• BBB Sibenik
    4.4k
    Zlata vridan je nama bio Dinamo2, igrajući seniorski drugoligaški nogomet klincima od 17/20 godina je bilo neprocijenjivo iskustvo. Pod paskom nasih trenera u našoj ligi. Nema ekstra prilagodbi na tuđu zemlju i tuđe trenere.

    Jbg toga nema vise i teško će se uvik pogodit sa posudbama i kako će se ti igrači snaći tamo. A ove famozne Dinamove promašaje nez iskreno koji su to promašaji, reka bi prije da su neki talenti napravili veći promašaj šta su odlazili rano vani a danas su nigdi.

    Kakve tek promašaje rade veći europski klubovi, možda čak nekad i svjesno, jer u datom trenutku ne mogu gurat nekog talenta na ustrb skupog pojacanja na istoj poziciji. Pa ne rade se bzvz dogovorene klauzule i pravo prvokupa za mlade igrače vani.
  • Jaro
    7.5k
    piranje oce li Belinho klubu donijeti ista osim garantirane naknade za razvoj. Po Barinoj izjavi u podkastu nedavno, ne vidim pretjeranu volju za potpisivanjem ugovora s Dinamom...
  • Krizy
    44.4k
    Ovaj upis nema apsolutno nikakvog smisla. Može potpisati danas. Kad napuni 18 slobodan je već pregovarati sa svima jer ulazi u zadnjih 6 mjeseci.Daliban

    Kao igrač koji je maloljetan može otići iz kluba kad god želi, uz neku bezvezni odštetu za razvoj.
    Kao maloljetan može potpisati maksimalno trogodišnji ugovor.
    Kada napuni 18, vjerujem da će potpisati dugoročni ugovor.
  • don
    6k
    ne vidim pretjeranu volju za potpisivanjem ugovora s Dinamom...Jaro

    ja sam baš i vidio volju za ugovorom u Dinamu. Zna i sam Bara da bi to bilo najbolje za malog a i u dobrim je odnosima sa Marićem tako da
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.