• Crni86
    4.1k
    Strukanu dozivotna suspenzija nakon ovog danas. Kod udarca u glavu igra se odmah prekida!!! Odmahhh! Ti dragi duje nisi vidio cisti faul na metar i pol od tebe, jos gore nisi prekinuo igru nakon udarca u glavu. Sramotno ugrozavanje igraca na terenu od strane suca! I onda jos Neni das zuti jer te uljudno nesto upito. Sramota!
  • San Lorenzo
    16.1k
    Bjeličinih 1-0
    tenor.gif
  • Marc
    120
    cini mi se bio je Joe Cole u pitanju
  • Peškaman
    4.5k
    Pobjeda je tu,piši 3 boda.
    Utakmica je toliko negledljiva i dosadna bila za popizdit'.
    Teren je upitan,po sredini terena lopta skače k'o jo-jo.
  • Droljo
    8.3k
    Poderali smo ih ko baba gaće!
  • Kaktus Car
    583
    Sva sreća pa je Špikić ušao umjesto Cordobe i sa svoja 4 uspješna dodavanja osigurao pobjedu.
  • Noel
    6.5k
    Pragmatični Neno!
  • Nemrem igra Dinamo
    2.2k
    Dobro je, 3 boda se pišu! Ajmo sada Šibenska braćo za totalni priključak na tablici :strong:
  • CastAway1986
    1.6k
    3 boda su jedino vrijedno spomena..Jako važna pobjeda, dosta njih će kiksati u Varaždinu! Petko u malo vremena opasan u napadu i odličan u skoku obrambeno, klasa.
  • Omake
    3k
    u pravu si. Sada sam išao provjeriti. Ugl jebi se duje!
  • sebenico
    602
    Meni nije uopće bitan dojam, samo nek se pišu 3 boda...
  • dinamozivivjecno
    2.1k
    po ovakvom terenu tesko da je i mogla biti bolja igra i na kraju su samo 3 boda najvaznija. Konacno malo pauze za koju vjerujem da ce nam svima dobro doci nakon onog turbulentnog perioda i sage sa dovodenjem trenera.
  • King
    44
    S obzirom na tešku utakmicu u srijedu, užasno loš teren, nekoliko izostanaka prvotimaca i solidan Varaždin ove godine, 3 boda ko kuća.

    Suđenje standardno hnl-ovsko - ne sudi lakat u glavu, ne zaustavi igru zbog ozljede glave i na to sve još da žuti Bjelici, jad i bijeda.

    Dobro će nam doći ova 2 tjedna, Bjelici da se još bolje upozna s ekipom i odradi koji normalan trening, a i da se saniraju ove sitne ozljede prije Salzburga.
  • Maxova dijagonala
    744
    špika je odlično odradio sve što je trebao...držao svoju poziciju još umalo asistirao za 2 0 samo da je kule zatvorio drugu stativu...
    Udarajte vi po špiki ali on je jako zahvalan igrač kojeg po onom što sam čuo u društvu cijeni i dosta hajdukovaca.
  • emilperska
    5.8k
    20241006-175632.jpg

    Grda tekma..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.