• xavier
    12.1k
    ma naravno, kažem da su sasvim drugačiji profil.

    Što se tiče eksperimenata, broj jedan i dalje Stjepan Tomas u napadu :cool:
  • marcio amoroso
    36.6k

    I Lucho Ibanez na desnom krilu :cool:
  • BluePhone67
    4.1k
    Što se tiče eksperimenata, broj jedan i dalje Stjepan Tomas u napadu :cool:xavier

    Biscan u napadu kod Ardillesa
  • deda
    32.7k
    Kak se ono veli, u muci vrag i muhe ždere. Može se igrati 4-6-0 kao Barca onomad, tko zna možda bi bili još opakiji. Ovo sa centarforima je sad puka slučajnost i ja mislim da ozljede nisu ozbiljne. Stvar je principa u građenju momčadi, i cijela moja rasprava se više odnosi na moguću prodaju Ademija, a gdje smo odmah bili svjesni da ćemo biti tanki bez njega. No, izgleda je razum prevladao.
  • Infinity
    16.4k
    Perica je dobar igrac kojeg bih ja rado vidio u Dinamu. Mlad je, ima 23 godine i prostora za napredak kakav Bjelica jamci. Covjece, nama Bjelica kao da igras manager pa svaki tjedan sve ocjene +1 :rofl:

    Perica je jak, podsjeca na Petkovica, a zna zabiti gol, svi mi jos pamtimo onaj kup i kako nam je priustio nocnu moru. Iskreno, nikad mi on ne bi pao napamet kao igrac kojeg bih zelio u Dinamu, al ovako kad je ispala mogucnost onda mi to djeluje kao super ideja. A vala nas i ide s dalmosima u posljednje vrijeme. Ispadose kao Brazilci, koji god dodje u Dinamo zna igrat lopte (samo da ne dodje neki Carlos).
  • LovroZG
    1.3k
    Pisalo se jučer da je Petković par dana na odmoru, a Gavranović ima jednu od svojih tipičnih ozljeda - list ga jebe i tjedan dana neće trenirat. Lako moguće da ni ne zaigra ni jednu prijateljsku.

    Što se tiče krila u napadu, Oršić bi mogo na brzinu i snagu odglumit špicu ak zatreba.
  • deda
    32.7k
    Ma Perić je tajna špica iz rukava :wink:
  • Infinity
    16.4k
    Jel ono Schifo par utakmica isto igrao u spicu?
  • dinamo vitez
    319
    Schifo nas je uveo u Ligu prvaka igrajući u napadu zadnjih 15ak minuta protiv Salzburga :sweat: Cicina čarolija
  • Bosna86
    11.7k
    Kad pocinje prodaja ulaznica za Plzen ?
  • Infinity
    16.4k
    Vjerojatno 7 dana prije utakmice, kao i grupna faza. Mozda puste puno ranije jer je proljece, al mislim da ce oni cekat prvu utakmicu da mogu odradit cijene nakon rezultata, iako mislim da im je sigurica pustit prije prve utakmice. Rasprodat ce se sve bez obzira na cijene u dva dana.
  • Papastrumf
    12.4k
    Ako su idioti onda ce cekat ishod prve utakmice. Ako imaju imalo mozga, pustit ce prije prve utakmice i rasprodat stadion.
  • Eduardo
    20.3k
    Ne bih imao ništa protiv dolaska Perice. Ionako ga potajno priželjkujem otkako se pojavio na sceni. Žao mi je što nije odmah došao kod nas...
  • Bosna86
    11.7k
    Nemoj ih podcjenjivati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.