• marcio amoroso
    36.6k
    Ma Lešković, Moharrami, Musa i Menalo su tu vjerovatno zadnji. Ne znam kakva je situacija sa Budimirom. Koliko znam njemu čak ističe i ugovor.
  • dinamo vitez
    319
    Ja mislim da će i Šitum igrat, Bjelica ga voli. A i Budimir, bio je dobar dok se nije ozlijedio pred kraj. Majer je isto velik potencijal, i on će dobit svoje. Ostaje Lešković, koji je peti stoper, Musa i Moharrami koji su tu da se pokrpa rupa, mislim da ni oni ne idu nigdje, Knežević koji je svakako bio tu vjerojatno samo kao osigurač jer je Moro bio ozlijeđen i Menalo kojeg vjerojatno čeka posudba. Matel mi je enigma, mislim da ni on više nije duga vijeka tamo, nikad se oporaviti. Tako da tu ipak ima 20+ igrača koji će vidjet teren često, što je poprilična rotacija.
  • deda
    32.7k
    Ma hijerarhija mora postojati, mora se jednostavno znati tko je prvi, tko peti, a tko dvadesetpeti igrač. No da bi im svima usadio osjećaj kako su dio ekipe i kako dorinose, to je umjetnost trenera, i Nenadu svaka čast na tome.
  • BluePhone67
    4.1k
    Jucer btw, mislim da sam cak 2 puta vidio njihovu novu legendu Juranovica.. Prvi put u Dubravi na benzinskoj Ina i vozi Jeepa takvih karakteristika mozda nije Jeep, ali ima ST table i zastavicu NK Dubrava na retrovizoru i kasnije navecer na Tomislavcu na klupici u Tommy Hilfiger jakni sa curom se ljubaka i ona ga ljubi u celo kao malo dijete, ali nista cudno jer je visa skoro za glavu od njega pa joj je to najblize i najlakse.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ma Nenad je odradio polusezonu iz snova I samo mu se možemo nakloniti. Ipak mislim da je kadar preveliki i da se može čak i bez nekih ulaganja dobiti bolji kadar. Ja bih dao Musu, Moharramia, Menala i Leškovića za Karačića i Atiemwena. Mislim da bi dobili još 2 ozbiljna igrača u rotaciji a smanjili veliki kadar.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Trebao si mu bar jednu odgojnu odvaliti.
  • BluePhone67
    4.1k
    Trebao si mu bar jednu odgojnu odvaliti.marcio amoroso

    Dovoljno je sto igra u Hajduku i navija za taj klub od "rodjenja" a dolazi iz Zagreba, takvu traumu nikome nebi pozelio jer u svome mladom zivotu se bas nije imao cime veseliti a i nece do god su im takvi kapetani i najbolji igraci. Ovo je bez omalovazavanja ali to za mene nisu igraci kao sto je Hajduk.

    Njihov problem i bas me veseli nek jos 100 godina budu i razmisljanjima da imaju kvalitetne igrace
  • reziser
    6.8k

    Mi smo gospoda, molim te.
    Kazna mu je da igra tamo gdje igra :smile:
  • reziser
    6.8k
    Ja ga nebih ni prepoznao da ga vidim, hahah
    Tko je taj juranovic :rofl:
  • BluePhone67
    4.1k
    Ja one iz afere prsut isto nisam prepoznao, mislio sam da su manekeni Matas prsutarnice i mesnice i da je sponzoriani materijal za Bozicne blagdane i da krecu sa akcija kupis 2 dobijes 3 gratis..

    A novodno su nekog od njih platili odstetu 400 000 eura :scream:
  • Guinness
    2.2k
    šta nije mu bilo dosta ono otprije 2-3 sezone kad je dobio po zubima kod kranjče?
  • BluePhone67
    4.1k
    šta nije mu bilo dosta ono otprije 2-3 sezone kad je dobio po zubima kod kranjče?bk5b

    Da fakat, na to sam zaboravio.

    https://www.google.com/amp/s/m.24sata.hr/amp/sport/opet-huliganstvo-juranovic-i-basic-napadnuti-su-u-zagrebu-474274
  • reziser
    6.8k
    Brozovic predstavio krokodilski parfem :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.