• Crusades1986
    11.9k
    Što mislite, da je Toplak ostao trener Intera dal bi ih uspio ostavit u prvoj ligi? I da nisu kemijali s ovim agentima i menadzerskim agencijama.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ja sam uvjeren da bi ih ostavio. Uostalom je to potvrdio nekoliko puta.
  • Infinity
    16.3k
    Sama cinjenica da ne bi preporodio Varazdin daje za pravo misliti da mozda Inter ne bi bio puno bolji, ali bi Varazdin bio losiji nego sto jeste, a to je direktna konkurencija za kojom sad Inter jede prasinu.
  • Eduardo
    20k
    Cmizdravi Toplak je BINGO trener za sve HNL klubove koji se bore za ostanak. Dobar je ovaj njegov Varaždin, prezentiraju nogomet koji je na višoj razini od ostalih konkurenata s dna tablice. Mali Mamić i Teklić odlični sinoć.

    Najdosadniji i najmanje interesantni ove sezone za praćenje su bili upravo Dinamo te Slaven Belupo. Dinamo opet uvjerljiv bez ikakve konkurencije da ga netko ugrozi, a Slaven taman toliko dobar, odnosno loš da bez problema izbori ostanak, dok ambicije za nešto više od sedmog mjesta nema. Izrazito solidan i stabilan prvoligaš prema kojemu sam gajio neke simpatije, ali baš me nekako nervira ta neambicioznost zadnjih sezona.
  • Infinity
    16.3k
    Bili su oni ambiciozni ove sezone, cak digli i budzet, te su najavili borbu za peto mjesto. Jako brzo se vidjelo da od toga nema nista. I meni su prije bili simpaticni, uvijek solidni u Europi, ali mislim da oni danas nisu nista losiji u odnosu na prije deset godina. Rijeka, Osijek i Lokomotiva su jednostavno bolji nego tada, a presisala ih je i Gorica. HNL je napredovao, a Belupo se zaglavio na istom mjestu.
  • Eduardo
    20k
    da, bili su. Ta ambicija je trajala kao Hajduk u Europi. Baš to što kažeš, tapkaju u mjestu dok ostali prolaze pokraj njih. Ako tako ostane i u idućih nekoliko sezona oni neće iznad 7., a neće niti ispod 8. mjesta. Većina će biti bolja od njih, a oni će uvijek biti bolji od dvojca na začelju. Još im u prilog ide i to što više neće biti dodatnih kvalifikacija pa će imati luksuz da bez posljedica mogu završiti i 9.
  • Kwedi
    3.8k
    Gorica zasluženo, a Rijeci bar tri žuta oproštena
  • Infinity
    16.3k
    Borba za petu poziciju se zahuktava.
  • Bosna86
    11.6k
    Ovaj Hajduk već izaziva odredjenu vrstu stida... Nisu vise ni za ruganje
  • nkdz
    885


    odkad smo s godisnjima dobili pretplate za max tv cisto uzivam u našem nogometu i gledam vecinu tekmi (inace sam u zadnje vrijeme pratio samo dinamo uzivo ili prek streama gostujuce) bas mi je neki gušt i dobar nogomet steta kaj imam ugovorenu obavezu s mojim operaterom.
    Hajduk je dosta los, ali i Slaven je došao relativno hrabro s dve špice
  • gh0c
    256
    @nkdz

    Potpisujem sve. Pogledao sam jedno 80% utakmica u ovih 20-ak dana. Samo dokaz kakav ološ radi na režimskoj TV kad niti ne pokušava doći do ponešto prijenosa, a i dokaz da nas ima fanatika koji obožavamo domaću ligu, a niti nogomet nije za bacit.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Meni je ovaj HNL vrh. Ovi igrači Slavena se bacaju na glavu, igrači Gorice slave pobjedu kao da su osvojili svjetsko. Nogomet je stvarno dobar i zanimljiv. Pravi sam fan HNL-a.
  • nkdz
    885
    Bas ono kaj se pricalo, HNL je trenutno dosta dobra liga kaj se tice nogometa, a prvih 6 klubova je po meni dosta izjednaceno (dinamo naravno nesto kvalitetniji i bolji). Jos se nadam sad kad uđe Šibenik da cemo dobiti i sedmi klub koji bi uz neko provedeno vrijeme u prvoj ligi mogao stasati da bude bar jos jedna ozbiljna opcija za neki mid table i otimanje bodova "vecima".

    a i dokaz da nas ima fanatikagh0c

    mislim da ima dosta nas fanatika koji sad baš guštamo u ovom, šteta kaj na nacionalnoj tv više nema baš nikakvog našeg nogometa, a malo mi je previše još jednog operatera buksat uz postojeceg :D a max tv to go nije bas najjeftiniji za nas koji nemamo od T-coma mrežu


    kak god okrenem guštam ko pajcek u blatu u ovom nogometu :D
  • SAS1987
    14.7k
    mislim da ima dosta nas fanatikankdz

    Hrvatska liga je u hrvatskoj najgledaniji nogomet na tv. To je potvrdio i Šipot na podcastu.
  • nkdz
    885

    nisam znao za to, zato valjda i lova od tv prava raste

    A i odkad su se obnovili travnjaci u prvoj hnl dosta se jos digla razina nogometa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.