• deda
    28.1k
    Milić je 1,87. Gvardiol 1,85
  • Infinity
    15.3k
    Ma treba naci neku iskusnjaru. Nekog s 27-30 godina.
  • Bosna86
    11.6k
    Peric i ekipa to jednostavno ne mogu krpati, pogotovo kad svih 90 minuta igramo s trojicom i kad postoji mogucnost da ces jednog od njih mijenjati. Peric moze posluziti da udje pred kraj umjesto nekog ofanzivcaInfinity

    Voljan sam se kladiti s bilo kim u neki simbolični iznos da će Peric sljedeće godine na Euru biti u prvih 11. Stoper koji ima moć da iznese loptu 30-40 metara je endemska vrsta koja se ne vidja često... Dečko će sljedeće godine eksplodirati
  • Navijač Dinama
    7.4k
    u zadnjim kvalificionim tekmama je i bio u prvoj.... e sad ovisi s kim ce biti u paru , Lovren ili Ćaleta-Car , samoda Dino ne ispadne na 3.stopera a da ova dva igraju ispred njeg
  • Infinity
    15.3k
    Mozda to vise govori o njegovoj konkurenciji u reprezentaciji. Ne kazem da se sve to nece dogoditi, al mene Peric nije odusevio u bitnim utakmicama Dinama. Nitko sretniji od mene ako on postane top igrac i da zatvori taj trokut s tri top stopera, al uzdali smo se u proslosti u mnoge na taj nacin, a na kraju popusili. On ima 25 godina i ako ove godine ne pokaze klasu nece ju pokazati vjerojatno nikad. A imamo li strpljenja da ga iskusamo na ljeto i jesen u Europi pa da vidimo sta ce biti? Ja osobno nakon svih ovih godina ne bih imao strpljenja taman da mi je Peric rodjeni brat. Volio bih da dodje stoper kvalitete Teophilea pa nek ga Peric posalje na klupu ako je bolji.
  • Zambatine škude
    2.1k
    vani su to najbolje godinereziser

    Gdje to?
  • Eduardo
    17.6k
    Uz Lovrena,Vidu,Cara i Pogrančića tesko da ce uhvatiti prvih 11.Pitanje je kakav ce uopce biti nakon ozljede?
  • Bosna86
    11.6k
    Ja vjerujem u momka, a vrijeme će pokazati hoću li se nasladjivati ili ću biti predmet ruganja :smile:
  • Infinity
    15.3k
    Ma nema tu podrugivanja. Svi mi imamo igrace u koje vjerujemo i u koje ne vjerujemo. Isto tako smo ih imali u proslosti. Da smo svaki put pogodili sad bi imali ured na Bernabeu i crnu karticu za aerodrome i hotele s pet zvjezdica. Skaut Reala pogrijesi, a da ne pogrijesimo mi koji tesko da pratimo toliko detalja oko pojedinog igraca kao oni kojima je placeno da ne gledaju utakmicu nego da prate gdje pojedinac baca sam pogled, pa onda i sve ostalo.
  • Mališan
    1.7k
    Protiv atalante vani su sve Perićeve mane došle do izražaja, nažalost mislim da uz sve tehnicke vrline koje ima da je jednostavno prespor i zbog tog teško da će ikad biti stoper te najvise razine
  • Eduardo
    17.6k
    Zašto bi bio predmet ruganja? Nije da pričaš o nekom levatu. Dobar je Dino igrač, meni izrazito drag. Ima on dobrih strana, pokazao je to.
  • Bosna86
    11.6k
    Šalim se malo na svoj račun... U svakom slučaju lijepo je da raspravljamo vrijedi li reprezentativac Hrvatske dovoljno za prvu momčad Dinama
  • Beowulf112
    301
    Ma vrdobar je peric.Stojanovic varira jakomU europskim utakmicama bude medu losijima.Dobar je mozda kao back up ali za prvu momcad ako zelimo biti bolji nikako nije.
  • ZagrebV
    121
    "Preporučit ćemo određene mjere kojih će se svi klubovi, kao i gledatelji morati pridržavati, ali od predstojećeg vikenda klubovi HNL-a moći će utakmice igrati pred navijačima," kazao je Capak.
  • Kwedi
    3.8k
    https://www.zagreb.hr/dan-plave-zvijezde/158899?pregled=1&fbclid=IwAR06GybtGprfZCGgfN1F_KlyJBlLc5nCfNV-eLnYiOGZZXsfg1cVEO96dEU

    Zagreb, 6. lipnja 2020., Dan plave zvijezde obilježava se svake godine u lipnju po uzoru na manifestaciju „Dress in Blue Day“, koja se već niz godina održava u SAD-u u organizaciji Colorectal Cancer Alliance. Važno zdravstveno-edukativno događanje četvrtu godinu zaredom u Hrvatskoj organizira Udruga P.I.N.K.– life, a cilj ovog zdravstveno-edukativnog događanja je jačanje svijesti kod građana o važnosti prevencije raka debelog crijeva te podrška oboljelima od raka debelog crijeva u njihovoj hrabroj borbi protiv ove zloćudne bolesti.

    Podršku ovom zdravstveno-edukativnom događanju, svojim su dolaskom dali izaslanica Gradonačelnika grada Zagreba g. Milana Bandića, Mirela Šentija Knežević, zamjenica pročelnika Gradskog ureda za zdravstvo Grada Zagreba, Ivo Josipović, Matija Vuica, te nogometaši NK Dinama Luka Jelenić, Kim Hyunwoo i Robert Burton.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.