• Ero
    980
    u BiH imaju tri stadiona CAT3, pecara, grbavica i BP a u tom slučaju ako bi se netko plasirao iz biH lige u EL možda bi se popuštalo za jedan stadion ili eventualno na poljud..
    Ako u državi postoji stadion koji zadovoljava cat 4 nema se mogućnosti ići igrat u drugu državu
  • Infinity
    16.5k
    Dva :grin: Grbavica je cat2 i fali joj par nekih pizdarija za cat3.

    Pecara i Bilino jedino imaju cat3 s tim da je Pecara tu na knap, a Bilino blizu cat4. Siroki sutra da udje u EL morao bi igrati na Bilinom, jer je bolji stadion i ispunjava vise uslova. Ja se nikako je mogu pomiriti s cinjenicom da oni nisu izmjestili taj stadion i napravili ga simetricnog kako Bog zapovjeda. Netko tko ne ulaze marke u stadion ima prostora koliko hoce, a Siroki se slomi oko uslova, a stadion se stisnuo kao da je u necijem dvoristu. Steta toliko utucenog novca u stadion koji je fizicki ogranicen od ikakve perspektive.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    došlo bi i nas iz BPosavine pun k... jer "živimo za Dinamo" i još Hercegovci i ovi iz Srednje bosne nekima je blize OS nego ZG a da ne pominjem Vž

    meni osobno jedino zenički valja nečemu je pretjerano , Široki je nekako stisnit i pomala ali ŠB nije toliko mjesti da im treba veći,
    i Željina grbavica donekle je dobra, e sad su je nesto uređivali kako sta ne znam možda znate vise, ovi ostali nisu baš za spomena pogotovo travnjaci....onaj na olimpijskom i u TZ da ne pričam, kao da je oranica puknes loptu ugrize te krtičnjak jbt...

    Zna li netko dal valja ičemu onaj Vinkovački??

    VŽ , u slučaju da bude vjv ce se montirat sjeverna tribina ko i na repki sto je bio slucaj..

    Moj prijedlog znam da nije bitan niti ista bi bilo najbolje sve tekme igrat na Krajnči, a derbi i europu u Slavoniji ili Vž jer ce biti vece zainteresiranost pansamim time i kapacitet veći(svejedno se europa ne može igrat u Krajnci mslm da nemaju uvjete)
  • Infinity
    16.5k
    meni osobno jedino zenički valja nečemu je pretjeranoNavijač Dinama

    Ajmo realno, svi stadioni u BiH nisu cemu, al medju losima zenicki je najmanje los. Tko to ne vidi svojim ocima onda mu nemam sta objasnjavati.

    Pecara je fukcionalan stadion, al Pecara je dosegla svoj maksimum, dalje ne moze. Meni osobno jako ruzan stadion sa tri razlicite tribine. Zao mi je sto su stisnuti i sto nemaju prostora za normalan stadion, jer Siroki svima moze biti uzor po pitanju ulaganja u infrastrukturu. Osobno ni svom lokalnom nizeligasi ne bih pozelio izgled Pecare, mada taj stadion zadovoljava uslove za cat3. Rekao bih da je to Maksimir za sirotinju. Sjeverna tribina ima VIP na kraju tribine, ne na sredini. Ulazi na tribinu nisu simetricni. Na istoku iza gola fali cosak. Na jugu fali pola tribine, na zapadu je zid. Tu su i kuce uz sami teren, te zbog istih fale dijelovi tribina.

    U BiH ima ljepsih stadiona od Pecare, mnogi su ljepsi, al nisu funkcionalniji. Funkcionalnije je samo Bilino polje i to je bez sumnje najbolji i najljepsi stadion u drzavi. Nije cemu, al najblize je onoj rijeci 'normalan'. Od klubova koji trenutno rade na stadionima, Grbavica tek kad zavrsi zapad ce moci u isti kos s Bilinim, tj. tad ce biti i bolja. Vrapcici bi mogli biti top ako nakon ove tribine iza gola urade i cetvrtu i ako rijese dozvole. Mogli bi i oni da se mjere s Bilinim, mada mi ne djeluju da ce kao Grbavica otici korak dalje ili barem nece prije Grbavice. Ta dva kluba jedini ozbiljnije rade, svi ostali tapkaji u mjestu sto ne mora znaciti da sutra nece zakopati lopatu.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    e upravo to, ali nisam htjeo ispast kritičan da govorim da su u Bosni svi stadioni losi ali od najlosijih da je Bilino jedini necemu valja :smile:
  • kinfa95
    489
    a kaj fali koševu?
  • Ero
    980
    A šta ne hahah rupa veća od maksimira
  • ZDS86
    206
    Osijek je daleko(pricam o "obicnoj publici")
    Ne vjerujem da bi bio pun stadion za te europske
  • kinfa95
    489
    Ma dobro to znam da je, al ovdje pričaju o ljepoti stadiona, a koševo definitvino da se obnovi, najljepši stadion u BiH
  • SAS1987
    14.8k
    Malo smo u offtopic :smile:

    Jako mi je zanimljivo da nisu zatvorili zapad dolje koji je prije potresa bio u puno losijem stanju od istoka. A i stariji je. Mozda zato jer u tom slucaju uprava vjerovatno nebi smijela raditi u prostorijama na zapadu?
  • Navijač Dinama
    8.4k
    gle, ti si iz KA ili vec odakle, naravno da je vama duži put u OS , ali ako ulaznice planu za maksimir koji prima mal ovise od 30 000 gledatelja,(govorimo o europskim) onda ce i ovo vrlo brzo dan dva, pa nije smak svijeta iz ZG u OS doć, jos Slavonija i Baranja puna dinamovaca, pogotovo Slavonija koja malte ne u svakom gradu ima vise Dinamovaca nego bilo kojih drugi navijaca(izuzev Pozege i samog OS) i jos doce velika vecina iz BiH i dijasporci eto ga 13 000 ...(taki normalni svjedno ce na istok i zapad)
    A za obične rekli smo da je najbolje u Krajnči, e sad ostaje derbi gdje bi se on igrao, Krajnča je mal stadiom za derbi jer ce zainteresiranost biti puno veća...

    kad bi se uredilo, izgradilo, a to nece biti prije nego sto Dinamu izgrade novi stadion, uz to sve Kosevo treba jos dodataka jer Kòsevo nema sve uvjete za Europske utakmice, ovako bez uređenja izgleda kao septicka jama u Splitu
  • Infinity
    16.5k
    Kosevu fali plastike, takozvane C4.

    Kosevo moze biti normalan stadion, jer su betonske tribine u dobrom stanju. Sve ostalo treba mijenjati. Prevelika su to ulaganja, jer je stadion ogroman. Sam krov bi ih kostao toliko da se vise isplati napraviti novi stadion. Muci ih i sentimentalnost, neki vele da ne mogu srusiti olimpijski stadion. Al sad ni nece, Grbavica ce kroz 4-5 godina biti cat4 ili jako blizu toga, imat ce kapacitet 20.000 i sam Grad Sarajevo ce se oslonuti na istu po pitanju nogometnih manifestacija. Sarajevo i ne treba veci stadion od toga, Kosevo bi napunio valjda jedino Brazil. Sarajevski derbi se igra u prosjeku pred 12.000 ljudi, vise dodje samo u iznimnim situacijama. Reprezentacija vise nema tu energiju, euforija je pala i 30.000+ je previse. Grad ce imati argument u Grbavici, a na kraji ce najvise popusiti FK Sarajevo koje ce kad tad zaigrati na Grbavici europske utakmice. Nikakva sramota, Zeljo je 15 godina igrao na Kosevu, al bit ce vracanja milo za drago u smislu 'mi smo igrali na gradskom stadionu, vi igrate na nasem'.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    ma 12 000 i to velika vecina zeljini budu , pa ima snimak sa utaomice Sarajevo i Velež i doslo vise Mostaraca nego sto je Hordi bilo na sjeveru , ali da, objasnio si mu zasto sta i sve fali Sarajevu i Kosevu :smile:
  • Infinity
    16.5k
    Ma to je druga tema. Velim da je Kosevo preveliki stadion za Grad Sarajevo, za FK Sarajevo, za BH reprezentaciju, za sve. Dobro dodje papi i Dini Merlinu s vremena na vrijeme.

    Ruku na srce, i ostali klubovi pune stadion svake trece prestupne.
  • Nino Bule
    13.9k
    Dinamove europske utakmicce ove dvije sezone su valjda imale bar 10k+ ljudi van zagreba na svakoj utakmici. Napunit novi osijekov stadion na europskim ne bi bio velik problem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.