• agramZ
    2.3k
    jbt jel ovo druga garnitura bijela? iako iz gnk-a kazu da su to sve razlicite nijanse plave boje. bas su sad morali usrati dizajn kad smo napokon dobili bijeli dres, iliti nesto priblizno bijelom.
  • Infinity
    15.2k
    Meni se cak i ovakav svidja :grin:
  • Crusades1986
    9.6k
    Ovaj prvi dres je nešto polumaskirno. Ili ga napravi cijelog maskirno i do kraja maskirno a ne pola dresa
  • Ero
    930
    tqq8zk5msy3p11z1.jpg
    Trenerska garnitura
  • nkdz
    829
    cijene ocekivano 549kn za plave i 449 za bijelu garnituru, u prodaji su vec na webu i od sutra fanshop
  • Infinity
    15.2k
    Ovaj prvi dres je nešto polumaskirno. Ili ga napravi cijelog maskirno i do kraja maskirno a ne pola dresaCrusades1986

    Sto je najbolje, dres je cijeli maskirni i sad izgleda cak puno bolje. Ona slika s prezentiranjem nije dobra. Pogledaj slike uzivo ovo gdje dres nosi Ademi. Tu su samo rukavi plavi, ostalo maskirno, cak nije ni lose kao u prvom prikazu.
  • Mr Blue
    3.3k
    Na prvi pogled - obrnuto od lani.
    "Maskirna" garnitura mi se baš ne sviđa, uopće mi ni ne ostavlja takav dojam, iskreno. Više kao da se boja razlila. Ljepše izgleda na igračima nego na fotki, bilo bi bolje da su i rukavi u istom detalju, ali generalno mi je loš.
    Bijela/siva kombinacija mi je dobra, volio bih da su detalji plavi umjesto tirkizni jedino.
    Treća garnitura je bolja verzija lanjske, ali i dalje mi se ne sviđa ovakav grb, šahovnica i plavo 'd' bi bili baš naglašeni na ovakvoj površini.

    Bez obzira što mi se ne sviđa plava garnitura, volio bih svejedno da u njoj igramo europske tekme.
  • Cosey
    434
    Meni su prva i druga garnitura ok, a treća dosta dobra. Bilo bi još bolje bez zvjezdica.
    Možda promijenim mišljenje kada ih vidim uživo.
  • Infinity
    15.2k
    110887678_4199290520144681_1186602516207081114_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=110474&_nc_ohc=VFGUfZkSYNEAX_E_gB3&_nc_ht=scontent.fzag2-1.fna&oh=6b48769f1739587a0e66b484d2943ec5&oe=5F3E2891

    bdf29c2d-9ee8-45d7-ab5a-d6099a18a711.png?v1

    PRONADJI RAZLIKU!

    Bravo, marketing :clap: Na prezentaciji zalijepis pogresan dizajn :groan:
  • Guinness
    1.9k
    Prvi horor, drugi relativno manji horor
    Treći bi bio odličan da ima grb kluba a ne izdrkavanje koje nema veze s klubom. Da su eventualno na treći stavili stari grb, štit iz 60ih možda bi ispalo ok u tom nekom negativu bez boje, ovako...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ovaj bjeli maskirni kad pogledam, malko me podsjeca na Marseille jbt..

    Ovaj tamniji je bolji nego prosli ali i dalje pussy smoke sto se tiče detalja vezano za grb
  • Mr Blue
    3.3k
    Ne vidim razliku? :grin:
  • agramZ
    2.3k
    jedino sto mi se svidja je to da napokon imamo samo dvije boje dresova. plavi i bijeli.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    gcr96nomuyrb3vfh.png
    Tek sad ugleda, šorc kao pidzama :smirk:
  • Infinity
    15.2k
    Ne vidim razliku? :grin:Mr Blue

    Gore na prezentaciji su postavili dizajn dresa koji ispod rukava ima cisto plavi dio. Stvarni prikaz dresova prikazuje da su dresovi komplet maskirni, da taj dio dresa uopce nije takav. Na toj prezentaciji dres izgleda ocajno dok meni ovako na igracima djeluje cak dobro. Kao sto netko rece, na prvu je izgledalo kao da su obukli maskirni marker preko plavog dresa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.