• Guinness
    1.9k
    Bljuvotina od dresova, ne znam koji je gori. Da niti jedan nemože bit iole normalan barem...
  • xavier
    11.1k


    Baš krenuo komentirati, nema jednog da bih rekao "ovaj nije loš"...grozno :yikes:
  • Dino
    2.2k
    Meni ovaj od west hama ima prolaz, ostalo je, kak bi ljudi s umjetnicke akademije rekli, “zanimljivo”
  • nkdz
    829
    bas to, west ham mi je ok, i na atleticovom mi je fora kragna ali ostalo nula, znaci i nas izgleda ceka opet neki genericki adidas na istu šprancu ko i ovi neki gore
  • Dino
    2.2k
    Jako bi volio da se potpise ugovor s new balanceom. Ne srljaju u neke moderne, apstraktne il kaj ja znam vec modele, neg furaju klasicni stil. I pored tog ne izbace jedan model za sve klubove jednako pa onda sam mijenjaju boje.
  • xavier
    11.1k
    Ugovor ide dalje s Adidasom i koliko sam mogao pročitati, dobit ćemo za iduću sezonu 3 nova dresa. Moram priznati da me pomalo strah toga kad vidim kakve nove dresove radi Adidas, a i svi ostali. Malo sam proletio kroz nove dresove i jedini adidasov koji mi nije loš, a da se može primijeniti na Dinamo, je ovaj novi od Lyona:

    lyon-20-21-home-away-kits-5.jpg

    U plavoj boji ne izgleda loše, ali bojim se da ćemo dobiti neki drugi template.
  • Cosey
    433
    Kak meni ide na živce to mijenjanje dresova svake godine, da barem ostane 2 ako već ne može 3 sezone.

    Pretpostavljam da je to samo radi para?
  • Guinness
    1.9k
    Pa dobro ovosezonski prvi nije bio na template? Po meni je jedan od ljepših u povijesti kluba.
  • xavier
    11.1k


    Mislim da sam vidio još nekog u istom dresu, samo druge boje, ali ne sjećam se koga.
  • Crusades1986
    9.6k
    Ovosezonski prvi je odličan. Žuti/flourescentni katastrofa, a problem s trećim je što Dinamo godinama forsira prvi dres za domaće utakmice u HNLu i kupu, a treća garnitura je za europske utakmice. Debilana teška.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    dj44mgm6p2jti7aa.png
    Dresovi za Euro :meh:

    u9lr1t9fkhsg0x8r.jpg
    jn4rqjy6zcvm9hnq.jpg
    Feyenoord

    85z9wgcunb05osfs.jpg
    sx7453o1yos5m3d6.jpg
    Spurs

    j35oc36htwc7upa6.jpg
    mbuh76l3akqwwm7j.jpg
    Arsenal druga i treca garinatura

    8q0mrwttsmtxdim9.jpg
    MUFC prva garinatura

    fw0b19th10pp88f7.jpg
    wxoeo1w4rf3nvdw1.jpg
    Borrusia M.

    yhvz8j5erlizc8et.jpg
    PSG

    mknn7br5jpf6e7b3.png
    Ajax
  • Dino
    2.2k

    Imal je jos neko isti model sam drukci colorway. Al bez obzira na to bio je jako lijepi model.
  • Infinity
    15.2k
    Pretpostavljam da je to samo radi para?Cosey

    Logicno. Pa nogomet se igra zbog para.

    Mislim da sam vidio još nekog u istom dresu, samo druge boje, ali ne sjećam se koga.xavier

    Maribor
  • marcio amoroso
    32k
    Meni ovaj zeleni od Tottenhama prelijep.
  • xavier
    11.1k
    Meni ovaj zeleni od Tottenhama prelijep.marcio amoroso

    Taj jedini nema neki grozan uzorak po sebi, jedino mi se ta boja nikako ne sviđa.

    Od sličnih dresova mi je broj jedan interov:

    Inter-Away-600x600.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.