• Georg Koch
    4.6k
    Screenshot-20241014-201707-Facebook.jpg


    :clap: :clap: :clap:
  • NitkoBitan
    18k
    Ma po meni se pretjeruje koliko god to mozda grubo zvucalo. Njegov godisnji ugovor iznosi vise nego sto prosjecna osoba zaradi tijekom zivota i jos k tome je bio profesionalni nogometas 10+ godina. Zena mu je valjda zdrava ima ruke i noge jel pa moze i radit, jedno dijete nije ne znam kakav teret...

    I jos k tome humanitarna utakmica za familiju pored toga sto ce dobit njegov trogodisnji ugovor. Ne znam jesu u familiji tesko bolesni (ili ih ima puno te zive u siromastvu) ili sta da im je toliko potreban taj novac, daj Boze da ja grijesim dusu ali ne bih se zacudio da se momak nije ni ohladio a u familiji vec poceli razmisljat o njegovom novcu.
  • Georg Koch
    4.6k
    a pretjero si brate.
  • Droljo
    8.3k
    baš
    A možda je i ugovo takav. Da klub ispadne dobročinitelj a mora isplatit svejedno. Ili osiguranje i sl.
  • NitkoBitan
    18k
    Mislim da nisam. Pored svega humanitarna utakmica je pretjerivanje (po meni). Ima puno potrebitijih.

    "Klub će vjerojatno ispoštovati njegov ugovor do kraja, dakle sve tri godine koje bi mu ostale. Tako Panathinaikos želi zbrinuti njegovu suprugu i jednogodišnje dijete te im pomoći da se snađu."

    Evo ovo pise na Indexu. Milijunski iznos da se majka sa djetetom snade. Koliko iznose djecji doplatci u Engleskoj/Grckoj? Mislim da je njegov ugovor sasvim dovoljan da nema potrebe za organiziranjem humanitarnih utakmica. "Smrtnici" se snalaze i sa mnogo manjim novcem.

    Jbg istina boli i treba ju netko rec. Droljo je vjerojatno u pravu, pokusaj PRa. Mislim ako je klub toliko velikodusan onda moze dio novca dat obitelji a dio domovima za nezbrinutu djecu i slicno.

    Sada sve zvuci divno i krasno no pitanje je sto ce sve s vremenom isplivat na povrsinu sto se tice novca/ugovora i svih strana vezanih za to. Podsjeca me na slucaj Emiliana Sale uz koji se i dan danas vucara po sudovima.
  • IstinaZaDinamo
    2.1k
    Najvjerojatnije je stvar ugovora sto je sasvim ok, u nekim zemljama firme isplacuju par godisnjih placa u slucaju smrti radnika najblizoj rodbini.

    Sto se utakmice tice, pa i mi smo igrali protiv AIKa nakon smrti Turine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.