• markoli
    1.7k
    Dečki su najavili da će prije Valentinova 14.2. biti tematski kviz vezan uz europske utakmice.
  • Infinity
    16.4k
    Da li imaju negdje pitanja? Kviz koji igram ima svoju fb stranicu i poslije postave u slikama sva pitanja. Bude zanimljivo prelistati i ispitati samog sebe ako si propustio kviz. Uvijek je dobar osjecaj kad znas da bi sam sakupio vise bodova nego sto je cijela posljednjeplasirana ekipa :rofl:
  • xavier
    12.1k
    stavim ja ovdje čim pošalju.
  • BluePhone67
    4.1k
    Otvorio bi ja posebnu temu za dinamo kviz, ali bit ce opet da je previse tema.. A recimo bilo bi dobro ukoliko nam k___x prebaci sve kvizove sto su bili da se stavi na jedno mjesto za citat, ucit, provjerit svoje znanje, a i ako bude novih zainteresiranih da malo prouce sustav kviza i koja su vec pitanja bila.
  • xavier
    12.1k
    rekao mi je on prije 2-3 tjedan da će mi poslati sve kvizove da ih stavim ovdje, ali je valja zaboravio. Sad sam ga podsjetio pa ću staviti čim pošalje.
  • BluePhone67
    4.1k
    rekao mi je on prije 2-3 tjedan da će mi poslati sve kvizove da ih stavim ovdje, ali je valja zaboravio. Sad sam ga podsjetio pa ću staviti čim pošalje.xavier

    Super.. Onda otvori temu, napisi neki uvod i stavi u temu Dinamo Zagreb ili u parlaonicu..
  • xavier
    12.1k
    nema problema. Napravim temu i stavim pitanja sa svih kvizova čim mi pošalje.
  • 000
    946
    Ubila se parlaonica za jednu "Kvizoteku".

    Bjelica vodi Franjića i Šutala na pripreme. Zanimljiv materijal na stoperskim pozicijama.
  • markoli
    1.7k
    Možemo staviti kvizove pod rubriku "Povijest Dinama"?

    Na blog ide samo ono što označimo prilikom prvog posta.
  • marcio amoroso
    36.6k
    I ja bih volio vidjeti ta pitanja da vidim gdje sam u odnosu na te znalce. Vjerojatno nigdje ali eto :lol:
  • marcio amoroso
    36.6k

    Šutala sam gledao protiv onih rumunja vani i oduševio sam se. Momak igra apsolutno autoritativno a to mi se kod stopera sviđa, definitivno potencijal.
  • 000
    946

    Sad je te osjetljiva faza, mnogo ih je tu palo, a bili su najavljivani na sva zvona. Ali kada bi u ovoj dvojici dobili stopere za prvu ekipu, bilo bi odlično. Sinhronizirani su, nema previše iskakanja, fizički na nivou za svoje godine...Baš dobro uštimani za sadašnju razinu natjecanja.
  • deda
    32.7k
    Dinamovci, sretan Vam Božić sa meni najdražom nehrvatskom božićnom pjesmom!
  • xavier
    12.1k
    već sam ti rekao da je i meni najdraža :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.