• Crni86
    4k
    prvo i osnovno malo se skoncentriraj i nauci se ponasat. Jer evidentno je po ovom forumu da ti bontona i kulture nedostaje.

    Drugo, kad si vec toliki genijalac koliki jesi. Gdje u toj prici dolazi baturina onda? Na klupi? Ili je tvoja velika genijalna ideja da pavic krece utakmice protiv monaca, arsenala i bvb? Da napravi 4,5 pogreski ko protiv gorice pa da ovi to kazne i da ga bacimo u smece?
  • Daliban
    1.7k
    Kak nam ide s posudbom igrača u Gorici?deda
    Plaćamo li što po nastupu? Vidim da Vrba igra u Loksi, kako to ide?
  • Zg123
    370
    Je evo sve trce drugi klubovi razvijati nase klince za nas. Slaven i Istra su klubovi borbe za opstanak i svaka greska ih skupo kosta, Rijeka je u borbi za naslov a i imaju Smolcica desno i vezni red im je isto solidno popunjen i mislim da nitko vise ne zeli bilo kakvu suradnju s Rijekom s obzirom na njihovo nabijanje cijene igracima. Varazdin mozda, ali ja mislim da je ipak bolje vracanje B momcadi ili neka filijala u Sloveniji.
  • Daliban
    1.7k
    Je evo sve trce drugi klubovi razvijati nase klince za nas. Slaven i Istra su klubovi borbe za opstanak i svaka greska ih skupo kosta, Rijeka je u borbi za naslov a i imaju Smolcica desno i vezni red im je isto solidno popunjen i mislim da nitko vise ne zeli bilo kakvu suradnju s Rijekom s obzirom na njihovo nabijanje cijene igracima. Varazdin mozda, ali ja mislim da je ipak bolje vracanje B momcadi ili neka filijala u Sloveniji.Zg123

    Pa nađi modalitet koji odgovara svima da klinci dobiju razvojne minute. Nećemo valjda stajat u mjestu i držat klince na ledu dok se ne pronađe ta famozna filijala. Daj zaboravite više na filijalu. To je ništa, to je buzzword.

    Gdje u toj prici dolazi baturina onda?Crni86

    A gdje je došao protiv Monaca? Igrali smo bez krila. Eto, tu dođe Baturina. U HNL-u izbaci jednog stopera, igraj romb i imaš mjesta za sve. Samo Ademija stavi na klupu. Pa prilagodi se. Ionako su nam krila da ti ne kažem za što.
  • deda
    32.9k
    Nemam pojma jel plaćamo ičije nastupe. Vrba je očigledno bolji igrač pa igra ja bih rekao. Što se Pavića i Mikića tiče. Mikić je bio ozlijeđen do prije par dana i ne vidim koji bi bio smisao da je išao igdje na posudbu. Pavić je dobio minute i u HNLu i kupu i sigurno će ih dobivat sve više s vremenom. I ne zaboravi da ti dečki igraju i ligu prvaka za mlade koja sigurno nije neozbiljno takmičenje tj. sigurno je ozbiljnije od recimo naše druge lige.
  • Daliban
    1.7k
    Već sam napisao krajem prijelaznog roka da je ostavljanje tih klinaca u našem rosteru samo da bi igrali LP za mlade smiješna odluka. To je nebitno natjecanje i bolje bi bilo da igraju redovno HNL na posudbama.
  • deda
    32.9k
    I ti stvarno misliš da im netko može garantirat nastupe u HNL momčadima u ovom trenutku kad se pola lige bori za opstanak. A ako je pitanje plaćanja, pa idemo onda nekoga "kupiti" od momčadi. Uf čekaj, to smo već radili pa smo se svi mrzili zbog toga.

    Ti dečki još nemaju 18 godina i sigurno neće biti prekasno da ih se sad na zimu pošalje na posudbu.
  • Daliban
    1.7k
    I ti stvarno misliš da im netko može garantirat nastupe u HNL momčadima u ovom trenutku kad se pola lige bori za opstanak.deda

    Mislim da svi normalni klubovi plaćaju razvoj svojih igrača na posudbama. To što bi mi i ovce i novce je drugi par rukava.

    Ti dečki još nemaju 18 godina i sigurno neće biti prekasno da ih se sad na zimu pošalje na posudbu.deda

    Kasno je ako se moglo i ranije, definicijski. Imamo već primjer Rukavine, ne trebamo tako sa svima. Nigdje ne piše da klinci moraju imati 19 godina da bi ih se poslalo na posudbu. U konačnici, sve se to odražava i na njihovu cijenu, a klub smo koji živi od toga. Nije isto ako je mali počeo sa 17 ili s 19.

    Pritom, ovdje pričamo o dvojici koji su sa 17 mogli i u Dinamu. Sad pak raspravljamo isplati li ih se u toj dobi poslati na posudbe u Varaždin ili Slaven. Mislim, stvarno...
  • Daliban
    1.7k
    I DAJ VIŠE PRODUŽITE MIKIĆEV UGOVOR

    Pišem ovaj upis odvojeno da se jasno vidi.
  • Krizy
    44.4k
    Potpisati će kad napuni 18
  • deda
    32.9k
    Mi možemo pojedinačno davati osobno mišljenje o igračima, ali struka je ta koja donosi odluke i za njih odgovara. Nas neće nitko tlačiti zbog lošeg mišljenja, njih hoće. Da li se ja slažem sa svim odlukama, ne, ali ne bi se puno ljudi složilo ni s mojim, pa tako ni tvojim.

    Ono gdje ti npr. strašno griješiš je kad neprikosnoveno tvrdiš da je Mikić već sad bolji igrač od Rileta. To je potpuna neozbiljnost, da ne kažem goru riječ. A imaš još brdo krivih procjena i mišljenja. Po mom mišljenju. A vrijeme će kao i uvijek pokazati.
  • Daliban
    1.7k
    Potpisati će kad napuni 18Krizy

    Ovaj upis nema apsolutno nikakvog smisla. Može potpisati danas. Kad napuni 18 slobodan je već pregovarati sa svima jer ulazi u zadnjih 6 mjeseci.
  • Daliban
    1.7k
    Ono gdje ti npr. strašno griješiš je kad neprikosnoveno tvrdiš da je Mikić već sad bolji igrač od Rileta.deda

    Sve pet, ne slažemo se. Jel bolji od Maglice? Bi li igrao u Varaždinu?
  • deda
    32.9k
    Moguće.
  • Nino Bule
    13.9k
    Zasto bi varazdin razvijao tuđeg igraca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.