• LovroZG
    1.3k
    Meni su najdraži oni igrači koji svojom voljom dugo ostanu u Dinamu.
  • 000
    946
    LYkO5Nn.jpg

    Izgleda da su samo iscenirali Dinamov interes da dignu cijenu kitu. Plus jos jedna pobjeda 'ajduka.
  • Papastrumf
    12.4k

    Nije ljudski ;)
    Posebno ne zbog tog razloga.

    Vezano za pricu, dinamo je ispred svih igraca, rijetki su oni koji su zasluzili postovanje navijaca, posebno s odmakom vremena.
    Ispred svih su mi Eduardo i Mara, drag mi je bio i Bosnjak.
    Puno je onih zbog kojih bi okrenuo glavu na drugu stranu kad bih ih sreo na ulici.
    Lovren ispred svih.
  • Guinness
    2.2k


    Itekako je. Nek umre u mukama.
  • Papastrumf
    12.4k
    Odrasti ces, ima vremena ;)
  • xavier
    12.1k
    ma ja uopće tu nisam govorio o "nenogometnim" stvarima nego isključivo o onom na terenu :smile:
  • deda
    32.7k
    Jel zna netko koja je spika sa ovim Lisakovićem? On je na posudbi u Rudešu? Ima ikakve veze s nama ili nema? Ni TM, ni wiki, ni jedan izvor ne govori o ikakvoj vezi s nama.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Pa kaj nije on bio kod nas na posudbi i B ekipi, ali smo ga navodno vratili nazad? Po tome mislim da posudba Rudešu nema veze s nama.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Prije 10-12 godina, radio sam ko osobni bankar u jednoj drugoj banci i klijenti su mi bili većina tadašnjih igrača Dinama, između ostalih i Dudu i Modrić. Ali od svih njih mi je najdraži bio Etto. Ono, baš je ljudina, dobrica. I sad se znamo srest na nogometu, isti je ostao. I Bošnjak mi je isto ostao u sjećanju ko super lik.
  • Papastrumf
    12.4k
    Cuo sam od puno ljudi da je odlican covjek. Igra takodjer jedan frend s njim ponekad termin ;)
  • Mr Anderson
    8.2k
    Igrao je i veliki nogomet za veterane, ali mislim da je odustao.
  • 000
    946
    Da, kul je lik skroz, cesto je sa klincem na betonskom igralistu u kvartu. Ima neki ducan u Areni sada.
  • LovroZG
    1.3k
    Jel zna netko koja je spika sa ovim Lisakovićem? On je na posudbi u Rudešu? Ima ikakve veze s nama ili nema? Ni TM, ni wiki, ni jedan izvor ne govori o ikakvoj vezi s nama.deda

    On je propo nakon neuspješne posudbe kod nas i u Bjelorusiji odigro tri tekme u cijeloj polusezoni. Poslali su ga u drugu momčad čak i na dan kad se pojavio u Rudešu su sam pisali da će “ostat u drugoj momčadi dok se ne pronađe i počne gledati na svijet očima odrasle osobe”. :brow: O transferu u Rudeš ne govore niš tak da ga valjda agent gura u Hrvatsku. Ne do Bog da smo mi u ovoj priči...
  • deda
    32.7k
    Falinga neka u glavi kao i kod mnogih.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Jebote što se tovarija uzvampirila. Drug potapenko dijeli banove lagano. Tko je njemu dao titulu moderatora uopće tamo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.