• Kepec
    5.8k
    Odigrali smo očajno, a opet odnijeli 3 boda. Pod Jakirom bi ovakve utakmice s istom igrom izgubili.
  • Guest1986
    24
    ja isto mislim da smo odlicno odigrali. Prvo poluvrijeme napadali, trazili gol. Drugo poluvrijeme stali u blok , kontrolirali utakmicu i cekali prilike iz kontranapada sto zbog umora u ligi prvaka na teskom terenu po uzasnom vremenu te sto zbog loseg terena danas na kojem se isto nije moglo neznam kak lijep nogomet igrat. Iskusno, pametno, pragmatično, 3 boda idemo dalje
  • ShanKu
    818
    3 utakmice u 8 dana, i mene umorilo.. imam glas ko magarac :chin:
  • Omake
    3k
    Osam golova u osam dana. Sada na zasluženi odmor u regeneraciju.
  • superSantos
    2.8k
    Tereze KesovijeTime

    Tereza je tu pjesmu samo otpjevala, autor teksta je Slobodan Lang, začetnik ideje o Bijelom putu
  • Maxova dijagonala
    746
    Zašto Pero nije dobio žuti zbog simuliranja u 89 minuti i stavljanja kečapa na glavu? E moj Strukane nikad od tebe suca.
  • blue heart 72
    1.7k
    Po meni mi smo napravili ono što smo naumili. Došli u VŽ po tri boda, uzeli tri boda. Sve ostalo je nebitno (osim naravno da se nitko nije povrijedio)

    BBB odlični danas, kako navijanjem tako i sa porukom
  • LaznjakProsineckog
    814
    Bayern, Celtic, Milan, Red Bull Salzburg, i još xy klubova iz Lige Prvaka je kiksalo, očekivano teško, ali dobili smo i 3 boda su tu! Još nešto- Varaždin je fakat ekipa koja želi igrat, nosu loši, dapače, čak bi rekao da je sreća da su imali 3-4 virozna igrača iz udarnih 11!
  • Time
    897

    Autor pjesme je Ranko Boban,a dr. Lang i dr. Vukšic organizatori konvoja...svaka čast Boysima, poruka nije mogla biti bolja.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Očekivana tekma nakon lp, svježiji igrači moraju više dati u ovakvim tekmama,tipa jučer Hoxha.

    U nastavku Hnl-a očekujem veći doprinos igrača Stojke,Hoxha,Kača,Rog,Špikić, pa i Mbukua.
  • CastAway1986
    1.6k
    apsolutno se slažem da igrači koji manje igraju Europu moraju dati veći doprinos u ovakvim utakmicama u prvenstvu..Hoxha nakon dobrog starta u prvenstvu malo je stao , što se Mbukua tiče nije ni imao nešto puno loptu u nogama niti igrao tako da ga se ne može ni ocijeniti..Nadam se da će ga Bjelica iskoristiti u ovoj pauzi i prijateljskom susretu pa da nam ubuduće donese neki veći doprinos..RPG će očito i kod Nenada imati prednost nad Ogijem lijevo , a Oliverasa ćemo valjda uskoro vidjeti koju minutu na terenu..Torrente je najviše iskočio kod Bjelice , igra dosta dobro a kao malu kritiku bi mu dao to ispucavanje lopte , jer nekad i u prilično bezopasnim situacijama po nas brzopleto izbija loptu van terena..Što se tiče skok igre tu je brutalno dominantan u oba pravca
  • Jurki
    12k
    Danas na poslu prica mi kolega kojeg inace boli k za nogomet, da se jucer bas jebeno culo nase navijanje po cijelom gradu i da smo bas bili glasni.
  • ShanKu
    818
    ja imam nekad osječaj, da nas pol ne pjeva. Ali zato kasnije ili drugi dan kad gledam snimke divim se, dobro je i glasno :up:
  • Jurki
    12k
    ja imam nekad osječaj, da nas pol ne pjevaShanKu

    Tak i ja..al to je ocito zato kaj su nam stadioni/tribine neakusticne i sjebane pa je zato takav dozivljaj.
    Uglavnom, jako dobro smo se culi i to je uz 3 boda najbitnije.
  • Peškaman
    4.5k
    Utakmica kući (H) nakon LP-a:

    Feyenoord - Twente 2-1
    Girona - Ath. Bilbao 2-1
    Atalanta - Genoa 5-1
    Shakhtar - LNZ 5-1
    Aston Villa - Man. United 0-0
    Bologna - Parma 0-0
    Juventus - Cagliari 1-1
    Club Brugge - USG 1-1
    Lille - Toulouse 2-1
    Real Madrid - Villareal 2-0
    Brest - Le Havre 2-0
    Arsenal - Southampton 3-1
    Leverkusen - H. Kiel 2-2
    PSV - Sparta R. 2-1
    Sporting - Casa Pia 2-0
    Slovan B. - Trenčin 1-1
    Man. City - Fullham 3-2
    Inter M. - Torino 3-2

    Utakmice u gostima(A) nakon LP-a:

    Real Sociedad - Atl. Madrid 1-1
    Rennes - Monaco 1-2
    Crystal Palace - Liverpool 0-1
    Heidenheim - Leipzig 0-1
    Slavia Prag - Sparta Prag 2-1
    Nice - PSG 1-1
    Alaves - Barcelona 0-3
    Basel - Young Boys 1-0
    Fiorentina - Milan 2-1
    Union Berlin - Dortmund 2-1
    Ross County - Celtic 1-2
    IMT - C. Zvezda 1-3

    Sturm - RB Salzburg 5-0
    Stuttgart - Bayern Munchen 3-3

    Na domaćem terenu odigralo je 20 momčadi, ostvareni sljedeći rezultati:

    • Pobjeda s minimalnom razlikom 6

    • Pobjeda s 2+ razlikom 7

    • Odigrali X ili izgubili 7

    Na gostujućem terenu odigralo 14 momčadi (ne uključujući Dinamo),ostvareni sljedeći rezultati:

    • Pobjeda s minimalnom razlikom 4

    • Pobjeda s 2+ razlikom 2

    • Odigrali X ili izgubili 8


    Čisto da se vidi koliko je teško nakon LP-a osvojiti bodove u domaćem prvenstvu,pogotovo ako se radi o gostovanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.