• reziser
    6.8k
    Deda, delamo, zato nas i nema tu
  • Infinity
    16.4k
    Mori treba tempirati minutazu, Menalo na posudbu jer smatram da nije igrac za Dinamo, a Majera na posudbu jer smatram da treba igrati sto vise da bi na ljeto bio u formi za Dinamo. Doslovno je izgubljen za cijelu sezonu. U Knezevica vise ne polazem nade, ali bih volio da me demantira svojim igrama u buducnosti.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Treba vidjeti jel se netko prodaje. Ademi, Šunjić, Moro, Gojak, Olmo, Majer i Knežević. 7 igrača za 3 pozicije. Ja mislim da će čak dvojica od trojca Ademi, Olmo, Gojak otići najkasnije na ljeto.
  • LovroZG
    1.3k
    Bjelica dovoljno rotira momčad da Majer dobije pristojnu minutažu. Nema smisla slati ga na posudbu.
  • BluePhone67
    4.1k
    Majer ce morat puno raditi na sebi, da dosegne potpuno povjerenje Bjelice i udje u prvih jedanaest. Bojim se da nije taj nivo za Bjelicin sustav i igre u dva smjera sa puno trke, nadam se da ce me razuvjerit. Za njega svakako bi bilo dobro da pocne ulazit sa klupe i polako se uigravat da preuzme konce nakon sto odu trenutno bolji od njega, tocnije igraci koji mogu parirati zahtjevima trenera.
  • BluePhone67
    4.1k
    Mozda netko vise zna o ovoj temi, vezano za zutu majicu Sportskih Novosti sto je nagradjivao najbolje igrace u sezoni.. Dali se nagradjivalo po ocjenama iz SN ili se glasalo ? I posto cesto vidim tu sliku Belina u zutoj majici imam osjecaj kao da je imao privilegiju da i zaigra u njoj, sto bi bio presedan da dvije momcadi igraju u svojim sluzbenim dresovima, a da najbolji igrac moze odigrat u trofejnoj majici. Sigurno grijesim dusu sa tom tezom, ali sezona je 63/64 pa tko zna kakva su onda bila pravila, tada je mozda i to bilo moguce..

    lnerwu744o6vrog4.jpg
    s2d88k9qc9j40m8f.png
  • BluePhone67
    4.1k
    fa7qhifn44feokmw.jpg

    Sn 23.12.2018
  • BluePhone67
    4.1k
    Ocekujemo izvjestaj sa kviza :party:
  • Papastrumf
    12.4k
    Ekipa dosta manje nego sto se prijavilo. Ne znam koji je razlog nedolaska nekih..
    Povijest dinama treci kao sto sam i ocekivao. Draganicka i Mlinka za Cicu jednak broj bodova. U pripetavanju je trebalo navest momcad koja je istrcala protiv Manchestera u gostima i Draganicka tj Š. je znao svih 11 dok je Mlinka ostala na 9 igraca.
    Mi smo zavrsili na diobi 5. mjesta. Da si bio ti ili Deda, mogli bi do 4. ili eventualno 3. mjesta jer nismo znali nikog od igraca sa slika, a i jos neke stvari iz Yu lige, koje bi vi vjerojatno znali.
  • BluePhone67
    4.1k
    Ekipa dosta manje nego sto se prijavilo. Ne znam koji je razlog nedolaska nekih..
    Povijest dinama treci kao sto sam i ocekivao. Draganicka i Mlinka za Cicu jednak broj bodova. U pripetavanju je trebalo navest momcad koja je istrcala protiv Manchestera u gostima i Draganicka tj Š. je znao svih 11 dok je Mlinka ostala na 9 igraca.
    Mi smo zavrsili na diobi 5. mjesta. Da si bio ti ili Deda, mogli bi do 4. ili eventualno 3. mjesta jer nismo znali nikog od igraca sa slika, a i jos neke stvari iz Yu lige, koje bi vi vjerojatno znali.
    Papastrumf

    Uhh, tesko pitanje i za pripetavanje.
  • markoli
    1.7k
    Da, bilo je dosta zanimljivo. Ovim ekipama naklon do poda, stvarno su dečki znalci. Povijest Dinama je uz moju malenkost i dr.t u drugom poluvremenu imala pojačanje (M. Tomašević), a s nama je igrao i jedan dečko koji nije imao tim. Bilo je stvarno gadnih pitanja...

    U svakom slučaju lijepo božićno druženje... :cheer:
  • BluePhone67
    4.1k
    Da, bilo je dosta zanimljivo. Ovim ekipama naklon do poda, stvarno su dečki znalci. Povijest Dinama je uz moju malenkost i dr.t u drugom poluvremenu imala pojačanje (M. Tomašević), a s nama je igrao i jedan dečko koji nije imao tim. Bilo je stvarno gadnih pitanja...

    U svakom slučaju lijepo božićno druženje... :cheer:
    markoli

    Bome ste imali onda jaku postavu.
  • markoli
    1.7k
    Bome da. Drugo poluvrijeme smo skoro sve znali, da je Tomašević bio u prvom imali bi još par bodova, ali opet bi bili kratki za 3-4 boda od vodećeg dvojca. Futsal smo znali samo 1/4. :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.