• xavier
    11.1k
    MariborInfinity

    :up:
  • marcio amoroso
    31.8k

    Dobar je i ovaj, meni Tottenhamov ipak ljepši.
  • Infinity
    15.1k
    Meni od svih tu Gladbach najbolji.
  • Ero
    927
    Umro jedini fura jednostavnost, to mi se svidja.Od nike nisu loši, a adidas je katastrofa
  • über alles
    1.4k
    Ovaj Asenalov plavi je dobar.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Puma također jednostavne bez previše detalja, to mi se sviđa kod dresova,

    Nike zna izbacit nekad lose nekad dobre pa su oni onako "ok", ali Addidas kako odmiče sve gore i gore, koda su im dresove djeca radili u Paintu :meh:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    e65lxecbg0me16ja.jpg
    8tw8ox0pvdf8t1nv.jpg
    Celtic

    860r5dyyrc84jnmd.jpg
    rpthyi6emywpvqwq.jpg
    ms7vmk8qzf3gfy0i.jpg

    Marseille

    o6v8x8e9ncy511l8.jpg
    Lyon, gostujuća garinatura
  • Infinity
    15.1k
    Sutra predstavljanje dresa! Ide Adidas, ocekivano.
  • deda
    27.3k
    Nije baš tak, ali ...

    GNK DINAMO & ADIDAS PREDSTAVLJAJU
    EKSKLUZIVNO: ''BLIND SALE'' PRODAJA NOVIH DRESOVA ZA NAJVJERNIJE NAVIJAČE!
    Građanski nogometni klub Dinamo i tehnički sponzor kluba adidas nastavljaju suradnju!

    U trenucima kada će GNK Dinamo kao najtrofejniji hrvatski nogometni klub za kraj uspješne sezone u zrak podignuti još jedan, ukupno 31. naslov prvaka, bliži se i promocija novih službenih dresova za sezonu 2020/21.

    Za one najvjernije navijače Dinamo i adidas premijerno u subotu, 18. srpnja otvaraju ONLINE BLIND SALE PROMOCIJU u kojoj će dinamovci prije službenog predstavljanja dresova moći naslijepo kupiti novi Dinamov dres i osvojiti ekskluzivne pogodnosti.

    BLIND SALE prodaja aktivna je isključivo u Dinamovom web shopu na adresi shop.gnkdinamo.hr.

    Navijači Dinama moći će u limitiranoj prodaji kupiti nove adidas dresove čiji dizajni još uvijek nisu predstavljeni, a na taj način imaju priliku među prvima obogatiti svoju nogometnu kolekciju.

    Posebnost BLIND SALE PROMOCIJE upravo je u ekskluzivnosti koju najvjerniji navijači dobivaju, a to su besplatan tisak imena, broja i reklame na dres, kao i potpisi igrača prve momčadi, što nove dresove svakako čini jedinstvenima.

    Atraktivan i popularan domaći dres, gostujući dresovi u kojima će igrači osvajati bodove na gostujućim terenima, ili onaj europski u kojem će prvotimci krenuti u nove pohode na UEFA natjecanja... odabir je isključivo na navijačima koji po prvi put imaju ekskluzivnu priliku sudjelovati u online promociji za one najvjernije.

    U BLIND SALE promociji navijači će moći izabrati jedan od čak 17 artikala, a u ponudi su i novi adidas dječji dresovi, kao i adidas službene štucne za novu sezonu.

    Dostava dresova kupljenih tijekom BLIND SALE PROMOCIJE bit će pokrenuta u istom trenutku kada je u planu službena promocija nove kolekcije, u petak, 24. srpnja.

    Promocija počinje u subotu 18. srpnja te je ograničenog trajanja.
  • xavier
    11.1k
    Kažu "insajderi" da novi Dinamov dres ima nekakav maskirni uzorak...nadam se da nisu u pravu ili da je sasvim drugačije nego što zamišljam :yikes:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ova akcija im je top. Da nije šta je bila bi prava navala.
  • Infinity
    15.1k

    Novi dres Japana
    i27v41vr71oe51js.jpg
  • marcio amoroso
    31.8k

    Daj nam malo vise detalja :cool:
  • Nolifer
    6.4k
    Kad velite maskirni uzorak, valjda nebu ko onaj iz zenskog odbojkaskog kluba dinamo?
  • xavier
    11.1k


    Ma nemam detalje. Netko je samo napisao da ima maskirni uzorak. Ne znam kako to mogu zamisliti da bude ok. Ok, nadam se da nije baš kao ovo od Japana :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.