• Dani Olmić
    307
    bumo vidli … zasad jos nismo
  • Maxova dijagonala
    714
    daj čovječe ljudi nisu pukli na gol na rujevici...baš su goropadni
  • Omake
    3k
    Hajduk isto kao i lani. Iživljavaju se na momčadima koje klonu nakon drugog gola. U ostalim utakmicama nekako do pobjede od jedan razlike, a sve ih ide. Durdov 3 gola od 6 udaraca. Sumnjam da će cijelu karijeru imat realizaciju duplu bolju od prime Messia. Livaja 5 asistencija od 7 ključnih, a prosječno ključno dodavanje ti daje 10% šanse za asistenciju. Svaku 4. utakmicu im se svira penal već 2 i pol godine. Suci im već donijeli 4 boda. I kada se sve to stavi na vagu, 2 boda prednosti i ista gol razlika. Po xG su primili 2 manje nego što su trebali i zabili 3 više no što su trebali. Možda ih sreća bude pratila cijelu polusezonu kao i lani, a možda ubrzo krenu problemi. Oni su svake sezone u igri do prve krize. Gatusso dosad kemija sve i svašta, provodi apsolutnu razinu discipline. Zasada to prolazi, ali pogledajte karijere nekih njihovih igrača i pitajte se koliko će to dugo trpiti, pogotovo ako zareda par loših rezultata.
  • mali M
    5.3k
    Čuj ove kaj zazivaju veću ligu i onda prepolavljanje na ligu za prvaka i ligu za bedaka... Pa koliko vi godina imate? Najgore je bilo sa 16 klubova, a tek ovo lomljenje lige je ispalo užas. Onda ti se na jedvice u ligu za prvaka uvuče jedan Slaven i služi samo za napucavanje ostalima, dok prvi iz lige za bedaka orgija u doljnjem djelu... Ajde sve je to probano već odavno, liga 10 je najbolje riješenje i sada treba sređivati infrastrukture i financije. Nemojte izmišljati toplu vodu
  • badjibadara
    3.3k
    Toliko su brzi, da ih carevićev Šibenik koji je izašao sa gardom ne stigne ni faulirati.

    rcbEScF.jpeg
  • NKDZ86
    1.6k
    Šibenik je napravio 3 faula u cijeloj utakmici??
    Meni bi Carević odmah dobio nogu u guzicu.
  • Jaro
    7.5k
    Simic, Simunic, jos poneki poznati je to u zadnje vrijeme spominjao. Sve me strah da se ozbiljnije radi na promjeni sustava. Jer ako Rijeka, Osijek i Hajduk ne mogu proci pretkolo - logicno je prosiriti ligu...
  • Paggini
    22.1k
    aZcgEK0.jpeg

    Čestitke na proslavi!
  • Nolifer
    8.2k


    Oni jesenski, mi ljetni. Mislim da je više nego pošteno, a nisu ni svjesni toga :lol:
  • zg041
    58

    jel ovo fake ? znam da svasta slave dole,al ovo..
  • Facke
    3.7k
    Rajko Vidovic vise nije trener Gorice.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Istrijani dogovorili veznjaka koji ima 77 nastupa za Gabon, prošao je liječničke preglede u Puli, uskoro slijedi potpis

    Iskusni veznjak iz Gabona, André Poko (31), uskoro će i službeno postati novi igrač Istre 1961.
  • Tongo Doumbia
    4.3k
    Klasičan modus operandi klubova kojima je predsjednik/vlasnik ujedno i sportski direktor. Zna se tko će platit glavom kad rasprodaš sve što valja i imaš limitiran kadar.

    Doduše, rezultati nisu bili neki. No, ruku na srce, Gorica je u padu već dugo. Baš me zanima rješenje sada.
  • striko
    1.6k
    Ovo je bilo prije par godina mislim u 24 sata, imali su bod prednosti a mi utakmicu manje :)
  • Sajla
    5.2k
    pretraga veli da je to naslovnica Slobodne Dalmacije od 22.9.2019.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.