• ZDS86
    206
    Dok to ne vidim ne vjerujem.
    Na kojim(ili bolje na koliko) to europskim je bilo 10 000 navijaca van zga?Sigurno ne na ferencvarosu ili rosenborgu.
    Sigurno da bi bilo ljudi koji bi prosli u Osijek na utakmicu za Europu ali ne vjerujem da bi se tu radilo o tisucama i punom stadionu u prosjeku,eventualno neka jaca tekma,ostalo ne.
  • Nino Bule
    13.9k
    liga prvaka skupine sve 3, play off el prije toga je bilo hrpa ljudi izvan zg. Maksimir se trenutno ne moze napunit bez navijaca izvan zagreba. Kvalifikacije vjerovatno nebi bile pune ali skupine lp 100% pun stadion u osijeku svaku utakmicu.
  • Dino
    2.7k
    Vjerujem da bi ljudi izvan Zagreba mogli napunit Pampas na euro tekmama. Ove hnl bi vjerojatno bile jos praznije da se igra u osijeku, al ionak ce to bit na Kranjci.
  • Eduardo
    20.4k
    Zaboravljate jednu bitnu stvar. Bjeličin Dinamo puni taj stadion i u EL i u LP, Čačićev ili Krunin Dinamo ne puni. Simple as that.
  • luftwaffe
    646

    Jedan poznanik kaj radi u dinamu mi je govorio da je za svaku tekmu skupine lp minimalno 50% kupaca karata bilo sa prebivalištwm van Zga
  • SAS1987
    14.8k
    Baš me zanima kada će dinamova uprava imati press konferenciju zbog stadiona i što če kazati.
  • xavier
    12.1k


    Pa jasno je što će reći...kukat će zbog situacije i indirektno pozvati grad i državu da riješe problem.
  • SAS1987
    14.8k
    Kukaju več 10 godina ali sada je potpuno nova situacija. Stadion nije više samo ružan i nefunkcionalan, sada je više manje zatvoren i vjerovatno neće biti dozvole UEFE.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    ako sam ikad bio sretan radi UEFE i njihovih kazna nisam , ali onda bi to sad bilo kad ne bi dali dozvolu da se igra na Maksimiru samo da naprave neki utjecaj na Banditosa, Upravu i ostale
  • Eduardo
    20.4k
    O stanju maksimirskog stadiona govorio je Krešimir Antolić, član Uprave GNK Dinamo, za HNTV.

    „Stadion je naše krucijalno i strateško pitanje o kojem ovisi budućnost kluba. Mi smo 22 ožujka, odmah nakon potresa, izašli na teren i napravili neke osnovne vizualne preglede te zatražili promptnu reakciju gradskih službi jer vlasnik stadiona Maksimir je Grad Zagreb. Preliminaran pregled stručnjaka napravljen je 9. travnja i njime je dovedena u pitanje struktura istočne tribine što zapravo i nije neko iznenađenje. Naime, i prijašnjih godina stadion Maksimir nije bio ocijenjen najvišim ocjenama", rekao je Antolić pa dodao:

    "Trenutno imamo čvrsto obećanje nadležnih gradskih ureda da u idućim danima slijedi detaljan stručni pregled nakon kojeg ćemo znati kakva je situacija. GNK Dinamo inzistira na stručnom elaboratu iz kojeg ćemo vidjeti što je uporabljivo na stadionu Maksimir. Tribina Istok svakako je najurgentnija i tek nakon takvog dokumenta možemo donijeti neke konkretne zaključke i odgovorne odluke. Budite sigurni kako klub neće dozvoliti korištenje tribine bez stručnog nalaza koji će to omogućiti.“
    — Germanijak
  • NORTE
    11.7k
    Koliko god je to statički najslabija tribina Maksimira i daleko od terena kao i ostale i uz sve svoje mane koje ima ipak je kad si na njoj možda i najbolja tribina Maksimira. Bez odlaska na stadion a posebno istok bit će teško proživljavat da se nogomet igra i da je samo na TV-u. Čak i kad će navijači opet moć na stadione ne znamo hoćemo li moć na istok.
  • Majki2111
    3.3k
    Idući tjedan detaljan pregled stadiona.
  • deda
    32.9k
    Mi drhćemom, a Slaven prijavio Maksimir za Europu :rofl:
  • SAS1987
    14.8k
    Idući tjedan detaljan pregled stadiona.Majki-Papi2111

    Bas me zanima ako ce pregled raditi strucnjaki ili oni bandicevi honorarci :grin: tezko vjerujem da bi bilo kakav strucnjak dao pozitivnu ocjenu za istok i zapad. Vidim dva scenarija.. Ili ce grad dati green light uz neke kozmeticke popravke tribine jer se "nece valjda nista srusiti" ili ce pokusati stadion staviti na grbacu drzave / eu fondova. Opcija sa EU fondovima po meni nisu favorit jer eu komisija komplicira i zeli transparentnost.

    Osim toga, "novinari" pisu da "uefa nebi imala nista protiv da se igra samo na 3 tribine" :rofl:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Osim toga, "novinari" pisu da "uefa nebi imala nista protiv da se igra samo na 3 tribine" :rofl:SAS1987

    Kad je i pokrenuta priča bila to za tribinu istok , napisao sam , nisam siguran jel ova ili neka druga tema, da poznavajuci našu upravu i vodstvo, bit ce odgovor takav da ce osobe sa istoka biti prinuđeni ić na sjever dolje ili zapad a da ce zatvorit istočnu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.