisali da je izabrao izmedu tri dinama.Ali sluzbene potvrde jos nema.Beowulf112

    Nema, jer se cekaju dozvole za ulazak u Rusiju s obzirom na pandemiju. Sve je riješeno, nije dvojbeno da će biti igrač Dinama M.
  • xavier
    12.1k
    Za mene je Izet bolji igrač od ova dva desna krila koja ostaju. Kod njega je očigledno psiha problem, treba mu potpuna podrška da bi bio dobar.marcio amoroso

    Izet je klasičan primjer onih igrača koji "znaju", ali imaju gadnih problema s motivacijom. Kad bi mogao uvijek davati "100%", bio bi igrač za puno jače klubove od Dinama. No koliko god to nama bilo neshvatljivo, on će uvijek davati sve od sebe tek svaku desetu utakmicu i nema tu na žalost pomoći.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ne znam. Moguće da je riječ i o podršci, bar ja mislim.
  • Bosna86
    11.7k
    Bas sam sinoć gledao sažetke protiv young boysa... Te dvije utakmice je odigrao na nerealno visokom nivou
  • xavier
    12.1k
    Meni je on u svojim najboljim izdanjima strašan igrač, ali takvih je trenutaka jako malo.
  • Morales7
    184
    Dilaver u Rizaspor pišu turci
  • Krizy
    43.5k
    Rekordni transfer im je 1.2M €.
    Dilavera se ne isplati prodavati za takav novac.
    Jao što nije isplatilo ni Sigalija.
    But Maminjo :zip:
  • Kwedi
    3.8k
    Hajrović ne ide u Loksu, milijun eura za Tolića
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    da budem totalno iskren, ne vidim neku potrebu za Tolićem osim ako je doveden jedno od dva krila. U sredini imamo ili možemo naći bolja riješenja (Majer i Ivanušec su i bolji igrači i veći potencijali po meni, jedino ako Gojak ode? ali ni to mi nema baš smisla jer nije isti tip igrača)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions