• reziser
    6.5k
    problem je kaj mi imamo svojih problema i puno previše....
    od uprave,inozemstva, trenera, stadiona, igrača.....

    nema di nemamo problema :((((

    od idilične atmosfere, do dna....
  • reziser
    6.5k
    ako sam dobro vidio protivnici lokomotive u prvom kolu..
    Viktorije Plzen, Rapida iz Beča ili PAOK-a.
  • marcio amoroso
    34k
    Samo prolazak jedne prepreke im garantira grupnu fazu europske lige.
  • EastsideZg
    193
    Svaka cast Loksi :)
  • Neki tip
    19.6k
    Ne znam, uza sva Dinamo - Loksa sranja, nemrem mrzit momčad koja igra lijepo, koja je vidljivo homogena, koja slijedi svog trenera, koja je mlada, poletna, napadačka.

    Zbog ostanka ekipe na okupu i malo radosti tamo, draze bi mi bilo da je prosao Osijek, ali ponavljam, Osijeku nitko nije kriv doli njih samih (ebes trenera koji izgubi onu tekmu u VŽ).

    Naravno da Lokomotivu kao klub ne volim, ali ova momcad je zasluzeno druga.
  • reziser
    6.5k
    činjenica je da su igrali najljepši nogomet poslije stanke i zasluđeno osvojili drugo mjesto
    samo se bojim da će plesati samo jedno kolo u evropi
  • Bosna86
    11.6k
    Samo prolazak jedne prepreke im garantira grupnu fazu europske lige.marcio amoroso

    Nek me netko ispravi ako se nešto promijenilo, ali postoji mogućnost ako izvuku Turke da idu direktno u 3 pretkolo i automatski bez odigrane utakmice u Europa ligu
  • marcio amoroso
    34k

    Jedno kolo ne mogu plesati nikako, ako ispadnu na prvoj prepreci prema LP, idu u kvale za EL.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Ako isključimo činjenicu da nam je loksa filijala,zakaj se ljudi bune kaj bu nas u Europi predstavljala Loksa kao "klub bez navijača"? Pa u Turskoj u kojoj je nogomet skoro kao religija prvak je istanbul basaksehir koji ima moderni stadion a brojka navijaca je apsolutna nula.Ljudi seru po loksi koja je druga,a u Turskoj koja živi za nogomet je klub bez navijača PRVAK.Smijesno.
  • Dudu
    2.6k


    Ne razumijem... :grin: Izbačen je Trazbonspor, al umjesto njih ide Bešiktaš. I kolega reziser je pogriješio, Besiktas prestigao Sivaspora, pa su oni nositelji umjesto Paoka..
  • Mali dioničar
    15.1k
    Imamo i službeni dokaz da u HR bolje funkcioniraju udruge nego d.d.

    Šalu na stranu, tko je kriv debilima iz Rijeke, Osijeka i Hajduka da ne mogu biti ni 10 bodova iza Dinama.
  • immerwieder
    1.3k
    Trabzon se žalil, do kraja mjeseca se bude znalo, ako im ne prihvate ulazi Besiktas, a oni mislim da imaju bolji koef od PAOKa, pa onda oni postaju mogući protivnik, Plzen, a pogotovo Rapid na jednu tekmu nisu neprolazni, pogotovo uz poguranac s igračima iz svetišta
  • Crusades1986
    10.3k
    Posebno mi je drago zbog Grbica. Pustila ga tuga s juga kao slobodnog igrača, cijelo vrijeme pljuju po njemu i vrjeđaju ga dole, a sad je uveo Loksu u LP. A oni doveli onog propliteta Posavca.
  • reziser
    6.5k
    nije sve u kvaliteti, nesto je i u managerima :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.