• miro
    4.5k
    Svatko tko voli Zagreb i Dinamo je moj
  • NORTE
    11.7k
    Mmaee, Stojković, Nevistić, Perić i Perković u punom treningu pred Istru.
    Idu na pripreme u Međimurje.
  • Zagi
    7.9k
    Nisam očekivao Maura natrag tako brzo.
  • Jurki
    11.9k
    Mmaee, Stojković, Nevistić, Perić i Perković u punom treningu pred Istru.
    Idu na pripreme u Međimurje.
    NORTE

    Odlicno.. pa neka igre pocnu.. bit ce tu zestokog fajta za pocetnu postavu.. kvalitete ti igraci imaju.. jos to trener poslozi.. mislim da bu perje frcalo. Jedino je upitno kaj mozemo od Perica ocekivati.
    Dino nema srece s tim jebenim ozljedama.. steta, tak dobar stoper.
  • Brusa
    1.6k
    I dalje mi nije jasno zašto nije prijavljen za LP, a ne sjećam se da je netko tu odgovor neki napisao
  • Peškaman
    4.5k
    Mislio sam da će Perković biti duže 'van stroja',u svakom slučaju još bolje.
  • NitkoBitan
    18k
    Proslo je oko 2 mjeseca od njegove ozljede na treningu, a upravo se pricalo o oporavku od oko 2 mjeseca. Ajde da se barem nekome nije isti oduzio sto je cesto slucaj.
  • IstinaZaDinamo
    2.1k
    Ako nista imamo dodatnog igraca za hnl kad trebalo odmorit KTCa i ostale
  • Oluja
    4.4k
    klekni, lezi, tuku mitraljezi
  • modri7
    154
    Perković se vraća i očekujem da dobije pravu šansu te da ju iskoristi. Valjda će i Stojkovića ozljede zaobići da uhvati kontinuitet jer bi nam bio veliko pojačanje.
  • Majki2111
    3.3k
    O Hrvatskom u srednjem vijeku sam učio u gimnaziji u 2. Srednje. Ima preko 10 godina i nisam nešto puno kopao još po tome.

    Nemam ništa s Bosnom koliko znam. Prema tom kraju ne gajim neku privrženost. Gledam ju ko susjednu državu isto kao i ostale susjede. Ako ćemo slat ovakve poruke i prema drugim susjedima, za mene je to u redu. Podržavam.

    Moguće da je tako. Ne znam. KoKod mojih nikad nije bilo nešto veličanja hrvatske povijesti, Bosne ili slično. Nikad neš pozitivno o braniteljima i takvim stvarima. Kad ih pitam za 90e priča se o izlascima, Kulušiću, Lapidariju, izletima u Pakrac solo za vrijeme ratnog stanja, pa kvartovska okupljanja, okupljanja u podrumima i tako... Dtugačiji narativ skroz.


    Ne osjećam se veličat Hrvatstvo. Evo živim u stanu i kućanstvu gdje nemamo nijedan hrvatski simbol, živim u stanu koji nije posvećen od svećanika već više od 30 godina.
  • Davieboy86
    243
    Tema je Dinamo Zagreb. Ako zelis ispoljavati svoje emocije i pokazati nam svoj odgoj molio bih te da pises o tome
    na tinderu ili tik toku nekoj neudatoj malicki.Put Bad Blue Boysa zadnjih skoro 40 god se u potpunosti razilazi sa tvojim.Dakle , nema nikakve potrebe da na ovoj temi
    , a i na ovome forumu bilo tko čita ovakva sranja. Postoje li Čuvari Zg časti od Admina da više pometu ovu rigotinu?
  • marcio amoroso
    36.9k

    Jasan je tvoj stav i ne ponavljaj ga svaki put kad krene rasprava o Bosni. Boli te ona stvar za Bosnu? Boli i mene za tvoj odgoj i ne moraš to ponavljati kao papagaj svaki put. Ovo je upozorenje i ne želim odgovor na ovo!
  • marcio amoroso
    36.9k
    tema je Dinamo Zagreb i vraćamo se temi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.