• marcio amoroso
    36.6k
    Ne znam, ja sam ga upoznao na jednoj tekmi dinama jer je moj rođak dobar s njim. Izgledao mi je kao normala momak.
  • Infinity
    16.4k
    A ne znam, ja nemam visoko misljenje o njemu. Al recimo da dodje u Dinamo, bude dobar, pa oprostio bih mu sve. Ipak mi je vaznije to nego izgovorene rijeci.
  • marcio amoroso
    36.6k
    :lol:
    Znaš šta. Ako je smeće ne treba nam. Ali nas se ionako ne pita a i ne vjerujem da će baš nekoga za ovih 15 utakmica dovoditi kraj Gavrana i Brune. Tako da uzalud klapamo ali eto :lol:
  • BluePhone67
    4.1k
    8pcwzlvnoin19lmo.jpg

    SN 11.1.2019
  • BluePhone67
    4.1k
    Budimir bez odstete ide i kaze Olivari koji je opet u Turskoj na pripremama da je to lijepa gesta.. Ja imam osjecaj da je Dinamo jedini klub koji radi lijepe geste na svoju stetu.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    tko zna možda je tu nešto drugo u pitanju? nekakvo nezadovoljstvo možda ili su uvidjeli moguće probleme s ozljedama?

    a što se tiče ovog drugog Budimira ja sam bio još onda dok nam je hat trick uvalio za to da dođe u Dinamo jer nam je trebo napadač koliko se sjećam? iako bi radije vidio možda Pericu ili neko drugo strano pojačanje jer mi ne pada na pamet nitko od hrv. igrača (osim Dudu-a, ali koliko god bi ga želio vidjeti bar još jednom u modrom dresu, on bi jedino mogo bit 4. napadač trenutno)

    I ne znam šta je s onim Mierezom? Vidim da ga neki zazivaju, ali koliko sam skužio lik odbija doć na pripreme Istre?! Koja bi budala onda dovela takvog igrača...
  • Beowulf112
    332
    Ajmo po balotellija :rofl: .Istjece mu ugovor na ljeto hehe.
    Drmicu isto na ljeto istjece ugovor.Cudno da ove sezone nije odigrao ni minute?
  • xavier
    12.1k
    Ajmo po balotellija :rofl: .Istjece mu ugovor na ljeto hehe.Beowulf112

    Znam da se šališ, ali ovog ne bih želio u ekipi na lokalnom igralištu s ovom prazninom koju ima u glavi :blush:
  • deda
    32.7k
    Dobra je ova momčad Dinama kad su nam najveća briga Budimiri. :cool:
  • Infinity
    16.4k
    Ja imam osjecaj da je Dinamo jedini klub koji radi lijepe geste na svoju stetu.BluePhone67

    Ne pratis BiH PL :rofl: Ovdje igraci igraju za neki klub deset godina, igraju prosjecan nogomet, postanu legende po broju nastupa i onda s 28-30 godina odigraju sezonu iz snova i klub ih pusti u neki Kazahstan jer su 'zaduzili klub svojim igrama i vjernoscu'. Jos se tu nadje poneka ili 10-20 neisplacenih placa koje ovaj oprosti klubu i ode na daleki istok 'osigurat egzistenciju'.

    Velez je prije par godina dao papire igracu jer je ovaj nasao posao u Luksemburgu. Ne nogometni angazman, nego posao.

    PL je puna klubova koji rade lijepe geste na svoju stetu. Odstete im placaju samo klubovi uz Turske i Dinamo.
  • dinamo vitez
    319
    Odstete im placaju samo klubovi uz Turske i Dinamo.Infinity

    Zna se tko su najveći bosanski mecene :sweat:
  • xavier
    12.1k
    Ne nogometni angazman, nego posao.Infinity

    :sweat:
  • 000
    946
    L8M56p.gif

    Kakav asist mladog NK.



    A ovaj valjda treba doci u DinamoII.
  • BluePhone67
    4.1k
    Na prvu, kada sam procitao Tahiraj mi je pao na pamet Beciraj i dobro bi nam dosao u najboljoj formi kao treca spica :smirk:
  • Bosna86
    11.7k
    Ako je vjerovati indexu Tahiraj na 3 g potpisao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.