• vafenss
    234
    Francuski klubovi ce zbog otkazivanja ostatka prvenstva ostat bez 250 milijuna eura koje su trebali dobit od TV prava
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Nažaloat kod nas kako je stanje ljudi, mogu i gledatelje sa razmakom dopustit .... :roll:
  • deda
    32.9k
    2000 ljudi možeš komotno na Maxu rasporedit. Svaki 17 stolac označit x-om i sjedaš na njega
  • Navijač Dinama
    8.4k
    da deda, to i pričam , i da je 2 metra možeš odličnu brojku navuć :smile:
  • Infinity
    16.5k
    Problem nije u razmicanju ljudi. Problem je na ulazu. I da ulaze svi dva metra odmaknuti, ne vrijedi nista jer jedan covjek pretrese na desetine i stotine ljudi. Pokupi od jednog, zarazi sebe i sve one poslije ovog od koga je pokupio.
  • Stihl
    3k
    Onda bez pretresa :cool:
  • Dino
    2.7k

    U potpunosti se slazem prijatelju :joke:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Ne znam da li je bilo govoroa , ali United od iduće sezone ce imat i stijeća njesta na stadionu, kapacitet za oko 1500 ljudi
  • Dino
    2.7k
    Svida mi se ta ideja, inace Nijemci i Austrijanci imaju stajaca mjesta u bundesligi, bilo bi zanimljivo da se to vrati i u Englesku
  • SAS1987
    14.8k
    povratak stajanja je trend u nogometu. Flamengo ce skoro sigurno vratiti stajanja na "kop" Maracane tako da ce kapacitet stadiona biti 100 000+.

    A ni sada nije lose :smile:
  • Dino
    2.7k

    Bojim se kak ce to kod njih zgledat sa stajacim mjestima. 90 minuta ludnice
  • SAS1987
    14.8k
    vec sada zna biti na stadionu puno vise ljudi od kapacitete. Sjecam se jedne utakmice na starom Mineirao.. Prepun stadion (kapaciteta tada oko 75k, a rekord 136k), guzva takva da nas je trojica stajala na jedni sjedalici. Ljudi kazu da je bilo barem 100k. I nisam bio na navijacki tribuni jer nakon par sati cekanja u redu su ostale samo za njihov "zapad", odmah iza VIP loze.

    Ludnica je svaki derbi a to je 75% utakmica :rofl:
  • Neki tip
    21.3k
    što te odvelo u Brazil, ak mogu pitat?

    Avion, vjerojatno, ali znaš da ne mislim na to. :)
  • SAS1987
    14.8k
    bas sam mislio odgovoriti da avion :smile:

    Naravno, radio sam (kao student) u labaratoriju na jednoj privatnoj fakulteti u Belo Horizonte :smile:
  • Baneki
    746


    Eh, to ostaje u pamčenju... I ja sam isto bio kao student u Brazilu na praksi, samo ja sam stariji od dede tako da je to bilo davno...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.