• ZgDLions
    474

    Pa i druge klubove natovare, nije da ako Bjelica posloži obrambeno odozada da nas puno njih nebu prestiglo po primljenim golovima.
    Kao prvo meni super što smo se ukrcali, drugo važno da odigramo dobro, a samim time ponešto bodova i puno love.
    Ak budemo u borbi za prolazak super, ak ne, ipak smo u eliti i meni srce ispunjeno.
  • don
    6k
    :clap: :clap:

  • Dubbbrava
    612
    Sad nemrem dočekat tu novu objavu a dijete mi skače po glavi čim sam mu pročitao obavijest.
    Kae najbolje od jučer ujutro ima temperaturu tak da nas je stadion koštao malo zdravlja, ali vrijedilo je :smile:
  • vjeko1701
    8.6k
    Ja to gledam ovak. Nekad su nam se onakve drame događale u pretkolima LP, zatim grupama EL. Sada se događaju u grupama LP. Neosporan rast! :D

    Idući korak su drame u knockout fazi LP. Al korak po korak.
  • blubach
    319
    Htio bih se dotaknuti jučerašnjeg transparenta, ja osobno nemam nikakvih problema s njim (iako se ne slažem s tim da je moja kolijevka pa se od toga ograđujem): apsolutna podrška Bosni u ova teška vremena i mislim da se na ovakve stvari ne bi trebalo krivo gledati u ovom trenutku, al evo, s kim god pričam ko je navijač Dinama, purgeri uglavnom, su zgroženi transparentom i misle da je trebalo bez tog dijela...
  • cibona
    3.1k
    s kim god pričam ko je navijač Dinama, purgeri uglavnom, su zgroženi transparentomblubach

    Jesi siguran da pričaš s navijačima Dinama?

    Zamisli ti to, ljudi su zgroženi transparentom podrške ljudima koji su ostali bez svojih domova, obitelji, prijatelja... Strašno, a usudio bih se reći i zabrinjavajuće.
  • flexXy
    2.3k
    Jesi siguran da pričaš s navijačima Dinama?cibona

    Prica vjerojatno o tifusarima koji su u periodu nakon rata doseljeni iz iste te Bosne a izdaju se za purgere
  • Mali dioničar
    15.6k
    purgeri uglavnomblubach

    Apsolutno sam siguran da Purgera u smislu kako se mi navijači Dinama vidimo i kako nas vide rivali ima više Bosanaca nego Purgera u izvornom značenju i smislu riječi Purger.

    Da plastično objasnim, stoput je veći Purger Dražan Jerković iz Šibenika ili Mirko Kokotović iz Lukavca u Bosni nego Štefek koji je rodjen na Svetom duhu i nikad nije bio na utakmici. A i kad ode, ode da ima čemu prigovarati.
  • nemapredaje
    3.4k


    Gdje ti je okrunjen prvi kralj?
  • blubach
    319
    Zamisli ti to, ljudi su zgroženi transparentom podrške ljudima koji su ostali bez svojih domova, obitelji, prijatelja... Strašno, a usudio bih se reći i zabrinjavajuće.cibona

    Pa i meni je bilo čudno kad su počeli o toj temi... velim, meni to ne predstavlja ni najmanji problem, al ajd da je bila jedna osoba, nego se više njih osjetilo uvrijeđenim pa me zanimalo dal ima i ovdje istomišljenika jer rijetko kad imam takve manje ugodne razgovore...
    A sad kakvi su navijači, ne znam, znam da su iz Zga i da imaju godišnje za ZD...
  • Boogieman
    324
    Reci im da si podrapaju te godišnje, jer su fulali klub.
  • mokoxax468
    724
    Nemam pojma među kakvim godišnjacima se ti krećeš, jučer bio s "par godišnjaka sa ZD", nitko ni riječi nije rekao u vezi toga, jedino su zapljeskali kada se transparent bio na tribini i sitno komentirali kakvo je sranje tamo bilo, pogotovo situaciju kamenoloma.
  • Daliban
    1.7k
    Da plastično objasnim, stoput je veći Purger Dražan Jerković iz Šibenika ili Mirko Kokotović iz Lukavca u Bosni nego Štefek koji je rodjen na Svetom duhu i nikad nije bio na utakmici. A i kad ode, ode da ima čemu prigovarati.Mali dioničar

    Inkluzivni purgerizam.
  • Mali dioničar
    15.6k
    Inkluzivni purgerizam.Daliban

    Jesi kad čuo za izraz Purgeri sa mora?
  • blubach
    319
    Dobro ljudi, ne znam čemu napad na mene, napisao sam kaj ljudi oko mene koji su navodni navijači Dinama govore pa me zanimalo kakvo je stanje uma ovdje.
    Ako može, molim da se izbriše komentar, nije mi uopće bila namjera dignut tenzije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.