• Kreten
    122
    Bože sačuvaj, pored mene priča se Švedski, Njemački, sve osim Hrvatskog. Mi hrvati uzeli bubnjeve i sredinu, svaki put kad su ovi neš počeli navijati ovi iz Mi Hrvati nešto svoje krenu. Neznam jel ono bila čak i nekakva svađa u prvom poluvremenu. Dio grupa na desnoj strani dio na ljevoj nije se moglo niš organizirati. Kod mene bili Demoni i Tornado il Torcida nešto se pokuša nitko ne prati. Kad se krene netko baci jebeni papirnati zrakoplov i čitava tribina huuu haaa na jebeni zrakoplov. Ispizdio sam. Kolko god glupo zvučalo dobra atmosfera će tek biti kad reprezentacija krene nizati loše rezultate.
  • ZrnTSCHeZ
    204
    Evo par mojih zapažanja.

    Pizdil sam zbog sastava s Perišićem na wingbacku i to desnom...djeloval nemoćno, u prvom poluvremenu desnom nogom svaki "ubačaj" kak picek...i onda asist i predasist (desnom!)...pa sad jel prevladava dojam/feeling ili gola statistika/učinak.

    Luka Sučić razočaral, Gvardiol neprepoznatljiv, Bruno i Ante nevidljivi (osim dok je Bruno skoro nama zakuhal gol).

    Matanovic protiv Poljske bil napast na svakoj lopti i napromasival se...danas nezamjetan pa zabil...pa sad ti opet budi pametan. Meni osobno se dopada kak špica, fali mu tehnike, al suprotno ovdje napisanom, klasu iznad Kuleta. Slažem se da je Ante vjerojatno zapostavljen u ovom slučaju, al barem na ovoj poziciji razvijamo mladog igrača.

    Bati i Pero zasjenili prvotimce koje su zamijenili

    LM10 ostaje car...fenomen :cheer:

    A sad malo o "atmosferi"

    Ne znam kaj je s onim dogovorom da domaća navijačka skupina vodi navijanje i dal to "grupa" bojkotira, ali ovo danas je bilo, ahhhhhh...

    Sjever dolje, 15m istočno od bubnjeva (koji se nije koristil), plakalo mi se od jada

    Obiteljski izlet roditelja s malom djecom, dejtovi parova, ljudi pred penziju, tinejdžeri na vikend izlasku, minken bojna, ponešto azijskih imigranata.

    Djeca igraju igrice na mobu, stariji su na video pozivima za vreme tekme, tinejdžeri po fejsu, a vrti se i Zona kod očeva, mnogima highlight papiranti avioni od ulaznica koji su se masovno bacali i uz "huk tribina" dva uspjela uletjeti u teren

    Svaki dio tribine sporadično pokušava zasebno navijati, naravno nikak da se nekaj primi masovno i ozbiljnije

    Sjećam se one sramotne "navijačke" prezentacije protiv Danske u jesen 2022. na Maxu...ovo je bilo tek mrvicu bolje, ali jadno.

    Frend sa zapada mi rekel da je navodno sjever gore "vodil navijanje"...iako mi to samo po sebi blago začuđujuće, ako je zaista i bilo tako, zbog arhitektonske ingenioznosti to se na SDu naravno uopće ne čuje

    Izuzev himne, kod gola i jedan kratli sramežljivi trenutak, Škoti također praktično glas nisu pustili
  • ShanKu
    832
    Ja imam toliko loših dojmova od danas s tribine, oko tribine, ispod tribine da je to nenormalno... ali ženi je bilo super, drama do kraja, pobjeda Hrvatske, Var odluka na našu stranu u zadnjoj sekundi, tako da je i meni bilo super ajde :up:
  • Alkmar1312
    21
    Atmoafera sramota.
  • Dr Hofmann
    1.4k
    Zadnja repka 2017. protiv Ukrajine na Maksimiru, otišao na poluvremenu, od tada hvala i doviđenja. Nije to za mene, razumijem ljude koji idu na utakmice reprezentacije, ali stvarno je, bar meni, teška truba od atmosfere, doživljaja, svega. One klaunove iz onih HNS ,,navijačkih" udruga ne bi ni komentirao. Mislio sam da su oni ,,umrli", ali valjda se neke stvari nikad ne mijenjaju kod nas. Vrijeme se mijenja, ali stvarno do, i na Euru 2012 je još znalo i bit jebeno na reprezentaciji (što se tiče atmosfere), valjda su neka nova vremena. Ali, eto, svakome po guštu, nadam se da nikad na Dinamu neće bit tako
  • dinamozivivjecno
    2.1k
    losa igra zadnjih 15-ak minuta i samo pukom srecom nismo dobili gol. Ne znam jel sam jedini ovdje, ali ja nikako ne podnosim ove reprezentativne stanke i zato jedva cekam vidjeti Nenoball u Puli :cool:
  • Mentalni Gimnastičar
    900
    Tužno da imamo bolju atmosferu na gostovanjima nego doma, moramo to graditi korak po korak
  • Alkmar1312
    21
    Sta ces graditi? Neki ljudi uzmu bubnjeve i onda ih ne koriste.
  • Mentalni Gimnastičar
    900
    Udaljiti grupu uvijek vjerni što dalje od vođenja navijanja za početak
  • Alkmar1312
    21
    Kad cujes razmisljanja ostatka ekipe koji nisu uvijek vjerni ni nikakve udruge, normalni ljudi, shvatis koliko je tesko bilo sta, na repku se dolaze opiti od alkohola a nakon toga jedu govna i sere okolo sebe drugima.
  • NitkoBitan
    18k
    Opcenito u Europi vlada neki trend da su reprezentacije slabo pracene od strane klupskih navijackih grupa.

    Netko navija recimo za Dinamo i "vrhunac" mu je taj da upali prijenos na televiziji i tako prati, eto postojimo i mi koji tako pratimo i navijamo za reprezentaciju. Ocito je stvar motiva i prioriteta.
  • Dinamosaur
    1.5k
    kaj se tice navijanja..osim kaj je par puta zapad! poveo, ostalo je svaki kombi vozio po svom.

    Onda se setiš kak to zgleda kad igra Dinamo, kakva je to jebena grupa ljudi na tekmama kad sve grmi..jbg patetika, neopisivaaaa
  • Dinamosaur
    1.5k
    Kad cujes razmisljanja ostatka ekipe koji nisu uvijek vjerni ni nikakve udruge, normalni ljudi, shvatis koliko je tesko bilo staAlkmar1312

    Rekao bih da je jedan megafon i nekoliko dobrih ljudi oko njega dovoljno da se svi pokrenu
  • prefontaine
    742

    Ako je ženi bilo super, tko si ti da išta drugo veliš :razz:
  • Big Daddy
    1.3k
    Kaj je jucer bilo s Gvardiolom, u Cityju ubija, jucer katastrofalan, u obrani grijesi, ispada, prema naprijed čista nula, koji vrag. Nije pljuvanje nego cinjenica, ne razumijem, kaj mu se nije bas igralo jucer….
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.