• Mali Zeus
    13.6k
    Neki od vas ste stvarno jako, ali baš jako paranoični.
  • Toni90d
    584
    Ima netko cijeli članak iz Jadne Dalmacije? Dok i on nije nestao sa internet portala. Zna netko o čemu se radi? Kako njihov bog može biti povezan sa kriminalcima, ipak su oni čisti i pošteni?

    https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/crna-kronika/uskok-ovi-istrazitelji-zbog-petraka-saslusali-i-marka-livaju-spominju-se-posudba-novca-mercedes-evo-cijele-price-1424660

    Edit. Našao sam na drugoj temi


    ...

    Livaja ili Bubić

    Dao mu je kontakt osobe u Zagrebu od koje će preuzeti to vozilo, koje je on i preuzeo 9. rujna 2020. godine. S vozilom se vratio u Split, a Petrak mu je, kazao je u iskazu, objasnio da će to vozilo “ići na ime nogometaša Marka Livaje ili Davora Bubića iz Solina”.

    Bubić je, navodi se u optužnici USKOK-a, u transkriptima telefonskih razgovora i razmijenjenih poruka preko kriptirane SKY/ECC aplikacije s Petrakom komunicirao kao korisnik kodnog imena “Popaj”.

    Nakon toga se Frano sastao s Livajom i Bubićem iz Solina radi dogovora oko plaćanja carine i registracije vozila, te je “Mercedes” i registriran na Livajino ime, iako nogometaš nema vozačku dozvolu. Proveo je postupak carinjenja tog vozila, a radi registracije ga odveo u Stanicu za tehnički pregled u Splitu u Hercegovačkoj ulici, nakon obavljenog tehničkog pregleda vozilo je preuzeo Bubić.

    Marku Livaji se danas okrivljeni narkobos Petrak predstavio kao povratnik iz Njemačke i građevinski poduzetnik koji ulaže u nekretnine.

    Nerealizirana suradnja oko kuće u Rogoznici

    Našli su se sedam do osam puta te su bili na piću u Solinu i Splitu, a Petrak je Livaji predlagao poslovnu suradnju vezano za izgradnju kuća za odmor u Rogoznici, no to se nije realiziralo.

    – Negdje početkom 2021. godine Petrak je preko Bubića tražio da se sastanemo i tada je zatražio da mu pozajmim novac za kupnju neke zemlje u Muću. Sklopili smo ugovor o pozajmici, a dogovor je bio da će mi vraćati mjesečno pet do šest tisuća eura od najma objekata koje izgradi na tom zemljištu. Kroz neke dvije i pol godine, koliko mi je poznato, nije mi vratio ni jedan euro, niti na račun, a niti na ruke. Zato sam Bubića pitao šta je s tim, a on mi je rekao da Petrak ima problema s nekakvim željezom na gradilištu pa da nije mogao početi proces izgradnje objekata.

    Petraku sam pozajmicu dao preko svog računa, a nakon toga smo se susreli još jednom ili dva puta i to jednom na proslavi 18. rođendana njegova sina u restoranu “Rusulica” gdje sam bio pozvan kao gost. Petraka nakon toga više nisam vidio – kazao je Livaja istražiteljima USKOK-a.

    Potom je detaljno pojasnio kako je u njegovo vlasništvo došao “Mercedes S 500 coupe” i to kada se vratio u Hrvatsku 2021. godine. Te je zime počeo ponovno igrati za Hajduk.

    – Trebao mi je auto na par mjeseci jer sam mislio da ću se u Hrvatskoj kratko zadržati. Bubić mi je rekao da ima nekakav automobil iz Njemačke, Mercedes i da je dobar. Tako sam taj auto i kupio negdje u trećem mjesecu 2021. godine za 40 tisuća eura i mislim da je to isto plaćeno preko mog računa. Ne znam sad točno kome sam ga uplatio, ali mislim da se radilo o nekom Nijemcu. Kako je Bubić imao punomoć za moj bankovni račun, nisam siguran jesam li ja uplatio cijenu tog automobila ili je to Davor obavio za mene. Ne mogu se sjetiti od koga sam preuzeo taj automobil, ali je Davor sve sredio oko registracije, a nakon tri, četiri mjeseca Davor je taj auto prodao za otprilike 45 tisuća eura – posvjedočio je Livaja.

    Livaja povezan sa kriminalcima :gasp:
    IstinaZaDinamo

    Imaju i oni svog Mistera Ne sjećam se. Samo pošteno, bez kriminala, po kodeksu, kažu lažovi i moralne nakaze sa juga.
  • Ivdzo11
    4.3k
    Mario Carević nije više trener Šibenika, to je vijest koja je još neslužbena, ali bi uskoro trebala dobiti potvrdu, čeka se samo da je objavi klub sa Šubićevca.
  • Mali Zeus
    13.6k
    Bezveze ako je istina. Kaj je ljudima u tom klubu?
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Navodno preuzima klupu Gorice
  • Jurki
    11.9k
    Navodno preuzima klupu GoriceSibirski plavac

    Črnko je izgleda definitivno odlucio vratiti Goricu u nizeligaski nogomet.
  • Miro Vugrinec
    5.2k
    Dobrodošli u 2 HNL Šibenčani. Maria poznajem, jako dobar čovjek, nogometni fanatik sa vrhunskim znanjem. Uzeo je Šibenik prošle godine, doveo igrače iz Krke, 2. slovenske lige koje je vodio, za jako male novce, ušao u 1 hnl tako sto je drugu polusezonu pobjedio 16 utakmica zaredom. Zatim u 1 hnl uđe, klub mu dovede samo santinija i zutu(otišao im Cvijanovic koji je bolji igrač na toj poziciji), on ih nakon 9 kola ostavi na 5 mjestu tablice i smjene ga. Definitivno sam siguran da je to igrački daleko najslabija ekipa prve lige i ovom smjenom ispadaju u 2 hnl bez problema. Očekujem da u nastavku budu al pari s Rudesom prošle sezone
  • Ivdzo11
    4.3k
    evo bas vecina medija prenosi kako bi trebao postati novi trener Gorice
  • Blueshadow86
    1.8k
    Dobrodošli u 2 HNL Šibenčani.Miro Vugrinec

    Ne daj Bože. Zaslužila je Gorica da sklizne u 2. HNL. Bilo bi lijepo gledati Banića, Radoševića, Mikanovića i Maloču kako se valjaju i koprcaju u blatu druge lige.
  • Nino Bule
    13.9k


    Ocito je puklo u međuljudskim odnosima, obecali su mu pojacanja, na kraju su kasnile place svima, nije mi ovo drago nikako
  • NKDZ86
    1.6k
    ne zaslužuje bit trener kluba s 3 faula i punom mrežom na tekmi protiv kluba za koji navija.
  • dzg7
    298
    Jel su ga Šibenčani potjerali ili je sam odlučio zbog Gorice ?
  • Maxova dijagonala
    725
    Već su dugo tu bili zategnuti odnosi između Carevića i kluba. Sjetite se samo onih njegovih izjava imamo 7,8 igrača koji nikad nisu igrali prvu ligu(indirektno traži iskusnija pojačanja). Navodno u Šibeniku kasne plaće i to je mogući razlog ovako naglog pada u prezentacijama igrača. Po meni glavni kandidati za ispadanje. Slaven,Loksa i Gorica djeljuju ozbiljnije pogotovo Slaven i Loksa. Ova 3 prekršaja na Poljudu su samo posljedica kaosa u klubu...budimo realni tko od nas bi išao 100 na sat i riskiro ozljedu ako stvarno ne primaju plaću.
  • vjeko1701
    8.7k
    Ne bi bilo loše vidjeti splitsku koloniju zvanu Gorica kako s onim likom na golu i Carevićem "Hajduk će biti prvak" nakon utakmice protiv njih kao trenerom sklizne u 2. ligu dok im se sportski prijatelji iz Šibenika naslađuju.
  • Maxova dijagonala
    725
    ako ništa može se izvuć na račun neuračunljivosti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.