• deda
    32.7k
    Ovog Tahiraja otelo opet Splićanima izgleda.
  • BluePhone67
    4.1k
    hwzrwqzd5z1rzpqj.jpg
    7tsz1x1b5y2lyl66.jpg
    3t4ps0c8uto24s9z.jpg

    SN 12.1.2019
  • BluePhone67
    4.1k
    Danas cemo se uz nase modre, prisjetiti i "zutih" jedan veliki i najveci i jedan simpaticni mali..

    Robert Prosinecki danas slavi okrugli 50 godina.

    7qgkeuqg43vtcb28.jpeg

    A drugi simpaticni u nadomak 52 godine produzio je ugovor Yokohamom.

    m927obp37u19kosy.jpg
  • Beowulf112
    332
    Sretan rodendan Prkoneski .Ljubitelji PES-a ce se sjetit odmah zasto tako kazem
  • Kwedi
    3.8k
    meni osobno najveći i najdraži igrač svih vremena, a kakav je talent bio mogao je još barem za pola veću karijeru napraviti
  • deda
    32.7k
    Robi me uvijek sjeti na Blaža Sliškovića i Štefa Lamzu. Vrhunski igrači sa talentom Pelea i Maradone, ali zbog loših životnih navika dostigli samo mediokritetske domete. Robi je u stvari imao izvanrednu karijeru s obzirom na životni stil.
  • Kwedi
    3.8k
    Mislim da je to pretjerivanje, iz njega se dimilo ko iz pušnice,al jedina razlika je u tome kaj nije skrivao ko drugi.
    Prije bih rekao ozljede da su ga masakrirale
  • Infinity
    16.4k
    Ljudi ga vole zato sto je bio takav. Uvijek nesportas lakse osvoji simpatije, jer smo i mi svi nesportasi i zivimo istim stilom zivota i govorimo da bi pili i pusili da igramo i imamo te pare. Ne volimo one kojima piva unisti utakmicu naseg omiljenog kluba, al opet cu danas nakon svega reci da mi je Sammir drag i kao pijanica je opet vukao najvise, a kad on nije vukao nije bilo nikog drugog da potegne, sve je ovisilo o njemu. On je bio los pijan, a to sto su drugi bili losi trijezni, to nema veze.
  • xavier
    12.1k
    Vidiš, znam da se nitko neće složiti sa mnom, ali ja na to gledam dijametralno suprotno. Nikad nisam volio te igrače koji su imali "talent", ali ga nikad nisu do kraja iskoristili zbog svog odnosa prema sportu. Meni su uvijek puno draži bili oni "manje talentirani" koji su radom i disciplinom postigli "više nego što je to bilo realno".

    Prosinečki mi je ok, ali ni blizu nekakvom najdražem igraču, Sammira ne mogu smisliti, a kao što sam već napisao, nije mi ni Soudani bio baš naročito drag.

    Znam da nitko drugi ne razmišlja na taj način, ali meni su ionako samo klub, momčad odnosno reprezentacija bitni, a pojedinci su samo prolazni.
  • Infinity
    16.4k
    Ma dobro, i ja uvijek cijenim nekog netalenta koji radom uspije. Zato mi je bilo zao Kelave sto nije napravio vecu karijeru.

    A sto se tice pojedinaca. Mozda ce vam biti smijesno, al ja gotovo nikad nisam volio nekog pojedinca u Dinamu, pogotovo ne nekog tko je otisao iz Dinama. Danas simpatiziram Dilavera jer je pozitivno lud i Kadziora jer nije normalan s asistencijama. I to je sve od cijele ekipe. Ostali su mi dragi jer su igraci Dinama, al drazi od svakog igraca reprezentacije.

    Kao klinac sam zavolio Tottija, nikad za Romu nisam navijao, al to je valjda jedini nogometas kojeg sam onako nevezano za ekipu volio. Ovi nasi Modric, Mandzukic, Lovren, pa i oni koji nisu bili u Dinamu kao Rakitic, Perisic, pa zivo mi se je*e za njih. Bitni su mi samo onih 90 ili 120 minuta dok igra reprezentacija. Drazi mi je Gavranovic od svih njih, jer je u Dinamu. Mozda ja to shvatim osobno, al postanu mi antipaticni oni koji odu iz Dinama, rijetki su zadrzali simpatije :rofl:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Od bivših igrača koji su još aktivni mi je najdraži Mandžo. Uopće najdraži svih vremena su mi Mlinarić, Boban, Shala i Mara. Ovih prije se ne sjećam. Od sadašnjih su mi najdraži Gavran i Dilaver.
  • Guinness
    2.2k
    "žuti" sve najgore ti želim, što duži boravak u sarajevskoj bolnici
  • deda
    32.7k
    A svatko od nas ima svoje simpatije i antipatije. Tak je to. Meni se Žuti nikad nije zamjerio osim jedne slike s tri prsta, ali to je bilo prije rata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.