• striko
    1.6k
    Gledam sada tablicu prvih 8 kola 2019/2020-te u trenutku "proslave" imamo isti broj bodova (16), s time da smo mi imali odgođenu utakmicu s Rijekom koju smo dobili u 12 mjesecu 3:0. Kakva proslava :grin:
  • serbus
    4.2k
    Čovjek je baš imao peh da to alibi suđenje kakvo imaju svi naši suci dvije lopte završe u golu.

    Da nisu ušle u gol Zebec bi sudio dalje kao i ostali Strukani ne vidim lakat na dva metra ili Kolarić jel bio
    penal ?
  • Kruno
    350
    Jos da Tovaric Patrika maknu.
  • Blueshadow86
    1.8k
    Sve naše suce treba maknuti. Daj strane suce i mir.
  • Pavinho
    49
    jedino na manje hahaha...niti jedan klub druge lige nema kvalitetu za prvu
  • Noel
    6.5k
    Zna se koji je klub najviše izgubio stranim sucima i poštenim suđenjem.. Iz tog razloga su i u HNSu odustali od toga.
  • NORTE
    11.7k
    Hajduk je došao u potrebu davanja prilike mladim igračima.
    Toga je i prije bio svjestan Gattuso.

    Ispali od Ružomberoka i bili na -4, izgubljena sezona i financijski na aparatima!
    Jedina opcija bila je mladi u igru, skupi na klupu.

    Igrom "slučaja", sad su na +2, pobjeda na Maksimiru i mladi su se iskazali, sve se dosta promijenilo.

    Nema tu neke velike dominacije, ne može se to samo tako okrenut, mislim da će oni kiksati na nekom od iduća tri ligaška gostovanja koja nisu skroz bezazlena.

    Pustimo medije, čak i naše suce (u derbiju), mi sad imamo Bjelicu i to JE naša dodatna prednost.
  • don
    6k
    Hajduk je došao u potrebu davanja prilike mladim igračima.
    Toga je i prije bio svjestan Gattuso.
    NORTE

    Igrom "slučaja", sad su na +2, pobjeda na Maksimiru i mladi su se iskazali, sve se dosta promijenilo.NORTE

    hajduku su najbolji mladi igrači Sigur i Pukštas na klupi već par utakmica.
  • NORTE
    11.7k
    Sigur je mislim bio ozlijeđen, a Pukštas je sad odstranjen zbog nediscipline.

    Koliko je Pukštas bio tražen vidjeli smo time što je ostao u klubu.

    Gattuso je donio disciplinu, on odlučuje, ujedno svjestan da klub realno nema za kiflu što smo čuli i iz kluba i vidjeli u prijelaznom roku.
  • don
    6k
    Sigur je mislim bio ozlijeđen, a Pukštas je sad odstranjen zbog nediscipline.NORTE

    Sigur se oporavio još krajem osmog miseca a Pukštas je u zadnjih par utakmica ulazio sa klupe
  • ZrnTSCHeZ
    178
    Hajduk je došao u potrebu davanja prilike mladim igračima
    Posrećilo im se s Hrgovićem koji je na kontra beku imal par ključnih asistencija za bodove...a sad su uboli i s Durdovom

    Al kod klinci se ne može očekivati konstanta kak su dokaz i Sigur i Pukstas
  • Big Daddy
    1.3k
    Znači, tovari izgube sve tekme pod stranim sucima, zbog toga izgube prvenstvo i kup, i zbog toga više stranih sudaca nema?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.