• markoli
    1.7k
    Čini mi se da su na slici navalni igrači.
    Nije baš nešto najbolje vidljivo (i šeširi smetaju), ali drugi bi mogao biti Čonč. Četvrti možda Pašić (prije nego mu je Bego završio karijeru). Za prvog ne znam.
  • BluePhone67
    4.1k
    Čini mi se da su na slici navalni igrači.
    Nije baš nešto najbolje vidljivo (i šeširi smetaju), ali drugi bi mogao biti Čonč. Četvrti možda Pašić (prije nego mu je Bego završio karijeru). Za prvog ne znam.
    markoli

    Moguce za Conca, a mozda i nije ne znam, a vezano za Pasica mislim da je mozda ipak Cvitkovic. Ne znam, nisam siguran. Hvala ti.

    l9rucaao4ulo3hbi.jpg
    getuvt3dqbha898q.png
  • BluePhone67
    4.1k



    Od jucer tribina
  • Bosna86
    11.7k
    I danas u podcast inkubatoru se isto dotakao ..ukratko 51:49 za nas po njemu
  • Kwedi
    3.8k
    traže lijevog beka,a desni ništa?
  • deda
    32.7k
    Ne moraju sve karte otkriti :wink:
  • Kwedi
    3.8k
    Nek vrate Tomečaka, još uvijek je Cafu za ovog alpskosrpskog kretena
  • Infinity
    16.4k
    Stojanovic je doktor za Leovca tako da ne bih ni razmisljao o desnom dok se lijevi ne rijesi. To jesu dvije najlosije pozicije u ekipi, ali je Stoja daleko od ekipe, pa onda Leovac jos dalje od Stojanovica. I jos sam misljenja da Stojanovic moze napredovati i dao bih mu na proljece sansu ako ne ispadne neki kapitalac na toj poziciji. Ako na proljece bude isti ili losiji onda bih na ljeto trazio zamjenu. Leovca bih odmah mijenjao, doduse, nikad ga ne bih ni doveo. On me poceo zivcirat jos od kad su poceli pregovori s njim, a kasnije se ispostavilo da sam dobro nanjusio los posao.
  • Kwedi
    3.8k
    Ma di ovaj može biti bolji? Ovdje je doveden ko zamjena za Pinta, 2 milje dali za njega, a pokazao se kao promašaj ala Calello.

    Bartolec im je istovremeno otišao jer nije htio ovoj budali biti back-up.

    Inače, Stojanović mi ima Pivarić sindrom, ne znam dal' u mlađim kategorijama igrao krilo pa ga bacili na beka(ko Pivarića), al da ga u ovih nekoliko godina nije se moglo dovesti u red, ma nek ga voda nosi...
  • deda
    32.7k
    Ti lijevi bekovi će biti problem idućih 100 godina, ali zato mi dvojicu koji bi mogli ličiti na nešto riješimo u mjesec dana, a sad ćemo 5 godina tražit rješenje. :rage:
  • deda
    32.7k
    Stojanović se drastično popravio od kad je Nenad preuzeo momčad, tako da Kwedi malo pretjeruješ. Da je ono što smo očekivali i zašto smo se odlučili za njega umjesto Bartolca, nije. Ali da se stabilizirao i popravio, je.
  • BluePhone67
    4.1k
    Stojanović se drastično popravio od kad je Nenad preuzeo momčad, tako da Kwedi malo pretjeruješ. Da je ono što smo očekivali i zašto smo se odlučili za njega umjesto Bartolca, nije. Ali da se stabilizirao i popravio, je.deda

    Apaolutno se slazem da je popravio igru pod Bjelicom, dali je to zadovoljavajuce za Dinamo ne znam.. Znam da ima sve predspozicije da bude bitan faktor kod nas u klubu i za neki europski "klubic" u sredini tablice, ako jos ode kod dobrog psihologa barem na tjednoj bazi i popravi glavu mozda nesto od njega ispadne solidan igrac, ovako pusem i na hladno i ne mogu staviti ruku u vatru da je prva kuhaca Dinama i da mu je igra promjenjiva ko tovari kada ih se pita o politici i hajduku.. Nitko ne valja ako ne daju i svi valjaju ako daju sto vise.
  • dinamo vitez
    319
    Meni je Stojke jedno od ugodnijih iznenađenja ove sezone, vrlo konstantan, nije dao Irancu (niti bilo kome drugom) ni da primiriše startnu postavu, jedan od igrača s najviše minuta ove godine, ne sjećam se da je imao ijedan kiks. A nije da smo igrali s bezveznim protivnicima. Čak i prema naprijed aktivan. Nije bez veze opet u reprezentaciji.

    Mislim da je oduvijek bio odličan potencijal, ali su ga učestale smjene (loših) trenera koštale forme. Mamić, Kranjčar, Petev, Cvitanović, Bjelica, puno je to u 3 godine. Da bi bilo lijepo imati jednog Jedvaja, bi, ali šta je tu je. Ako je Bjelici dobro, i meni je.
  • Infinity
    16.4k
    Joj Jedvaj. Bas simpatican decko, ali mi je ovo prvo cega se sjetim na spomen njegova imena.

    Stojanovic je OK ove sezone. Imao je on losijih utakmica, imao je ispadanja, nije da ih se sjecam pojedinacno, al sjecam se je*anja majke. Al Stojanovic ove sezone i Stojanovic ranije, razlika je velika. On mozda jeste igrac koji je najmanje napredovao pod Bjelicom, ali je napredovao. Ja bih ga istrpio jos pola godine. Isto tako bih poradio na Rrahmaniju na lijevom bocnom umjesto da se dovede netko tko je razina Leovca. Neki kapitalci bi dobro dosli, ali ne vidim smisao da se dovode igraci koji se moraju nametnuti pored Stojanovica i Rrahmanija. Dvije najkriticnije pozicije i da se novi igraci namecu. To onda sigurno nisu pojacanja. Mozda bi bilo dobro porazgovarati s nekim kome na ljeto istice ugovor i sad srediti njegov besplatan dolazak na ljeto. Siguran sam da ima kvalitetnijih takvih nego onih od 2-3 milijuna koje Dinamo moze platiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.