• Dr Hofmann
    1.4k
    Ajde neka drugačija tema...

    Mrzim ovu jebenu reprezentativnu pauzu. Taman se zalaufa sve i onda dva tjedna ništa. Ajde neki ljetni, zimski i proljetni termin za reprezentacije, ali baš mi, što sam stariji, počinje ići na živce ovo stalno prekidanje klupskog nogometa. I onda opet u jedanaestom prekid...Sad mi fali HNL i njegova žabokrečina, nakon dva jebena dana :lol: . Možda da imamo ,, National Team Month" nešto, pa neka udaraju mjesec dana, ovo je meni baš debilana.

    Vratite nam Dinamo :lol:

    @Neron53 Ma znam, ali nema HNL-a i europskih utakmica. Nije dva tjedna kraj svijeta, ali, volio bih da repke imaju svoj neki mega termin i udri, ovo prekidanje svakih mjesec dana mi je bezveze...
    @Paggini U svakom slučaju je u ovom trenutku idealna pauza da Bjelica preuzme sve do kraja, i da se spremimo za dalje, ali baš su me nešto počele u zadnje vrijeme živcirati stalni prekidi sezone. Ništa posebno, samo moje mišljenje
  • Neron53
    672
    Pa prekosutra igramo
  • Paggini
    22.1k


    Inače se slažem, ali s obzirom na okolnosti u kojima smo (novi trener, ozljede, umor), mislim da nam nikad nije trebala ta pauza kao sada.
  • Kepec
    5.8k
    pitaj si novčanik jel i on mrzi pauzu ili mu ipak malo paše odmora od gostovanja i tekmi :rofl:
  • NORTE
    11.7k
    Sad možemo pričati o pravoj širini i mogućnosti odmaranja nekih igrača.

    Stojković i Mmaee prijavljeni za LP, mogu igrati u Salzburgu.
    Perić i Perković mogu se polako vraćati u Hnl-u.

    Prijavljeni obrambeni za LP:
    Rpg, Ktc, Max, Torrente, Rile,
    Mmaee, Ogiwara

    Dostupni obrambeni za Hnl:
    Perković, Perić, Moharrami, Oliveras


    Bjelica ima sve preduvjete za uspjeh i zimski rok da unaprijedi momčad koliko bude potrebno.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    IMG-0752.png

    Tko je ovaj momak? :smile:
  • IstinaZaDinamo
    2.1k
    ako se ne varam Andjelo Sutalo
  • CastAway1986
    1.6k
    Zbog svih tih izostanaka Bjelica je u dogovoru s Markom Marićem i Ivom Milićem, priključio seniorima šestoricu igrača iz nogometne akademije a koji će dobiti priliku da se nametnu među seniorima.

    Tako će svoje mjesto u autobusu koji danas kreće prema Svetom Martinu na Muri dobiti Sven Šunta, vezni igrač koji je 2007. godište. Iz istog godišta na pripreme idu Anđelo Šutalo, također vezni igrač, Petar Andrić koji je napadač te vratar Ivan Zaverukha. S njima je i godinu dana starije krilo Tin Miljak, odnosno veznjak Fallou Faye koji je 2005. godište.
  • Pavinho
    49
    Negdje sam procitao da Moha ide sa reprezentacijom, sto je suludo...vidim da je sa ekipom u Međimurju
  • IstinaZaDinamo
    2.1k

    jedino ako i oni imaju dalica za izbornika :lol: covjek nije odigrao utakmicu skoro godinu dana
  • Pavinho
    49
    pa bas zato i kazem
  • NORTE
    11.7k
    Šest različitih strijelaca u Europi:
    Pjaca i Kule (uveli nas u LP s po dva gola)
    Sučić i Batigol
    Petko i Ogiwara

    Da je...Pjaca zabio veliku šansu za 3:3 u Minhenu...
    Mi vjerojatno ne bi doživjeli bruku svjetskih razmjera, ali sad ne bi imali ni Bjelicu.
    Zato bi imali neko opće nezadovoljstvo sad već bivšim trenerom.

    Gledajući momčad trenutno bi nam trebala još samo jedna špica.
    Kakve će sve bit potrebe na zimu tek ćemo vidjet.

    Klub je javno komunicirao da je bitna stvar prilika mladim igračima.
    To mogu dobiti u Hnl-u, vjerujem da će biti prilike.
  • Sixthway
    485
    Kako mrzim ove reprezentativne pauze, ne sjećam se kad je nama to odgovaralo. Da barem danas ili sutra igramo sa RBS da ih dotučemo. Mogu se kladit da će izgledat pet puta bolje protiv nas nego do sad sve zahvaljujući ovoj pauzi.
  • San Lorenzo
    16.1k

    Doslovno prije pola godine nam je reprezentativna pauza praktički donijela naslov prvaka.
  • Robi T
    243
    Sad više nema odgoda utakmica,barem ne na zahtjev klubova,ali čisto jedno pitanje za ubuduće.
    Može li se odgođena prvenstvena/Kup tekma igrati za vrijeme reprezentativne pauze?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.