• Probirštift
    365
    Ma i njih isto da nisu posteđeni :lol:
  • Droljo
    8.3k

    Nikog se tu ne štedi stari moj...
  • Marktwain
    7
    Da je to istina, bivša ne bi bila bivša. :wink:
  • deda
    32.9k
    Drago mi je da smo raspravu odveli u smjeru "zdrave", a ne "nezdrave" mržnje. :cool:
  • Boogieman
    324
    Kroz povijest je taj naziv podrazumijevao način ponašanja, društveni sloj ili mjesto stanovanja i koristio se u hrpi gradova, a ne samo u Zagrebu. Genetski kriterij ne nalazim nigdje prije 1945. godine, plemenski je i uvredljiv, jer Zagreb svodi na mentalitet provincije.
  • Mathiasovi Chageri
    2.9k
    100% krvnih zrnaca ne postoji. Vaditi si DNA, napravite test pa da vidimo.
    Budu se neki iznenadili kada bi rezultati pokazali razno razne gene.
    bluelions

    DNA ne pokazuje nacionalnost i rezultat ti neće pokazati ni da si Hrvat ni da si Srbin ni da si Sudanac ni da si Luksemburžanin. Razno razni geni u rezultatu su normalni jer je činjenica, ako vjeruješ u postanak svijeta po biblijskom vjerovanju, da su od Adama i Eve potrebne 64.000 osoba u lancu da bi nastao ti danas. Vjerovati da je svih 64.000 genetski i "etnički" čisto i da se nije maknulo sa 10 istih hektara zemlje je besmislica.

    Jedino što će ti DNK test pokazati jest kojem haplotipu pripadaš i otprilike odakle su se tvoji preci doselili na današnje prostore, ali to ne znači ništa tvom pretku od prije 1300 godina, koji je obrađivao zemlju, molio se Perunu kad bi zagrmilo, gledao da poštuje seoskog starješinu i trudio se da ne umre od najezde divljaka koji su mu provaljivali u selo u potrazi za hranom, blagom i ženama.
  • Mr Anderson
    8.4k
    al evo, s kim god pričam ko je navijač Dinama, purgeri uglavnom, su zgroženi transparentom i misle da je trebalo bez tog dijela...blubach

    Ne znam kakvi su to navijači Dinama s kojima ti pričaš, vjerojatno iste one pičke koje samo seru po društvenim mrežama i Indexu. Pazi, oni su zgroženi? I ja sam zgrožen kad vidim da postoje takvi likovi. Ja osobno nisam još od nikog čuo da je "zgrožen" transparentom. Ni jučer na stadionu, ni poslije u birtiji, ni danas u bilo kojoj od 5-6 WA grupa u kojima pišem. Dok nisam pročitao tvoj post. Ništa protiv tebe osobno.
  • mali M
    5.3k
    Kroz povijest je taj naziv podrazumijevao način ponašanja, društveni sloj ili mjesto stanovanja i koristio se u hrpi gradova, a ne samo u ZagrebuBoogieman

    tako je, al danas ljudi vole etiketirati (čak i sebe) pa onda lupaju bezveze. Ja spadam pod purgere po nekoj općoj definiciji, al nikad za sebe neću to reć jer ljudi to danas tretiraju ko neki lokal patriotski naziv ili pogrdno ili uzvišeno.. Ko kak će neki politički reč da su "liberali", a nemaju veze sa samim pojmom nit stavom nit ponašanjem nit uvjerenjima.. sam im je lepo bit kakti neutralan, al da mogu pljucati sve...

    vezano na sam post mislim da si sve rekao . Ja doslovno do dolaska tu na forum nisam čuo niti jedan jedini komentar za transparent.. valjda se opet radi o onome "u kakvim se krugovima krećeš", jer kome bi smetalo što dajemo podršku Bosni slomljenoj nepogodama... van svake pameti je to... Mislim da ekipa zapravo ne zna osnov što je tj. što znači Srebrena Bosna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.