• scooniepenn
    3.3k

    Ma znam naravno. No, u više navrata sam mu se na utakmici izderao j..o ti Adolf Hitler mater, što se automatski referiralo i na suca koji me izluđivao, posebno u 2. poluvremenu. :rofl:
    Šalu na stranu, ali starci su mu morali biti na ozbiljnim drogama kad su mu dali ide Adolf, a čita se prilično slično odnosno zvuči prilično slično (učio sam njemački pa znam da se ne čita "ue" kao "i" u prezimenu, ali svejedno prilično bizarno).
  • San Lorenzo
    16.1k

    Za ono za što je on dobio crveni i žuti većina trenera ne bi dobili ni upozorenje.
  • scooniepenn
    3.3k
    Upravo to je i bio moj point, a tu ga se proziva kao da je ne znam što napravio. I Adolf je u nekoliko navrata protestirao pa nisam primijetio da je dobio i usmeno upozorenje. U svakom slučaju onaj Nijemac je jedan od većih kretena koje sam vidio na Maksimiru, a sudile su ozbiljne neznalice i prevaranti.
  • badjibadara
    3.3k
    Dinamo je u europskim razmjerima, pogotovo u očima sudaca, malen klub, pa mu se nekada tako i sudi. No, u HNL-u Dinamo sigurno nije malen klub, ali primjer žutog kartona Bjelici u utakmici protiv Varaždina pokazuje da sudac utakmice, Duje Strukan iz Splita, prema Bjelici nije imao popusta, iako je u kontekstu događanja na travnjaku možda trebao. Naime, Bjelica je žuti karton dobio zbog reakcije na to što Strukan nije sudio očiti prekršaj nad Sučićem, nakon kojeg je iz glave Dinamova veznjaka potekla krv.
  • Zagi
    7.9k
    Tko zna kaj mu je Neno rekao :rofl:
    Kaj god da je, zaslužio je Duje jučerašnjom izvedbom duplo .
  • Jaro
    7.6k
    pa kaj nije Buke zaduzen za "razgovore" sa sucima. Sjecam se korona sezone, bas je rjecit bio...
  • Zagi
    7.9k
    Ma je ali kada ti igraču razbiju arkadu,a Duje ne svira niti faul malo ti pukne film i prekoračiš zacrtane ovlasti.
    Sve je to za ljude.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Svi znamo kakav je Bjelica karakter, ali mišljenja sam da nas je sudac protiv Monaca direktno oštetio tim crvenim kartonom koji Bjelica tada nije zaslužio. Isto tako, ovaj Strukanov karton je tragikomičan s obzirom da on kao glavni sudac nije sudio niti faul nad Sučićem koji je cijeli bio krvav i koji je zbog toga morao izići iz igre.
  • Pop corn
    8.6k
    Tko zna kaj mu je Neno rekao :rofl:Zagi

    Žuti je dobio jer je, prešao crtu, ali ne metaforički, već fizički nogom.
  • don
    6k
    Žuti je dobio jer je, prešao crtu, ali ne metaforički, već fizički nogom.Pop corn

    još gore jer te obično sudac mora opomenuti 30 puta i da opet ne poslušaš da bi za to dobio žuti, što ujedno znači da mu je pokazan odmah na prvu
  • vjeko1701
    8.7k
    Kod Bjelice mislim da je ključno to da igrači vjeruju da će postići rezultat ukoliko slušaju kaj on od njih traži. Ta vjera je sigurno potkrepljena rezultatima iz prvog mandata.

    Mislim da je tu dobar primjer Petković. Koliko ja znam, svi su od njega, barem javno, tražili da igra jednostavnije, daje više sebe na terenu ali je uvijek bio dojam da pomalo bira kad igra po njihovom a kad igra za sebe. Nije on jedini takav primjer ali od svih trenera između dva Bjeličina mandata, mislim da ni u jednom nije postojala ta dinamika.

    Mamić je imao autoritet prezimena, Čačić je igrao na kurčevitost unutar momčadi ali i prema njoj. Krznar na taktičku obrazovanost. Kopić na ništa. Za Bišćana mi je teško procjeniti kako je to sve funkcioniralo a Jakir je igrao na određen populizam i generalnu popularnost u javnosti a vjerojatno i među vođama u ekipi.

    Bjelica ima jednostavan princip. Slušaj mene i ako možeš odraditi ono kaj tražim ti ćeš igrati a mi ćemo imati rezultate. Jednostavno, učinkovito.

    Plus, u ove dvije utakmice, Baturina mi je izgledao kao Olmo iz prvog mandata. Mladi koji zbilja imaju kvalitetu ne bi trebali imati nekog straha.
  • vjeko1701
    8.7k
    Čak ni nije šala. Ja iskreno ne znam kaj da mislim o njegovom trenerskom stilu i kako je to izgledalo pod njim. Čovjek mi je enigma i ostavio mi je neki dojam ničeg...nit neka izražena karizma, nit neka velika taktička potkovanost nit neki psiholog i motivator.
  • Droljo
    8.3k
    jer te obično sudac mora opomenuti 30 puta i da opet ne poslušaš da bi za to dobio žutidon

    To si ti navikao na hnl suđenje frende...
  • masacusec
    3.6k
    Tko zna kaj mu je Neno rekaoZagi

    Neno mu je rekao: "Dobit ćete šore".
  • Mali Zeus
    13.6k
    Treneru Bjelici odlično stoji Dinamova oprema, kao da nikad nije otišao!

    Dinamo-trening003_lus_011024_75e075cc-83f4-41ea-a8fd-0f73b9294051_1200x799.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.