• Jurki
    11.9k
    Neshvatljivo, i Hajduk i Dinamo kao dva najveća inkubatora bi sigurno profitiraliPaggini

    Kmečavci su najvise bili za ukidanje drugih momcadi.
    Njima je bil taj projekt preskup.
    I da slazem se da je to sramota saveza.
    Ali je nasa pametna tadasnja uprava odlucila.. pa nebumo se onda natjecali ni u 3.hnl.
    Idioti.
  • Zagi
    7.9k
    Igranje po tim terenima drugog i trečeg ranga je onak ...
    Bolje od ničega ali daleko od idealnog.
    Imamo dovoljno potrganih ligamenata iovako.

    Strašno koliki je infrastruktura problem.
  • Jurki
    11.9k
    istina je da nam je infrastruktura problem.. al jbg kad je upitno dal bumo uspjeli kakvu suradnju ostvariti sa Slovencima..
    Najbolje bi bilo totalno preuzeti neki klub u Sloveniji .. sad kolko je to izvedivo i koliko bi to milijuna Europljana kostalo.. ko to zna..
  • deda
    32.9k
    A što misliš na kakvim terenima igraju juniori, misliš da igraju na glavnim terenima?
  • deda
    32.9k
    Koliko je HNSu bitan podmladak pokazuje činjenica da sufinancira igranje trećeligaša, ali ne juniorskih, kadetskih i pionirskih momčadi u prvoj ligi.
  • Zagi
    7.9k
    Ne znam kako i koliko to košta ali očekujem od Zajeca i Marića da po tom pitanju nešto riješe.
    Košta i uništeno koljeno. Možda ne možeš staviti na papir u tom trenutku ali itekako ima svoju cijenu.
  • Jurki
    11.9k
    ocekujemo svi da se taj goruci problem rijesi.
    Mislim da je cak sam Maric negde u nekom intervjuu izjavil da se doslo daleko u pregovorima sa Slovencima o totalnom preuzimanju Xy kluba.. al da su Slovenci na kraju zapjevali tolku sumu koja je Dinamu trenutacno preveliki zalogaj.
  • Zagi
    7.9k
    A što misliš na kakvim terenima igraju juniorideda

    Valjda bi cilj trebao biti izvaditi ih iz te velike potencijane opasnosti čim prije, a ne produljiti im boravak još godinu-dvije?
  • Zagi
    7.9k
    Ne zanimaju me medijski izleti. Neka se javi sa rezultatima.
  • deda
    32.9k
    Ovisi gdje ih pošalješ na posudbu. Tereni su svuda loši. Pogledaj na što liče u prvoj, a što misliš kakvi su tek u rangovima niže. Nema tu tako skoro pomoći.
  • Zagi
    7.9k
    Ne znam Deda. Neka smisle nešto.
    Znam da je dinamo2 zadnje sezone igrao užasan nogomet u kojem pitanje koliko su dečki napredovali
    sve dok domačinstva nisu maknuta iz Kranjče i prebačena na Maksimir.
    Tu se počeo igrati kvalitetan nogomet. Sve ostalo je nabi , tuci , duel.
  • Maxova dijagonala
    714
    Ljudi moji čemu uspoređivanje Akija i golobradog klinca sa 4 seniorske utakmice? Aki je stari lisac koji zna sačuvat loptu i krast vrijeme kad nam rezultat ide u korist...svaka čast Branku ali od nas 100 da smo treneri 99 bi uvelo Akija u igru u pri rezultatu 0-1 ili 0-2 u hnlu u utakmicama kao protiv Varaždina. Za utakmice kad budemo vodili 3-0 u 70 minuti normalno da će se ubacivat Pavić prije njega. Pavić da je u Varaždinu igrao od početka ili ušao u igru pogubio bi se protiv onih mesara na onoj oranici.
  • Borovljanin
    107
    Možemo li kupiti neki Drava Ptuj u slovenskoj drugoj ligi? Imati svoje trenere i igrače. Lagano gledati ući u prvu ligu… Koliko je ta priča s feeder klubom realna?
  • Mihaljević
    10k
    Belinho je igračina koja će biti Dinamov najveći izlazni transfer ikada, nadam se da će već ove sezone igrati startno u juniorima, izgledom bi mogao proći pod limače, a kad vidim kako igra mogao bi proći pod seniore, legitiman nasljednik Baturinine desetke, samo da se donesu dobre odluke u njegovoj karijeri. Ovaj video je perverzija.
  • IstinaZaDinamo
    2.1k
    Belinho je igračina koja će biti Dinamov najveći izlazni transfer ikada,Mihaljević

    Ja bih prije gledao na to sto ce on igrama donijeti klubu prije nego koliki ce transfer biti. Ako se pokaze dobar, juniori su iduci korak, a s obzirom na fizikalije daleko je on jos od seniora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.