• SAS1987
    14.8k
    kranjčevićeva isto upotrebljivaKwedi
    stavit će Bandić stolice na onu stazu za bicikle i napraviti najljepši stadion u regiji :cool:

    Za HNL se može igrati "svugdje", od Kranjćevičeve, Zaprešića, Varaždina itd. Čak bi se znalo dogoditi da se ide u nekakvo krpanje Kranjčevićeve (neka tribina iza gola, malo veča / normalnija tribina na istoku itd) za HNL.

    Za UEFA takmičenja je pitanje što će biti sa licenciranjem. Maksimir skoro sigurno neće dobiti licence a stadion u Osijeku još neće biti završen. Ne vjerujem da će zbog korone UEFA srozati kriterije licenciranja stadiona za LP i EL. To bi značilo da bi Dinamo trebao registrirati Poljud ili Rujevicu.
  • xavier
    12.1k
    Za UEFA takmičenja je pitanje što će biti sa licenciranjem. Maksimir skoro sigurno neće dobiti licence a stadion u Osijeku još neće biti završen. Ne vjerujem da će zbog korone UEFA srozati kriterije licenciranja stadiona za LP i EL. To bi značilo da bi Dinamo trebao registrirati Poljud ili Rujevicu.SAS1987

    Ti si siguran da će se europska natjecanja ovog ljeta/jeseni igrati pred gledateljima? Ne bih baš rekao.

    Kad bi se eventualno igrala, Rujevica je ipak malo mala, a teško mi je zamisliti da bi se išlo na Poljud. Ne znam zašto se Slovenija ne spominje kao opcija. Mislim da UEFA ne bi radila problem.
  • SAS1987
    14.8k
    Ti si siguran da će se europska natjecanja ovog ljeta/jeseni igrati pred gledateljima? Ne bih baš rekao.xavier

    Mislio sam na to da će biti na stadionu igraći, uprave kluba, ljudi iz UEFE, security, treneri itd. Nisam mislio da će se igrati pred navijačima.
  • xavier
    12.1k
    Mislio sam na to da će biti na stadionu igraći, uprave kluba, ljudi iz UEFE, security, treneri itd. Nisam mislio da će se igrati pred navijačima.SAS1987

    Ako si na ovo mislio, zašto onda Poljud? Pa Rujevica je onda ne znam koliko puta bolja opcija. Ali kad bi se igralo tako, onda ništa ne fali ni Kranjči. Nitko ne bi bio na tribinama...
  • SAS1987
    14.8k
    Rujevica je po meni ok opcija.

    Ne vjerujem da će UEFA promjeniti pravila licenciranja stadiona za UEFA takmičenja. Vjerovatno će biti licenciranje isto ko do sad jer ipak realno da će se u jednom momentu u sledječoj sezoni početi igrati pred gledateljima.
  • Mr Blue
    4k
    Ja bih radije išao u Ljubljanu nego Osijek. Poljud da ni ne spominjem. Ako već maštarimo, jel.
  • xavier
    12.1k
    Ja bih radije išao u Ljubljanu nego Osijek. Poljud da ni ne spominjem. Ako već maštarimo, jel.Mr Blue

    Pa to ja cijelo vrijeme govorim. Poljud nije opcija. Rujevica je dosta mala i nije baš ne znam što. Osijek nije gotov, a i kad bude, Ljubljana je bliža.

    Jedino je pitanje kako bi to izgledalo preko granice.
  • Infinity
    16.5k
    samo jedno pitanje, ak neko zna - ne pada mi na pamet koji su klubovi rušili stadion i gradili ga na istom mjestu?Kwedi

    Bilbao, Tottenham, Rapid, Dusseldorf, Slovan, Union, Legija, Wembley...

    Imas slucajeve gdje su stadioni gradjeni par metara od starog, a to su Benfica, Porto, Schalke, pa imas Leipzig koji je izgradio novi stadion u starom. Kao da uzmes King Power i ubacis ga na Kosevo bez diranja starog.

    Ima stadione gdje je zadrzana jedna tribina, a tri napravljene kao Maribor, Radnicki, Senica, Udinese, Nitra... U Puli je s druge strane srusena jedna tribina, a tri zadrzane i usminkane.
  • Infinity
    16.5k
    Jedino je pitanje kako bi to izgledalo preko granice.xavier

    Ne bi ni izgledalo. Moras igrati u svojoj drzavi sve dok u istoj postoji i jedan stadion cat4. Cak i da nemas ni jedan opet ce pogledati onaj s cat3 koji je najblize cat4 i dozvoliti da na njemu igras. U BiH nema ni jedan stadion cat4 i Bilino polje je svima opcija ako zalutaju u grupnu fazu.

    Van granica mozes igrati samo u slucaju neke vanredne situacije poput rata. Poljud i Rujevica, a uskoro i Pampas su nase opcije.
  • Kwedi
    3.8k
    Varaždin je najsmisleniji za Europu. Sumnjam da im fali puno uvjeta u odnosu na primjerice Nojevicu.
  • The Undertaker
    5.5k
    Osijek je domaći teren. Varaždin isto.
  • xavier
    12.1k


    Nemam sad vremena tražiti, ali jednom sam tražio i negdje piše da treba samo suglasnost UEFA-e koja procijenjuje postoji li opravdan razlog za tako nešto.

    No to je ionako samo hipotetski. Igrat će se na Rujevici.
  • Infinity
    16.5k
    UEFA bi dala saglasnost u slucaju rata ili tako neceg. Mi nema sanse da bi dobili saglasnost za igranje van granice. Rujevica 1/1. Mozda i Maksimir opet nesto ispuni, al nadam se da nece. Dogodine Pampas.
  • deda
    32.9k
    Koju kategoriju ima Vž, pa tamo je igrano brdo međunarodnih utakmica?
  • Papastrumf
    12.5k
    Ovako hipotetski, jedina normalna opcija je Pampas. Kapacitet od 12-13.000 bi bez problema popunili dinamovci iz Slavonije i Baranje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.