• Mr Anderson
    8.4k

    Taj Asprillin penal nisam nikad ponovo vidio. Gol Turaka sam vidio jer se vrtio, ali nikad nisam imao volje nešto prevrtit s te utakmice ko ni Šahtjara, samo dodatna trauma. Turska je još najgora jer si 400 km od kuće,mamuran, nikakav, sve bi daoda se možeš teleportirati doma ili barem spavati cijeli put.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Taj Asprillin penal nisam nikad ponovo vidio. Gol Turaka sam vidio jer se vrtio, ali nikad nisam imao volje nešto prevrtit s te utakmice ko ni Šahtjara, samo dodatna trauma. Turska je još najgora jer si 400 km od kuće,mamuran, nikakav, sve bi daoda se možeš teleportirati doma ili barem spavati cijeli put.Mr Anderson

    Haha da, da, meni bilo bed kaj nisam u Beču.

    Nakon tekme bome mi bilo drago kaj nisam tamo. Naravno, to je jedino kaj mi je bilo drago. Hodao sam doma sat vremena ponavljajući si to je samo nogomet.

    Btw mislio sam na Ketsbain gol. :(
    Krivo sam napisao. Al zapravo oba gola nisam vidio dugo vremena.
  • ZrnTSCHeZ
    146
    Kad već spominjete i repku, imamo tamo još i traumu iz Lensa 2016. kontra Portugala i vrlo friško iz Leipziga protiv digića

    S tolko akumuliranih šokova dinama i repke uživo samo čekam kad bu mi herc otkazal na tribini
  • Mr Anderson
    8.4k
    Kad već spominjete i repku, imamo tamo još i traumu iz Lensa 2016. kontra Portugala i vrlo friško iz Leipziga protiv digićaZrnTSCHeZ

    Na te dvije nisam bio pa je manja trauma. Na ove tri koje spominjemo sam bio na stadionu i to je baš šok. Još bi tu dodao finale ABA lige Cibone na kojem sam isto bio kad je onaj Kecman pogodio tricu sa svoje polovice 6 desetinki prije kraja.
  • Jos-Optimus
    2.3k
    A kasnije Asprili nije dao karton kad je laktom napenalio Šimića ravno u facu...da ne pričamo kako je u prvoj tekmi odnio Ladića kad ga je nabio čepovima i iz toga zabiju gol...katastrofa što su nam radili. Ali to što smo tad odigrali s desetoricom je perverzija, tada je Cvita bio čudovište
  • Zagi
    7.9k
    Meni je Herenveen ta utakmica.
    Natjeravaš godinama to prokleto europsko proljeće. Svake sezone je tu, na dohvat ruke samo da bi ga ispustio na tipičan dinamovski način.

    I onda dođu ti nizozemci. Igramo dobro, imamo 2:0 do pred kraj. Primiš jedan, ajd nije bed (iako svi tada znamo kako taj film završava).

    Samo da bi sudac izmislio penal u zadnjim minutama i opet, po tko zna koji put, proljeće bježi kroz prste.
    Nakon kaj je bijes prošao, tog osjećaja praznine se i dan danas jako dobro sjećam.
    Ništa, iduće godine ajmo ponovno. I ponovno.
    Sve do Nenada Bjelice.
  • dinamozivivjecno
    2k
    meni je ta utakmica protiv Heerenvena najvise ostala u sjecanju po "austrijskom zlocincu" i suzama kriminalca nakon utakmice :rofl:
  • NORTE
    11.6k
    pričamo o ekstra talentu koji mijenja tijek utakmice jednim svojim potezom tj. prodorom, poput Baturine.
    To je duo veznjaka koji stvaraju igru kakvog rijetko koji klub uopće ima!
    Ne znam je li dinamo ikad imao takva dva mladca u prvih 11.
    NORTE

    Citiram se, post prije 3 mjeseca kad su mnogi htjeli prodat Sučića za 7+ milijuna u Como...

    Sučić i Baturina. Kakvi dragulji!
    Evo šta oni pružaju individualnom kvalitetom u Ligi prvaka, protiv kluba koji je prije dva tjedna pobijedio Barcelonu, a sad izbjegao poraz u Zagrebu uz neviđene greške i poklone obrane.

    Zamjenu za Sučića nemam, jebiga on je isto jedinstven ko i Batigol, ali... dinamo treba dogovoriti povratak Vidovića, već na zimu ako je ikako moguće ili zatreba.
    On je van ekipe i u Augsburgu čak, gdje je na posudbi, a s Bayernom mu ističe ugovor na ljeto.

    Ne znam bolju zamjenu za Batigola, kojeg ćemo vrlo skoro skupo prodati.

    Vidović krilo baš i nije, ali mislim da 10-ka je, zna igrat i mislim da je kvalitetan, a klub sad ima sredstva za još manju odštetu nego je bila prije par mjeseci.

    Bjelica just do it!
  • Zagi
    7.9k
    Možda sa odmakom. Tada nisam nimalo o njemu razmišljao.
    (I to je on jako dobro iskoristio ali to je druga priča)
    Danas, tko je* njega i njegove suze.
  • Dr Hofmann
    1.3k
    Meni je jedan od gorih poraza ustvari nije poraz, nego neriješeno. Davne 2004. na jebenim Stanovima dva kola prije kraja igraju Zadar - Dinamo. Kolo prije toga Dinamo dobije tovare na Maksimiru 3-1; Branko Strupar junak utakmice.

    Atmosfera linča i mržnje, transparent Torcida na jednoj tribini, posljednja šansa da izgubimo bodove.

    Povedemo golom Nike Kranjčara (i onda poslije pizdo odeš kod tih govnara, nema oprosta ni danas), ovi izjednače i onda, evo dvadeset godina kasnije mi scena još ne izlazi iz glave, Goce Sedloski promašuje zicera sam pred golom za 2-1... Tovari nas prestignu i u zadnjem kolu dobiju Varteks u Varaždinu i osvoje naslov.

    I onda još što se sve događalo iduće sezone, pa samo kreteni mogu voljeti Mamića...Hvala ti Bože to je sve daleko iza nas, ponekad ne mogu vjerovati što je sve taj ludi Dinamo preživio
  • mlinchica
    1.8k
    i onda, evo dvadeset godina kasnije mi scena još ne izlazi iz glave, Goce Sedloski promašuje zicera sam pred golom za 2-1...Dr Hofmann

    I eto večeras Goce gost na podcast inkubatoru.
    Pošalji im ovaj svoj osvrt uz pitanje: kako si se ti, Goce, tada osjećao? :lol:
  • MateG
    8
    Ne znam u koju bi temu ovo pisao, sry ako je kriva ali, trazim jedno mjesto za Varazdin i nazad u ZG, lako se sve dogovorimo, ako ima ko nek se javi plz
  • zg041
    50
    meni je varazdin i koprivnica uvijek bilo bolje vlakom otici..dok sam bio mladji jel..jutarnjim vlakom tamo..izbjegnes muriju ak je ima na stanici..malo po gradu..klopa..cuga..zajebancija..tekma..pa negdje uletavat varazdinkama do jutarnjeg vlaka za zg
  • tp1997
    496
    Ja se slažem, meni je osjećaj sličan kao nakon Šahtara.

    Sa osam bodova je vjerojatnost prolaza generalno relativno mala, a pogotovo je mala nakon onih 9-2 i s našom gol razlikom. Dakle, fine su šanse da ne prolazimo dalje ukoliko ne pobijedimo i Salzburg, i Slovan, i Celtic. I dalje me pere osjećaj da smo prokockali prolaz dalje u utakmici u kojoj je Monaco izgledao kao da do sutra neće zabiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.