• Ivdzo11
    6.8k
    Osijekove stranice pisu kako bi iducih dana Sopic trebao postati novi trener...
  • rokikaciga
    1.8k
    Dobro je rekao Jeličić da bi Sopić trebao biti na naplatnima
  • Izet Hajrović
    5.3k
    Jela-strijela insajder. I dobro rješenje za njih ako mu daju slobodne ruke.
  • GeneralNapoleon
    1.7k
    Sopa na pozitivan sok dobiva jajduk!
  • NORTE
    16.2k
    Sopa na pozitivan sok dobiva jajduk!GeneralNapoleon

    I bod dosta znači.
    Vraćaju im se Soldo i Jugović u vezu, a Matković u napad.
    Jurišić vjerojatno opet u prvih 11. Možda i Hernanija stavi.
    Mersinaj vjerojatno ozlijeđen.


    Skomina: nije penal za tovareZrnTSCHeZ
    Ovo mislim od trenutka kad se dogodila situacija, jednostavno je bilo nemoguće izbjeć, nema namjere igranja rukom.
  • Peškaman
    7.1k
    Kako se zove onaj YT kanal sa snimkama HNL utakmica?
    Može i u inbox.
  • rokikaciga
    1.8k
    Moze i meni
    Hvala
  • Nolifer
    11.3k
    Hvala i meni!
  • dzggzd
    242
    Stadion Zapad
  • sanjinlego
    3.9k
    Ante Oreč (desni bek) iz Veleža u Rijeku. Navodno, već sutra na Rujevici.
  • Ali
    2.7k
    Ovo sa pokusajem opravdavanha ocite kradje u Puli domacina je strasno degutantno.
    Pa kaj su svi taoci sacice pacijenata?

    Usput Cujic je isto hajdukova skola?
    Frajer je poput UFC borca lupao laktom 2x, dlanom i ramenom i onda kao crveni (dva zuta) je prelomio, a u normalnoj ligi bi za prvi za koji mu Lovric ni faul nije sbirao bi dobio izravni crveni nakon VARa. Pa premolia ga je budala koju treba poslat psihologu, ali nije klinjo kriv, pa odrastao je uz zalizanka kao uzora.
    A isti taj zalizanko jucer, prvo gazi onog plavokosog stoper na centru kojeg je prije srusio, zatim ga laktom iuuje iz cipela i onda lijevom rukom zakuca u Majkica i jos potvrdi midle kickom. Naravno nakon svega se unosi sucu u facu. A ono ludilo sa uzimanjem za obje ruke i zakucavanjem u stativu je tesko opce okarakterizirati vrstom kazne, jer neznam da sam vidio takbo sto ikada.

    Da se prije tri godine kad je stigao u ligu tretiralo kao i u grckoj/rusiji nebi vjerovatno ni neki Cujic udarao stopere laktom jer bi rekao nezelim pola prvensta u suspenziji provesti.

    Dakle evo jednostavnog kontra argumenta Skomini (crnim i bijelim tlapnjama i nerazmisljajuci koji je kome karton)

    Prije dolaska u HNL u 7 sezona Livaja je dobio 71 zuti i to u 196 nastupa , dakle u pravilu svako 2,76 nastupa bi dobio zuti !
    Naravno u HNL to znatno opada, da bi eskaliralo u ovoj sezoni sa dva kartona u 22 utakmice ! Dakle ne u % nego 4x manje kartona dobije.
    Da li se markan upristojio ? NE ! Da li jednako mlati protivnike? DA ! , respektira li protivnike, suce, tribine ? NE ! Dali se kloni problema, apsolutno NE !
    Nego mu se jednostavno dopusta jer se zeli pomoci onima kojima nema pomoci i time salje losa poruka klincima i dugorocno steti HR nogometu.
    A da su mu se za svaki prigovor sucu prema pravilu dao zuti i za lakt u glavu zuti, propustio bi prema standardu kartona iz drugij liga 16 utakmica +/-, bez da racunas dvostruki na istpj tekmi tj. bez crvenih.

    Eto toliko o HNL sucima
  • bbb medimurje
    4k
    Anđelko Kecmam: "po medijima se povlaci pitanje zasto Livaja nije sankcioniran zutim kartom?! Neki navode da mu nije sad pokazan zuti karton kako bi mu mogao biti pokazan iduce kolo pa da preskoci Dinamo."

    Opet se stvara narativ da ispadne da se dinamu pomaze. Opet je Dinamo kriv jer ovom krkanu nitko nema muda pokazati kartin?
    Sram vas sve skupa mize bit!
  • Ludovic IX
    8.7k
    I sad, koji sudac će mu dati žuti karton iduće kolo?
  • Nolifer
    11.3k
    Onaj koji ne želi na more :lol:
  • Ludovic IX
    8.7k
    ako mu da zasluzeni, bit će - eto zasto mu nije dao prošlo ili bilo koje drugo kolo prije

    ako mu ne da, opet će oni ispast žrtve.

    a ne daj bože, da mu da za neki start koji je rubno žuti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.