• marcio amoroso
    34k
    Silvu bi sutra doveo u Dinamo, bolji je od svih naših bekova. Silva i Moha bi bilo idealno.
  • Crusades1986
    10.3k
    Da. Televizor u boji za Stojketa i Karacica.
  • Majki2111
    2.8k
    Karačić je fizički jači od obojice i ono bitno, viši je, kuži se sa Kastratijem, a Stojanović je podcijenjen. Jako je napredovao pod Bjelicom. Nebi ja žurio s Igorm Silvom.
  • Crusades1986
    10.3k
    Znaci za desnog beka je bitna visina? Izgleda da ce Dani Alves i Phillip Lahm vratit sve trofeje koje su osvojili i izbrisat karijeru.
  • Majki2111
    2.8k
    Ne ne nisam to reko, al mislim da mu je visina samo plus. Može bit koristan u skokovima na krilu. Plus može stopera odigrat, moram priznat sve više i više mi se sviđa kaj Karačić dolazi kod nas.
  • xavier
    11.4k
    Može bit koristan u skokovima na kriluMajki-Papi2111

    :brow:
  • Dino
    2.4k
    Aaa mislis tipa kad ide neka visoka lopta, pa bu ju s glavom zaustavil da ne ode u out.
  • Papastrumf
    10.7k
    Karacic je ove godine najgori igrac lokomotive iz prvih 11. Silva je za njega avion.
  • marcio amoroso
    34k
    Karacic je ove godine najgori igrac lokomotive iz prvih 11. Silva je za njega avion.Papastrumf

    Sto posto.
  • Dudu
    2.6k
    Kad je Moharrami bio na posudbi, Karacic mu bio zamjena. U Dinamu je Moha zamjena za Stojana, transfer bez smisla, cisto pranje para
  • Neki tip
    19.6k
    Karačić nije bolji desni bek od Stojanovića, Mohe, Silve, a ni Juranovića. Upitno je je li bolji desni bek od onog Muse Muhammeda iz Gorice.

    Koji će nam k 5. ili 6. desni bek lige? Mislim, pitanje je retoričko.
  • Infinity
    15.5k
    Osijek nudi 0.5m, Olympiakos trazi 1m, nasi uopce ne bi bili ludi da im ponude 1m + 0.5m u nekim bonusima. Top igrac. S njim i Kastratijem bi zatvorili desnu stranu, po meni pojacanja, igraci bolji od onih koje imamo na raspolaganju.
  • reziser
    6.5k
    osijek dovodi bjelicu?????????
    e to bi im bio posao!

    bjelica, kaze, osijek je moj grad, zasto ne
  • NORTE
    9.9k
    osijek dovodi bjelicu?????????reziser

    I da uzme titulu braći, to bi bio lijep osjećaj mnogima od nas ovdje.
  • Infinity
    15.5k
    Ma koliko mi Bjelica bio drag, uzivao bih u svakom njegovom porazu od Dinama :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.