• CastAway1986
    1.6k
    Bjelica je isprobao neke igrace koje je dosad mogao vidjeti samo na treningu..Da bitno je da se nitko ne ozlijedi ali isto tako je prilika pojedinima da se pokazu treneru i nametnu za koju minutu vise ..Šteta za Perkovica nadam se da nije nesto ozbiljno , pojedini su dali premalo i trebali bi se zapitati , meni nije normalno da nas cetvrtoligas ovoliko namuci bila revijalna utakmica ili ne ..Jedna zanimljivost, prije nekih 10 godina B momčad Dinama je ovdje slavila 6:0 u prijateljskoj utakmici!!
  • nemapredaje
    3.4k


    Čovjek koji je vlasnik kluba ima firmu koja se bavi održavanjem nogometnih terena i jedan je od rijetkih u Hrvatskoj koji imaju i znanje i mehanizaciju, tako da je taj teren ogledalo njegovog rada.

    Repka se isto više puta tamo pripremala.

    Vjeruj mi, teren je top.
  • ElDorado
    192
    Kad cijela momčad igra sporo i uglavnom šeće teško pojedinac može nekaj pokazat. Možda jedino Stojko s par poteza. Ostalo teško ništa. Općenito našu igru, bez obzira sad na ovu tekmu, treba dići na razinu više prije svega u brzini. Tu smo koma.
  • ZrnTSCHeZ
    192
    Ademi igral na full, Moharami živahan

    Razočaranja: Rog, Stojković, Cordoba

    Polet pokazal kombinatoriku i složil više šansi nego mi.

    Igrač tekme: Luka Mezga (prvi put lika danas vidjel)

    20241010-145857.jpg
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Nekad se cekao skroman izvjestaj s prijateljske, danas se analizira kao utakmica LP.
    Nemam pojma sta im je Bjelica rekao nit kakav je bio plan igre, dogovor sa domacinom. Ne broji se nigdje i za nista. Nadam se da je trener dobio sto je trazio i to je to.
  • Neron53
    681
    Po vidjenome i prilikama, moglo je biti i nerjeseno.
    Osim lose igre, pamte se hladni pivkani, dobri hot-dogovi i milioni smrdljivih martina :)
  • Sajla
    5.2k
    milioni smrdljivih martinaNeron53

    a gdje bi ih trebalo biti više nego u Sv.Martinu? ;)
  • Zagi
    7.9k
    Krenulo hajpanje Mohe.
    Osjećam PTSP kako navire.
  • Neron53
    681

    Ali bas najezda.....svakome je bar par komada zavrsilo u pivkanu :(
  • ZrnTSCHeZ
    192

    Ali bas najezda.....svakome je bar par komada zavrsilo u pivkanu
    Presporo piješ :wink:
  • Peškaman
    4.5k
    Nisam stigao pogledati utakmicu nikako,kako su izgledali Moha,Faye i Oliveras?
    Moharramiu se radujem, pogotovo zbog rotacija u ritmu srijeda-vikend.
  • Omake
    3k
    Meni su se svidili Faye, Šunta i Miljak danas. Šteta onog nesigurnog štopanja Fayea nakon odlične lopte Roga.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Bjelica kulerski za razliku od nekih na forumu kojima je i ovakav tip utakmice povod za dramatične komentare.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.