• 000
    946
    Gledao sam ih nekoliko puta, i uvijek netko drugi iskoci. Baturina je vukao neku ozljedu pa nije igrao jedno vrijeme, ali cini mi se fizicki najspremniji. Cuze je nekako najkonstantniji, mada im je ta konstantnost i najveci problem, nikako da udju u seriju. Pred kraj sezone probudio se i Sipos, i odigrao nekoliko dobrih utakmica. Da sada trebam izdvojiti jednog od njih, stvarno ne bih znao kome dati prednost. Mozda bas redom kako sam ih nabrajao.
  • dinamo vitez
    319
    Bivši napadač Chelsea Stipe Perica na putu prema Dinamu ako je vjerovati izvorima iz Italije :grin:
    Frosinone mu nije produljio posudbu, ili mu je u Dinamo ili ostajanje u Udinama i borba za mjesto

    CALCIOMERCATO FROSINONE - Perica ha due soluzioni: o l'Udinese o la Dinamo Zagabria

    Vidjet ćemo koliko su vjerodostojni ovi napisi
  • 000
    946
    Spominjao je Bjelica da im je ponudjeno 20tak napadaca, vjerojatno je i Perica jedan iz ergele.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Diskutiramo u jednoj grupi nešto za Petkovića. Sta vi mislite za koliko bi se on sad mogao prodati?
  • Mr Anderson
    8.2k
    Prvo kolo protiv Rudeša bi bila idealna prilika za gurnuti u špicu Baturinu ili Ćužea. Pa nek se bore.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Mislim da bi kod eventualne prodaje, cijena Petkoviću već sad bila barem dupla u odnosu na period kad je doveden.
  • 000
    946
    Dinamova desetka, Lovro Majer , slavi danas 21. rodjendan.

    0000000000474676.jpg

    H20180627000304crop.jpg
  • LovroZG
    1.3k
    Šunjić pauzira dva tjedna. Ne treba operaciju.
  • deda
    32.7k
    Ovo za Šunjića je dobra vijest na kraju dana.
  • BluePhone67
    4.1k
    tnxcinmwghs4v90v.jpg

    Sn 18.1.2019
  • BluePhone67
    4.1k
    Petkovic i Gavranovic isto ozlijedjeni :gasp:
  • deda
    32.7k
    Vidiš sad što su kalkulacije. Začas se preko noći razjebe perspektiva. Nisu ove ozljede toliko teške, ali ipak još jedna škola da momčad mora imat 3 igrača po poziciji. Negdje tri beton, a negdje možeš pokrivat s multipraktik igračima. Napadači su obično samo to i ništa drugo, dakle njih moraš imati 3.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Šta piše za Brunu i Gavrana? Jesu neke teže ozljede u pitanju?
  • xavier
    12.1k
    sad će ispasti da se uglavnom ne slažem s tobom, a nije uopće tako.

    Međutim, danas većina klubova i reprezentacija igra s jednim centralnim napadačem i 2 krila, bez obzira bilo to 4-1-4-1/4-1-2-2-1 kao Dinamo ili 4-2-3-1. U takvim formacijama ova krila najčešće mogu bez problema odigrati i centralnu poziciju. Kod nas ne jer su drugačiji profil.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Netko je isprobavao Gojaka na špici. Jel to bio Bjelica ili netko prije njega. Od ovih naših krila mi nitko nije za napadača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.