• Infinity
    16.5k
    Koja je to razlika izmedju Dinama i Atalante? Dva kluba sa stadionima opasnim po zivot igraju van svog grada.

    Osjecani se mogu buniti koliko hoce. Pa mogu se i ja buniti zasto Siroki igra u Zenici. Al sta? Sta od toga? Grad Zenica ili NK Celik uknjize finu svotu na to ime i boli ih ona stvar sta netko od navijaca misli. Stadion je tu da zaradjuje i da se koristi, a ne da zjapi prazan. Kao sto sam vec napisao, Dinamo ce to sve platiti i oni mogu pricati sta hoce. Hvala Bogu pa postoje ljudi koji o tom odlucuju, ljudi koji nisu do te mjere pristrani i koji ce u igrama Dinama u Osijeku vidjeti neku korist. To sto se neki Ivo iz Donjeg Miholjca digao na zadnje noge po tom pitanju, Ivo iz tog razloga i nije tu da odredjuje. Stadion ce biti u vlasnistvu NK Osijeka i kome ce ici u najam odredjivat ce NK Osijek, a ne navijaci NK Osijeka.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    spanjolska, italija, svicarska i portugal zato imaju sasvim normalne i pristojne stadione. inter, slaven, gorica, lokomotiva i svi ti slicni klubovi ce vjecno igrati na svojim "seoskim" stadionima. sta ce onda nama uopce stadion sa prosjekom od 3-4k? i nama cijelu godinu stadion stoji prazan. reprezentacija ce se uvijek zaliti kako im je sve premalo i "nepristojno".. neka dobiju svoju megalomaniju.agramZ

    Imaju zato, jer imaju sasvim pristojne posjete na istim, i zanimanja za klupski nogomet i sve, HNL izuzev 4/5 (pola lige) nema nikakve posjete,nisu ni na nekim utakmica i tih klubova posjete odlične,zato i klubova koje si nabrojao i ne trebaju neki odlično uređeni stadioni ako ce biti ljudi u prosjeku 15 , kao sto si i naveo ,sam Dinamo ima na malim utakmica posjet od prosjeka 2k,

    Reprezentacija je izuzetak,nešto posebno,i nešto za kog se navija posebnim intezitetom , i nju će ti pokušat doć pogledat svi koji su u mogućnosti , i oni koji navijaju svim srcem za istu , dakle minimalno oko pola miliona što sama država Hrvatska broji, i + što još imaš Hrvata po dijaspori,

    Igra tu još jedan faktor , a to je kakav takav broj stanovnika tih država, mslm da su svi brojniji od Hrvatske, a financijski i donešto razvijeniji od RH, a plus njih nogomet i zanima,
    Isto zato i ne možeš uzet primjer za uspoređivat "seoske" stadion ekipe kao sto su Inker , sestrica, Slaven, i uzet iz primjer bubam Španije: Leganes, Espanyol,, Švicarske Thun, a Portugala: Rio Avea, kojeg doduše nitko ne gleda osim ako ne dolazi u goste netko od trojke (Porto, Sporting, Benfica, ) , doduse Slavena ce ljudi doc pogledat ako im primjer Dinamo gostuje , i to ce doc radi Dinama, ne radi Belupa


    pa znam ja to i napisao sam da je Atalanta dobila stadion na korištenje jer su im dozvolili Milan i Inter ne navijači klubova istih, koji ih preziru,

    Pa i nas da se pita da nam je primjer stadion u redu, i bubam Rijeka nas pita za dozvolu, pa ako uprava kluba i uprava istog tog stadiona želi i hoče dat ce im dozvolu a ne mi navijači, tko smo mi da se nas pita..
  • Dino
    2.7k
    ...
  • Dino
    2.7k

    Ipak sam ja malo janpi :rofl:
  • NORTE
    11.7k
    Za istok je najavljena SANACIJA štete.
  • Crusades1986
    12.7k
    Oh great, znači i službeno nećemo narednih 50 godina imat normalan stadion.
  • superSantos
    2.8k
    Za istok je najavljena SANACIJA štete.NORTE

    ne mogu se oštećenja na istoku sanirati, to su gluposti
  • reziser
    6.8k
    Za istok je najavljena SANACIJA štete.NORTE

    tko je to najavio? pa nemogu vjerovati... neće valjda
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Krešo je to spomenuo maloprije na pitanju o stadionu.
  • xavier
    12.1k
    Nije on rekao da se ide u saniranje istočne tribine u smislu da će je "popraviti" nego da istočna tribina neće biti u upotrebi do sanacije u smislu "dok se situacija s tribinom i cijelim stadionom ne riješi na neki način".
  • NORTE
    11.7k
    "Istok neće biti u funkciji za gledateljstvo do sanacije". Što će i kako bit pratit ćemo.
  • SAS1987
    14.8k
    Meni je jako cudno da je jug zatvoren. Odmah su kazali da je on ok, bio je otvoren, a sada pred derbi ga zatvore te stave Torcidu na zapad dolje. Izgleda mi ko recept za organizaciju nereda.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    to mozda drotovi uvidjeli, da im braća po odori u srbadiji mlate po ulicama, a ovi u HR nemaju nitkoga, pa pnda da probaju šta zakuhtat da i oni mogu, sto je najzalosnije ispastat ce nitko drugi vec navijaci , u našem slučaju najmirniji :worry:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.