• Navijač Dinama
    8.3k
    Btw.jel zna netko kad je derbi zadnji put zavrsio bez pogodaka, jer nekako ovaj(12.07) bi mogao biti iduci , trenutno Dinamo loš, Hajduk još lošiji
  • Infinity
    16.3k
    2018. na Poljudu je bilo 0-0, a prije toga 2015. isto na Poljudu. 2010. prije toga, ali na Maksimiru.

    Inace, danas stvarno vrhunska utakmica u kojoj se moglo uzivati. Iznimno sam sretan zbog poraza tovara. Bio bih jos sretniji da meni toliko mrska Lokomotiva zavrsi druga i da se smijem suzama 'tri velika rivala'. Lokosi igraju ekstra nogomet i pored sve apatije vjerojatno su ekipa koju je najljepse gledati u ligi.
  • Gelipter
    3.7k
    Zaželio sam se nogometa kao i mnogi za vrijeme korone i onda gledam engleze, španjolce pa na kraju okrenem hnl derbi kola iz Kranjče da bih napokon uživao u nogometu i potezima haha i zaista bude tak. Lokomotiva simbolizira već godinama ono kaj velika većina nas ovdje prezire, ali mora se priznat da su trenutno u najboljoj formi od svih klubova hnl-a, a uz to igraju stvarno lijep nogomet i tehnički i taktički i karakterno. I bez obzira na sve kad igraju protiv Ajduka i na ovako sladak način pobjede u trenutku kad pjevaju tovarčići s istoka razbijte purgere i spuste ih na zemlju, po ne znam koji put, onda kako im ne čestitati.
  • deda
    32.6k
    Toliko smo zazivali HNL kad bi se igrao pred europskom kulisom. Sad smo dobili da Europa nema kulisu i sad mnogi vide da je HNL sasvim pristojna liga, a europske utakmice izgledaju kao popodneva u Donjoj Špičkovini. Jest opterećena našim mentalitetom muljanja, ali kvalitetu ima i zaslužuje puno veću pozornost publike, sponzora, tv kuća, ali i države.
  • Guinness
    2.2k
    Publika i infrastruktura je jedino što fali da "to bude to", ne uzimajući u obzir da je zadnjih 11 prvenstava ne regularno i zakulisne igre.
  • deda
    32.6k
    Mlad si, neregularno je mnogo mnogo prvenstava. Kao i barem pola u bivšoj Jugi.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    HNK Hajduk Split NK Lokomotiva Zagreb
    Splićani su jučer doživjeli neugodan poraz u Zagrebu, iako su imali sve u svojim rukama

    Nije Hajduku išlo uposljednja dva kola, nakon što ih je Varaždin šokirao u prošlom kolu na Poljudu 3:2, sada ih je istim rezultatom Lokomotiva šokirala u Kranjčevićevoj, i to nakon što su vodili
    'Utakmica je trebala biti gotova u prvom poluvremenu jer smo vodili 2:0 i imali tri mrtve šanse. Trebalo je biti 4:0 i završena utakmica. U drugom poluvremenu se Lokomotiva digla, bili su bolji, zabili gol. Čestitam im na pobjedi u jednoj interesantnoj utakmici, ali nažalost za nas izgubljenoj' – rekao je Tudor dodavši kako je izlazak Jaira iz igre uvelike utjecao na ishod utakmice.

    Na kraju je prokomentirao i borbu za drugo mjesto, a Hajduk je ovim porazom pao na peto mjesto.

    'Bit će otvoreno do samog kraja, imamo doma Rijeku i Osijek, to će biti bitno, ali treba pobijediti u sljedećoj utakmici Slaven Belupo. Svi prosipaju bodove, meni je krivo što nismo danas završili utakmicu u prvom poluvremenu, ali tako je kako je' – zaključio je Tudor.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    ymfmuug5tmgmak3l.jpg

    Malo humora neće nitkome naškodit :smile:
  • Kwedi
    3.8k
    meštar se preveć "zaigrao" s novcima i mađari ga žele torpedirati
  • deda
    32.6k
    Di, šta ? :scream:
  • Kwedi
    3.8k
    nimčević koji je bio u hajduku ušao u klub, već ranije se pisalo o muljaži, a klub je osnovao nekoliko paravan firmi koje su služile ko bojler za pranje love (makar je i cijelo mađarsko financiranje ustvari pranje love)


    https://www.facebook.com/116454735061881/posts/4073427059364609/
  • Infinity
    16.3k
    Domagoj Kurtovic, sudac 2.HNL pozitivan na koronu. Sreca pa se cvajta ne igra, nije proizaslo s neke utakmice. Vjerojatno je pitanje dana kada ce se pojaviti na prvoligaskim travnjacima, al mislim da se sve to da sprijeciti i privesti prvenstvo kraju.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ovo je strašno. Koliki bolesnik moraš biti da ovako nešto napišeš dečku na kuću jer je promašio šansu.
  • Papastrumf
    12.2k

    Nije do sanse nego pusenja i smrkanja :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.