• nkdz
    885
    Goran Tomić?Neki tip sa Zapada

    S obzirom da sumnjam da bi Dinamo išao na neko vece trenersko strano ime ili da ne postoji šansa da dodju Bjelica ili Bišćan osobno nebi imao bas nis protiv Tomica.
    Jako mi se svidja kak je postavio igru i napadacki mentalitet momcadi.

    Kad bi birao "manje" trenere izabrao bi Tomica ili mozda Jakirovića koji je dosta dobar bio u Gorici, Toplak je dobar ali nemam pojma dal bi se on uklopio u Dinamo, nekak mi djeluje ko trener koji je idealan za manje momcadi da ih spasi od ispadanja igrama na kontre i cvrstom obranom(makar je u nekim segmentima i Jakirevic slican).

    Definitivno bi dao prednost Tomiću ispred Jovicevica ili npr. Sedloskog( koliko god nekak imam simpatije prema njemu jer mi je ko klincu bio top igrac)
  • Bosna86
    11.6k
    Ispravite me ako griješim, negdje sam naletio na podatak da Lokomotiva ima samo 30 mil proračun,

    Nije losa ni ova druga utakmica, Hajduk će se morati otvoriti, a nemaju s kim, mogli bi stradati u nastavku
  • Kwedi
    3.8k
    nekak mi djeluje ko trener koji je idealan za manje momcadi da ih spasi od ispadanja igrama na kontrenkdz

    većinu trenerske karijere vodi male klubove pa teško znati koliko ima štofa i za napadačku igru, makar u inkeru je bio lijep nogomet
  • nkdz
    885


    da, inter ce ispasti jer su ga odjebali, da je on ostao uvjeren sam da bi se oni izvukli, a Varaždinci ispali,
    meni def dobar trener
  • Kwedi
    3.8k
    a morao je otprditi jer inker nije imao za burek, a ovi kaj su dali lovu htjeli su stavit petrovića kao svog trenera.

    da je ostao, ne bi bilo financijskog podražaja, a onda bi pitanje bilo na kaj bi ličila ekipa jer su do kraja studenog računali na privatizaciju pa sve otišlo u kurac
  • Kwedi
    3.8k
    kad smo kod trenera, oreščanin?
  • nkdz
    885
    a morao je otprditi jer inker nije imao za burekKwedi

    a znam, makar i takve ih je drzao iznad vode



    dobar trener, Hajduk je cak igrao koliko toliko dobar nogomet pod njim, sjebali su kad su ga otpustili unatoc kaj je kiksao.
    Mislim ne kazem da bi ga volio u Dinamu ali ko trenera ga smatram dosta dobrim
  • Infinity
    16.4k
    Ispravite me ako griješim, negdje sam naletio na podatak da Lokomotiva ima samo 30 mil proračun,Bosna86

    39 milijuna kuna su imali u 2019. godini. To je objavljeno nekad u drugom, trecem mjesecu kao i kad je Dinamo objavio financijsko izvjesce.
  • Nino Bule
    13.5k
    Bit ce i Tudor slobodan nakon veceras :rofl:
  • Infinity
    16.4k
    Da nije nikad dosao u Hajduk zbog nogometnog umijeca bi bio kandidat za repku :lol: Stico na vrijeme utek'o :rofl:
  • Markelo
    2.6k
    Odletit ce Tudor a onda krug krece ispocetka. Moze Vulic za pocetak
  • Kwedi
    3.8k
    despotović bude umjesto tuše
  • reziser
    6.8k
    Ja bi katalinića :lol:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Za mene su Tomić i Toplak trenutno najbolji treneri u HNL-u.

    @Kwedi mislim da je hajduk igrao dobar nogomet pod Oreščaninom i zanimljivo mi je da ga nitko ne uzima, za mene dobar trener.
  • Kwedi
    3.8k
    ma bili su on i gojun skupa u kominaciji za osijek na jesen kad je predsjednikov kum dobio nogu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.