• deda
    32.7k
    Deda, ne svidja mi se to sto citam od tebe od kada si se preselio na zapad.Papastrumf

    Čini ti se :wink:
  • Kwedi
    3.8k
    Baš me zanima jesu li Ničotu nagradili pa da on ode u Tursku izvještavati,a ne da se svaki put ogrebe Droljivari, a ovaj bude samo u Istri...
  • BluePhone67
    4.1k
    Tesko ce Nicota prije Olivarija, ovaj svoj nos ima debelo u guzici vrhuske kluba vec godinama, a zna se da kod nas jos uvijek ide i prolazi poslovica, tko je blize vatri da se bolje grije. Nicota je isao u Rusiju na SP i sada je namiren do EP, ne smije se nauciti na oblizeke.
  • Kwedi
    3.8k
    Ničota izdrži! :heart:
  • Kwedi
    3.8k
    Kad smo kod novinara Dinama na dalekim pripremama, prošle zime samo SN imale čovjeka na licu mjesta.

    Nema više onih vremena(kod Srba je to još uvijek ostao običaj) da klub svima plati odlazak na pripreme ako kroz godinu idilično pišu o stanju u i oko kluba...
  • BluePhone67
    4.1k
    Svako malo naletim na druge klubove gdje imaju neku zgodnu voditeljicu u prvom planu koja radi za klupsku TV ili kanal, ne znam sto Dinamo ceka sa takvim marketingom gdje se uz mozda i neki sturi svakodnevni izvjestaj sa priprema, treninga i utakmica moze pogledat nesto lijepo i sexi, a dobra sisa sa dekolteom na izvolte i utegnuta guza u sivim tajicama vratit osmijeh na lica svojih navijaca. :heart:
  • Kwedi
    3.8k
    Di je ona Zokijeva mala jebačica kaj mu je bila tajnica? Nju su mogli angažirati...

    Epizoda 1; prvi trening u Turskoj i dojmovi igrača, intervju sa Lesičkim i mala škola medijske manipulacije i za kraj Božica Barišić pravi šnenokle za cijelu ekipu
  • Kwedi
    3.8k
    Viktorija Šebalj se kliče, proguglati ju
  • BluePhone67
    4.1k
    Viktorija Šebalj se kliče, proguglati juKwedi

    lgi3xulg2ici7w60.png

    :hearts:
  • Kwedi
    3.8k
    Jebat,a ne molat!
  • 000
    946
    Bila je nesto sitno Misericka:



    Mada vjerujem da i ranije navedena zna sa mikrofonom.
  • Kwedi
    3.8k
    da se ne lažemo, svi bi najradije vidjeli Amru...
  • 000
    946
    Vise sam za neku mladu, perspektivnu... Ta je vec jednom nogom zagazila u gilf zonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.