• BlauDivision
    464
    nitko nije bio sretniji od njega na kraju utakmice
  • Dudu
    2.6k
    Vjerojatno će i njega prodat, uz Livakovića najbolji hrvatski golman trenutačno. Klasa, a može ga se dobit za 2-3 milijuna :grin:
  • NORTE
    9.9k
    Posebno mi je drago zbog Grbica. Pustila ga tuga s juga kao slobodnog igrača, cijelo vrijeme pljuju po njemu i vrjeđaju ga dole, a sad je uveo Loksu u LP. A oni doveli onog propliteta Posavca.Crusades1986

    Kad je prije par godina odlazio iz Hajduka u Lokomotivu izjavio je da mu je to stepenica više u karijeri.



    Izbačen je TrazbonsporDudu
    Skroz sam zaboravio na ovo. Lokomotiva rasprodala pola momčadi pa izborila Ligu prvaka.
  • Infinity
    15.5k
    Drago mi je da je Osijek izgubio, najvise zbog cinjenice da su vec prije utakmice mnogi trazili alibi. Kmecanje :down: Zao mi je sto nije bio X i sto Rijeka nije ulovila LP, jer bi mogla mozda vise reci nego Lokomotiva od koje bih sigurno najvise ocekivao da nece rasprodati ekipu. I opet, kad i rasprodaju ekipu stici ce im pojacanja i ako Tomic uspije brzo to sve posloziti moglo bi izaci na dobro.

    Zal za Rijekom je zbog koeficijenta, al onako navijacki mi je drago da su se Lokosi posrali po trojci. Pored svih plakanja sad im i Lokomotiva mazne Ligu prvaka. Rijetke su situacije kad uzivam u patnjama rivala, al ovo je jedna od njih. Lokomotiva kao klub mi nije simpaticna, al ova ekipa igra fenomenalan nogomet i ovo drugo mjesto su apsolutno zasluzili. Nadam se da ce uzeti i kup, jer ce dobrom dijelu igraca to ostati lijepa uspomena na posljednje dane. Steta sto ova momcad ne igra pod nekom drugom zastavom, imali bi puno vise simpatija.

    Osijek kao Osijek se jos jednom pokazao koliko je mali klub. Da je situacija bila obratna, tj. da je Lokomotiva veceras isla na Rujevicu kladim se da bi Rijeka ovo uzela. Osijeku jos puno treba da dodju na tu razinu Rijeke. Mozda su kao ekipa tu negdje, ali Rijeka ima ono nesto, Rijeka ne gubi ovakve utakmice. Vjerujem da Osijek veceras ne bi dobio ni Istru. Osijek je imao niz od cak 25 utakmica bez poraza na domacem terenu i onda izgube od Lokomotive u odlucujucoj utakmici za plasman u LP.
  • Crusades1986
    10.3k
    Ekipa koja se za nešto bori i želi igrati kvalifikacije za LP ne smije izgubit od Varaždina prošlo kolo. Jednostavno ne smije. Previše se muče na gostovanjima protiv ovih zadnjih 4 ekipa. Imaju 47 zabijenih golova. Uvjerljivo najmanje od top 5 ekipa. Čak i Hajduk ima 60. Ja ne znam jesu li oni i jednu utakmicu nekog "razbili" igrački i rezultatom. Sve nešto utakmice pobjeđuju teškom mukom. Imaju dobre igrače al nemaju taj neki mentalitet i kontzistentnost za neki iskorak i nešto više.
  • vjeko1701
    6.1k
    A to je nesto kaj trener mora unijeti u momcad. Rijeka je to dobila Kekom i trofejima... Dinamo to ima jos od mladih kategorija... Osijek tek treba dobiti a Hajduk... Hajduk je 5. :D :D :D
  • SAS1987
    14k
    A cuj, da je Osijek investirao u nekog iskusnog i kvalitetnijeg trenera sad bi bili drugi. Ja sam navijao da Lokomotiva bude druga da citam kmecanje po forumima :cool:

    Zagreb treba barem dva jako kvalitetna kluba. Jedino mi je jako, jako zao da je to Lokomotiva a ne NK Zagreb.
  • NORTE
    9.9k
    Zagreb treba barem dva jako kvalitetna klubaSAS1987

    Ne treba, posebno ne na način da je to rezervni klub Dinama. Zagreb kao 'nogomerni' grad je tu nebitan, za ligu i naš nogomet bitnije je da su Rijeka i Osijek privatizirani i vratili "veliku četvorku" na scenu. Opet imamo dobru i zanimljivu ligu koja će bit još jača kad Osijek otvori novi stadion i Mađari ulože još love u momčad. Hajduk nije tako loš i oni će stalno bit u vrhu. Ispadanje Inkera je super stvar, a povratak Šibenika sve veseli, iako je evidentno politička stvar.
  • Eduardo
    18.1k
    Ako isključimo činjenicu da nam je loksa filijala,zakaj se ljudi bune kaj bu nas u Europi predstavljala Loksa kao "klub bez navijača"? Pa u Turskoj u kojoj je nogomet skoro kao religija prvak je istanbul basaksehir koji ima moderni stadion a brojka navijaca je apsolutna nula.Ljudi seru po loksi koja je druga,a u Turskoj koja živi za nogomet je klub bez navijača PRVAK.Smijesno.Sibirski plavac

    no.1 ljudi ne seru po Loksi jer je klub bez navijača nego zato što je Loksa tvorevina Dinama. Ali, ni ta činjenica ne bi bila problem da tvorevina nije uvedena u prvu ligu čime se godinama narušavala ili još uvijek (u relativno manjem obujmu) narušava regularnost prvenstva, ali i izvlači lova iz kluba.

    no.2 po prikazanom na terenu apsolutno zasluženo drugo mjesto, kao klub u cjelini NE. Zašto ne? Zbog gore navedenog. Ali, ako ćemo gledati iz te perspektive onda ne možemo biti licemjerni i u isti kontekst ne staviti Dinamo. Koliko god su oni krivi, Dinamo snosi još više krivnje, jer, ponavljam to je naša tvorevina.
  • NORTE
    9.9k
    u Turskoj u kojoj je nogomet skoro kao religija prvak je istanbul basaksehir koji ima moderni stadion a brojka navijaca je apsolutna nula.Sibirski plavac

    Državni klub, osnovani prije nekih desetak godina, imaju navijače na tribinama, jer su se borili za titulu i igraju Europu, ali niti blizu navijača kao ostali klubovi, nemaju naravno ni navijačku grupu. Stadion im i nije nešto, ali i takav je space shuttle za naše ruglo. Lokomotiva je baš Dinamova filijala, ali to ne znači da kad ugoste nekog europskog giganta da će im stadion zjapit prazan.
  • LovroZG
    1.3k
    Ovo je izbor admina jedne fejs stranice da ne bi neko mislio da je ovo službeno...
  • Bosna86
    11.6k
    Uz dužno poštovanje svima može se raspravljati o Stojanović/ Silva i Kadzior/Kastrati... Sve ostalo najbolje je već kod nas
  • Eduardo
    18.1k
    Usporedjujem malo HNL sezone 2018. - 2019. & 2019. - 2020.;
    • u sezoni 2018. - 2019. osvojili smo 10 bodova više, ostvarili 4 pobjede više i 4 poraza manje, zabili 12 golova više, primili ih jednak broj, u 3 utakmice nismo postigli gol, dok ove sezone nismo zabili u čak 9 utakmica.
    • u sezoni 2018. - 2019. imali smo 21 različitog strijelca i 19 različitih asistenata, dok ove sezone imamo 18 različitih strijelaca i 16 različitih asistenata.
    • u sezoni 2018. - 2019. imali smo 21 utakmicu bez primljenog gola, a u sezoni 2019. - 2020. njih 23.
    • najbolji strijelci u sezoni 2018. - 2019. bili su Petković i Gavranović sa samo 9 postignutih golova, dok je najbolji asistent bio Kadzior sa 10 asistencija. U sezoni 2019. - 2020. najbolji strijelac je Oršić sa 13 golova, a najbolji asistenti Petković i Kadzior sa 9 asistencija.

    HNL 2018. - 2019.
    (UT) 36 | (POB) 29 | (NER) 5 | (POR) 2 | (G+) 74 | (G-) 20 | (GR) +54 | (BOD) 92

    HNL 2019. - 2020.
    (UT) 36 | (POB) 25 | (NER) 5 | (POR) 6 | (G+) 62 | (G-) 20 | (GR) +42 | (BOD) 82
  • Crusades1986
    10.3k
    Osijek odkupio Ndockyteov ugovor od Getafea.
    Žele još isto napraviti i sa Silvinim ugovorom sa Olympiakosom, nude 500.000€, a ovi traze 1.000.000€
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.