• IceMan
    2.2k
    Loše bilo danas ali radije biram loše i 3 boda nego odlično i bod.
  • BigZ
    480
    3 boda su tu.

    Let the mini jesenske pripreme begin!
  • prefontaine
    725
    Jebo vas dojam kod ovakvih utakmica. Već od ponedjeljka se samo gleda broj bodova, dojam nosi kući. Malo jeste smiješno da se Dinamo zadnjih 10 min s 11 igrača brani protiv Varaždina, ali cilj opravdava sredstvo, jel.

    Bilo kako bilo, meni draže da je ovako, nego da smo imali 15 udaraca u okvir, 68% posjeda, zelenika igrač utakmice, a rezultat 1:1
  • San Lorenzo
    16.1k
    Za ovakve zapuštene ledine poput Varaždinske domaćinu treba spičit kaznu.
  • Dzgšb
    902
    Tri boda su tu najvažnije od svega , obrana je profunkcionirala ,vidi se Nenin potpis..
  • dinamozivivjecno
    2.1k
    Ajmo prvo odmoriti malo i pripremati se za Istru pa onda tek razmisljati o Salzburgu.
  • Majki2111
    3.3k
    Neće biti priprema. Rekao je Neno prije tekme. Prvi tjedan isključivo regeneracija. Drugi tjedan je isključivo priprema za Istru. Nekakvog većeg taktičkog rada neće biti.
  • Zagi
    7.9k
    Tradicionalno neimpresivna tekma nakon europe. Težak teren, čvrst protivnik.
    3 boda.
    Ajmo dalje.
  • Nadmocniji
    252
    Usporedbe radi, prosle sezone smo nadigrali varazdince, stvorili 5-6 mrtvih sansi, pogodili precku i stativu i nakraju jedva iscupali 1:1 golom Emrelija. Tako da jebes dojam, daj 3 boda!
    d!
  • mbzg
    99
    Teren teška grbavica, bitna 3 boda i idemo dalje. A naši suci su teški antitalenti… ti ljudi izgledaju kao da se bave krivom profesijom, kao ja recimo kajakom na divljim vodama.
    Sam da izdrži trener Salzburga jer trenutno gube 3-0 od Sturma.
  • Captain America
    17.8k
    Očekujem ovakve pobjede do kraja prvenstva. Znalo se da Neno donosi rezultat bez umiranja u ljepoti igre tako da ne razumijem čemu čuđenje kod pojedinaca.
  • Crni86
    4.1k
    Ja nemam problema da na ovaj nacin odradujemo utakmice u hnlu nakon europe sve dok je obrana cvrsta kao danas nakon 20. minute. Prosle sezone su nas u pojedinim utakmicama kostali glupo primljeni golovi, cilj je da se to ove sezone smanji i da se prvenstvo privede u miru kraju.
  • Boycie
    1.3k
    Sramota za prvoligaski teren. Sramota za faul na Sucicu. A i Ademi je imao srece da je kraj tekme bio, glava ko od kadeta nekog. Bravo za 3 boda.
  • Omake
    3k
    Ovo je prvi gol koji je Varaždin primio na svom terenu. S obzirom na teren nije ni čudo.
  • Dr Hofmann
    1.4k
    Vrlo jednostavno, uzeli smo tri boda i teraj dalje, nema smisla komentirati previše, ide ova jebena reprezentativna pauza, ko će se sjećat Varaždina s početka desetog mjeseca za pola godine? Da smo popušili bodove onda ajde, ovako piši +3, idemo doma i fajrunt
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.