• deda
    32.7k
    Krle bi nam bio idealan za trećeg napadalca u ovom trenutku. :cool: A Rog nek ode bilo kuda samo da igra nogomet.
  • dinamo vitez
    319
    Gianluca Di Marzio kaže na twitteru da idemo po drugog Budimira, dobro nam poznatog Antu :lol:
    navodno su konkurencija Mallorca i Lecce.
  • 000
    946
    Pjaca se nije bas nesto snasao u Gelsenkirchenu, valjda ce drugi Marko, Rog, biti bolje srece.

    Gotovo na dnevnoj bazi dolaze nam informacije oko potencijalnog transfera Marka Roga. Veznjak Napolija već godinama muku muči s minutažom i sada je konačno shvatio da mora napustiti jug Italije.

    Pisali smo već o interesu Fiorentine, Schalkea, Cagliarija i Parme, a sada dolazi i prvi konkretan upit iz Španjolske. I to od Seville! Trostruki uzastopni osvajač Europske lige od 2014. do 2016. želi dovesti hrvatskog igrača na posudbu s opcijom otkupa, ali ta ideja se Napoliju ne sviđa.


    Naime, Carlo Ancelotti želi Roga poslati samo na posudbu, bez ikakvih opcija otkupa, jer dugoročno ima Roga u planu. Kako prenosi Marca, najjači interes za bivšerg igrača Splita i Dinama ima Schalke, a narednih ćemo dana ili tjedana dobiti konačan odgovor na pitanje - Gdje će Marko Rog pukušati oživjeti karijeru?

    Kakav je Budimir2, nisam ga bas nesto upratio.

    Na kraju ce otkupiti Radonjica iz Lokse do ljeta..
  • BluePhone67
    4.1k
    Bas sam htio napisat, valjda nece zavrsiti ko Pjaca, a za Budimira se sjecam Lokse i Dinama ovaj pred prodaju 3 komada nam zabio u Kranjci i one zavrsnice Dinama u sudackoj nadoknadi i slavlje BBB :scream:

  • 000
    946
    A to je taj Budimir. 'Ko bi ih sve polovio.
  • deda
    32.7k
    Leko je bio smiješan na ovoj tekmi
  • Kwedi
    3.8k
    Ta utakmica je bila smiješna, da ne kažem groteskna.

    pogotovo zadnjih pet minuta
  • Mr Anderson
    8.2k
    Tekma koja je poslužila prodaji Budimira. Vuk sit, a koza cijela.
  • 000
    946
    Koja procjena Eduarda za drugi gol Lokomotive :grimace: na 1:25
  • marcio amoroso
    36.6k
    Dobar je Ante, bar je dinamovac.
  • 000
    946
    Mozda Bruno uzme devetku sada..
  • Bosna86
    11.7k
    Sugradjanin moj iz Zepca veliki dinamovac kao i cijela mu obitelj. Po gradu je kruzila prica da nije htio potpisati ugovor s Mamicem ali to je vise manje rekla kazala price
  • marcio amoroso
    36.6k
    Imam dosta prijatelja iz Žepča. U Novalji na ljetovanju vas je mali milion :grin:
  • Bosna86
    11.7k
    Ima nas svagdje osim u Zepcu
  • Infinity
    16.4k
    Sugradjanin moj iz Zepca veliki dinamovac kao i cijela mu obitelj. Po gradu je kruzila prica da nije htio potpisati ugovor s Mamicem ali to je vise manje rekla kazala price
    3h
    Bosna86

    Nije to rekla kazala. Iz Lokomotive je htio otici bas zbog toga. I onako, pored svih prica koje sam cuo bas ga i ne bih pozelio u Dinamu. Moze pricati koliko hoce da je dinamovac, ali...

    Opet, svasta bih napisao al necu da blatim forum.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.